Глобальні оголошення!



Побори в навчальних закладах

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення eney » 23 вересня 2011, 14:15

дівчата, ви мене ростроїли(
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 14:17

Alisa написав:Прочитала допис Клубніки - виглядає трохи забагато.

то так само, як і в нас. Думаю і в багатьох. Правда, все залежить від керівництва. Цьогоріч у нашму садку всі групи зобов'язали зробити туалет. Минулого року всі групи зобов'язали ставити вікна. Наші батьки вперлися - ми зібралися лише на одне вікно. Правда. за ті гроші поставили два. бо там вишла хороша ціна. А цьогорічні батьки уже будуть ставити всі решта вікна. Думаю, якби було кілька не лякливих батьків і таки трохи впиралися принципово, то й побори були б менші. Просто, не всі батьки хочуть заїдатися. І не всі мають сміливість іти проти системи. Всі, так всі. Нам просто минулоріч пощастило, шо то кілька батьків стали навіть не так шоб принципово, а просто пояснили, шо хоч тріснуть, но грошей таких не знайдуть. Ми обіцяли для садка одне вікно. І одне поставили. Не знаю, чи получали через то вихователі від завідуючої, але тут не справа в тому що хтось викабулювався і вирішив погратися в героя. Тут реально не мали
Крім того в школі, в сусідньому класі батьки на день вчителя планували 700 грн в конверт вчительці давати. Одна мама каже - вишо, з дуба впали? Мінімальну зарплату на День вчителя дарувати? А потім на 8 березня, день народження, миколая, новий рік. тощо, сказала шо вона не здасть, максимум 30 грн. То всі почухали потилиці і кажуть - а й дійсно забагато. Просто більшість здає бездумно, не вникаючи в деталі. Сказали, то й здаємо. А суми можна було би зменшити, якшо підходити з розумом, думаю

Ага. В нас вихователі сказали - ніякого дня вчителя. ніяких нам подарунків принципово. То батьки за їх спинами всеодно збираються на подарунки

Ми вирішила нашим вихователям по 200 грн в конверт. Тто вже не 700 :scare:

А стосовно туалету, то ж кажу - пішли глянули в сусідню групу - о, крутий туалет, треба нашим кращий зробити :crazy: . Мавпування. Якби сказали, шо поміняємо лише труби і більше нічого, то завідуюча нікуди би не ділася, чекала би наступного року. Але ж батьки самі хочуть, шоб діти вчилися в супер групі :istereka: . пі.сі. Ну в нас ще й група попалася - віп :evil: . Бо всі держслужбовці і всякі крутіки через блати з завідуючою дали до нас своїх діток. Тому. мабуть, ми 500 грн дамо на золоті унітази і навіть не пікнемо :dash: . Хоча, може навпаки? Батьки сядуть вдома, подумають, і поймуть, шо наразі 500 - то завелика сума? Бо насправді навіть на потреби групи 20 грн чомусь вихователі не можуть зі всіх зібрати. Чим крутіші, тим намагаються менше грошей віддавати :tipok:


Порахуйте ще роботу майстрів. Плитку класти зараз не дешево. Плюс совання стін. Общім, больна тєма
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 14:20

унітаз дитячий по роздрібній ціні до 500 грн,все решту не знаю
ми так в себе дитячий і не встановили ,поки думали майстри підводку зробили без його врахування ,то було вже пізно

зараз зробили як шалімар радила,стільчик цей складний як сходинка під ніжки і сидіння,мала навіть вже того всього не хоче їй так прикольніше ,почувається дорослою
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Alisa » 23 вересня 2011, 14:20

Кльово в туалеті все дрібною декоративною плиточкою обкласти :lol: .
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Alisa » 23 вересня 2011, 14:20

І рукомийники з натурального каменю :lol: :lol: :lol: .
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 14:24

Alisa ;-) Ну я й писала вроді вище, шо вчора після вчорашньої екскурсії в сусідню групу до туалету мені моя рідна хата халупою здється :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Natalinda » 23 вересня 2011, 14:33

Перлинка написав:всі решту для кого то гроші встидаються заперечити,тому всеодно включають до категорії поборів,бо якби їх воля ,то нічого б не давали


От через то не хочеться ні подарків ні батьків бачити. А мені то взагалі не хочеться до школи вертатися :(

happymami написав:В нас вихователі сказали - ніякого дня вчителя. ніяких нам подарунків принципово. То батьки за їх спинами всеодно збираються на подарунки

Ми вирішила нашим вихователям по 200 грн в конверт. Тто вже не 700


Ну ось прошу дуже яскравий приклад. Вихователі кажуть не треба. Батьки знають краще і роблять по свому. А потім кажуть "побори!!! Де таке бачено? Шо вони собі думають?"
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Olysa » 23 вересня 2011, 14:36

Перлинка написав:500х30=15000 грн ремонт туалету?

так так...якщо робити все від А до Я в туалеті то так і получається а ще й робота майстра в ці гроші входить.
Ми теж в 23 ходимо,можливо не крутий але гарно виглядає і на вулиці і в середині.В нас наприклад досить гарна група.Але це все звичайно за батьківський кошт.

Я колись заходила в 22 садочок,то там звичайно жах.Аж сумно дивитись.Так якось сіро,без ремонту....але 2роки нзад батьківський внесок був 200грн а не 500грн.Робимо висновки)))
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Liljondr » 23 вересня 2011, 14:42

happymami написав:В садік:
250 (а тим, хто вде першу дитину - 500) при вступі

здавала 200 при першій дитині

happymami написав:300 на два постільні комплекти, рушнички, і залишок на вставляння двох пластикових вікон в спальню

не збирали на комплекти. просили принести одіяльця - але я немала зайвого то так найшли

happymami написав:20 грн щомісяця потреби групи (в які входять і потреби садіка, як от розмалювати пісочницю чи відрізати непотрібну трубу в коридорі групи)

збирають по 10грн і звітуються

happymami написав:500 грн - ремонт туалету (оскільки попередня група відбабахала євроремонт у всіх приміщеннях, крім туалету, а всі інші групи вже й туалети переобладнали з заміною труб, унітазів і сованням стін)

на ремонти на разі здавалт по 150-200грн але за 2 роки 3 рази
happymami написав:30 грн - домовилися батьки на всі свята (дві виховательки, няня і завідуюча з методисткою на загальні свята)
дітям на НР і Миколая - по 30 грн наразі (побачать по цінах)

а тут приблизно стільки ж - але то вже не багато

а загалом я садочком задоволена і виховательками теж
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Побори в навчальних закладах

Повідомлення Yummy mummy » 23 вересня 2011, 15:06

М-да, дурдом, я вже і садочка і школи боюся...
Як згадаю як в шkлолі тянули, кожен раз щось нове придумували (то тюлі нові, то вікна, то стенди якісь та й ще куча всього без чього можна запросто обійтися), потім на подарунки вчителям (але це вже батьки вирішували),як не ДН, 8 березня, День вчителя і тд.....
ООО, а ще скільки книжок треба було накуплятися ,бо в бібліотеці майже нічього не було(але це вже трохи інша тема).
Незнаю де треба працювати і скільки заробляти щоб водити дитину в садок(в школу) , а ще як декілька діток, а про старші класи взагалі думати не хочется-- і не задумуватися скільки грошей кому і куди треба здавати....
Liljondr А ви в який садочок ходите?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість