Глобальні оголошення!



Неприємні ситуації в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Галина » 23 грудня 2013, 08:24

Олюшка написав:А куди ж йому спішити? Може їсти пає приготувати для жінки та дітей, чи може переживає що є домашня робота не закінчена?

Мій наприклад спішить до сім’ї. І поки я на кухні грається і вчиться з дітьми, Може і на кухні допомогти і чай-каву жінці зробити. А що чоловік не може спішити додому до дітей, жінки???
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення nadusha » 23 грудня 2013, 10:10

Олюшка написав:[b]
На мою думку! головою бат.ком. погоджуються бути ті у кого забагато вільного часу, а може по знайомсту? і хто явно получає не мін. зарплату. Та коли є не одне, а ще діти - то гроші є де запхати :confused: .


Не знаю, як і де заведено, а в нас в батьківському комітеті були всі батьки - кожного року 6 по списку. Так що кожен міг відчути радість :yes: Звіти робились на кожних зборах: кількість зданих грошей, кількість витрачених, список покупок-робіт з цінами, квитанції. Ті звіти пускались по колу, кожен міг подивитись, перерахувати.

Олюшка, виявіть ініціативу - на наступний рік висувайте свою кандидатуру на голову батьківського комітету, впевнена Вам не відмовлять. Ще дозвольте поцікавитися, які конкретні дії були Вами зроблені, щоб якось вплинути на ситуацію: може Ви перевірили вміст сумок працівників садочку, може рекомендували батьківському комітету що і де купити дешевше, пропонували свою допомогу в закупці необхідного,щоб проконтролювати процес, ходили до завідуючої щодо якихось проблем?
Сама була в батьківському комітеті як всі - добровільно-примусово, то не стикалася ні разу ні з якими неприємними нюансами. На зборах вихователі "просили" необхідне, тут же батьки складали колективно список майбутніх покупок-робіт, рекомендували де і що можна купити дешевше, обговорювали все, підраховували приблизну суму. Я в перший рік закупляла господарські товари по списку, ще були колективні закупи батьківським комітетом, принесла чек, квитанцію - ніяких проблем не було. Підозр до інших членів батьківського комітету не виникало.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення nadusha » 18 січня 2014, 15:41

Тернопільські батьки скаржаться, що завідувачка дитсадку відправляла дітей додому через... вікно
У Тернополі батьки дошкільнят скаржаться, що в одному з дитсадків міста 8-9 січня був "особливий" робочий графік. Завідувачка разом із старшою медсестрою відправляли дітей додому через вікно, а двері всі були замкнені.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Mama3 » 13 вересня 2014, 00:26

Скажіть, будь ласка, як мені реагувати, коли ( вже не вперше) дитина каже мені вдома: "Мамо, там вихователі про тебе говорили". Зазвичай, це після зборів, бо, напевно, на їхню думку, пхаю носа всюди. Я така, бо сама педагог і знаю, якби то мало бути. То я завжди цікавлюся, за якою програмою займаються, які методичні розробки використовують, які журнали передплачують і т.п. Зрештою, це ж за грроші батьків купують у нашому садку. Зі свого боку, приношу їм розвивальні іграшки, показую, що нового нарила в книгарнях чи по інтернету.
От і вчора були збори, трохи скандальні, бо розпорядилися коштами на свій вибір, у травні не спланували всього, не повідомили, тепер винні, а критики не сприймають, тільки перекручують, що хотіли, як краще, а ніхто не помагає. Одним словом, десь сьогодні через обід була розмова (а малий мій не спить), що я обманщиця. Не думаю, що синочок би це придумав.
От і думаю, чи з'ясовувати з ними, щоб висловили мені претензії, чи ні.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення nadusha » 13 вересня 2014, 07:27

