Глобальні оголошення!



Харчування в дитячих садках

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Natalinda » 23 вересня 2011, 14:22

Alisa Хотіла б я бачити як би ти енну кількість пельмень сиділа і ліпила :grin:
Добре що хоч картоплю чистять (якшо чистять :? )
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 14:31

нашо взагалі їх давати?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 15:40

Перлинка написав:нашо взагалі їх давати?

думаю, таким чином урізноманітнюють меню, шоб не давати лише перловку :grin:
Хоча, дієтологів ніяких в нас в державі нема і дітям ніхто ніякого меню не складає по корисності. Складають, виходячи з того, шо садік може купити і шо санстанція дозволяє. Думаю, це загальнодержавна проблєма. Мама розказувала, що колись нам в садіку маже щодня