М-да... Неприємна ситуація. З одного боку "зажиратись" і з"ясовувати стосунки не варто, бо страшно, щоб не відривались потім на дитині; з іншого - попусти один раз, то ввійдуть у смак, і перемиватимуть кісточки регулярно. А дитині неприємно таке слухати про найдорожчу людину. Я б по-перше, пояснила дитині чому вони так могли сказати ( От ці люди помилились, вони не порадились з всіма, а вирішили все самі. Це неправильно. Я їм про це сказала, а вони образились, тому так тепер говорять. Це неправильно) якось так.. А, по-друге, варто би було зробити зауваження вихователям в якійсь "дуже коректній" формі: "Марія Іванівна, син довго не міг заснути, бо в групі дорослі розмовляли про батьків. Він мені сказав, що чув про мене дещо неприємне, засмутився. Я дуже вас прошу, щоб це більше не повторювалось" Якось трохи дивно це звучить. А "пригрозити" завідуючою не вийде? Якби повторювалось, то варто таки піти до начальства і поговорити: була така-то неприємна ситуація, прошу вплинути (але то за умови, що завідуюча хороша). В 21 садочку нам на зборах завідуюча казала звертатись, якщо є якісь проблеми, а не виносити їх на шкільне подвір"я (там гуляють мами з дітками, і справді часто обговорюють різні садочкові проблеми). Бажаю обрати правильне рішення! Хай така ситуація більше не повторюється!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Natalinda » 14 вересня 2014, 00:48

Mama3 ооооо як я тебе розумію і співчуваю...... Я б рвала і мєтала :aggressive: Важко щось порадити, бо треба зважати на адекватність вихователів (хоча про яку адекватність може бути мова після такого обговорення :ireful: ) на адекватність тієї ж завідуючої. В любому випадку і при будь якій розмові я б робила акцент що підозрюєш, що ставлення до дитини може змінитися. Зазвичай коли таке озвучуєш - то вихователі починають переконувати що до всіх ставляться одинаково, а до твоєї дитини - то найкраще (то з мого власного досвіду)
Можна сказати що ти б нехотіла говорити дитині щось погане про вихователів і відповідно не хотіла б щоб погано говорили про тебе. Ну і запитати в чому полягав обман. Але для початку не з викликом, а типу я ж нічого поганого не хотіла, прийшла вибачитися, якщо вас обманула, ну а далі по ситуації.....

Мене оці розмови і обговорювання всіх і все при дітях просто добивають :dash:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення nadusha » 03 грудня 2014, 15:01

Хай Бог боронить... Хай помагає тим дітям швидше одужати.
Двох шестирічних хлопчиків із опіками 1 та 2 ступенів у вівторок, 2 грудня, близько опівдня в обласну дитячу лікарню привезла швидка допомога.

Травми малюки отримали в одному з дитячих садочків Тернополя . Про це лікарі одразу повідомили правоохоронців.

Нещастя трапилося через недбальство няні. 49-річна жінка на підвіконні в кімнаті, де гралися діти, увімкнула електочайник й відволіклася. Хтось із малюків випадково зачепив провід і перекинув його. Окріп вилився на двох хлопчаків, що були поруч.

Працівники дитсадка негайно викликали швидку та повідомили про нещастя батьків травмованих дітей.

В одного з хлопчиків медики діагностували опіки шиї та спини, зараз він у реанімації. Іншого – госпіталізували у хірургічне відділення з попеченими передпліччям і кистю. Життю дітей нічого не загрожує, однак у них попереду тривале лікування.

Інформацію про подію міліціонери внесли в Єдиний облік досудових розслідувань за правовою кваліфікацією частини 1 статті 137 Кримінального кодексу України – невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров’ю потерпілого.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років, повідомляє "Досьє102".

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Anjuta » 03 грудня 2014, 15:04

ого :impossible:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення Oksanochka » 03 грудня 2014, 16:22

А який садочок,ніхто не каже ::-Х:
ЗображенняЗображення
Oksanochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 120
З нами з: 03 листопада 2013, 18:56
Звідки: Тернопіль,Cхідний
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик,дівчинка Іринка

Re: Неприємні ситуації в садочку

Повідомлення nadusha » 04 грудня 2014, 10:25

Читала в Неті, що "Колобок" на Східному.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron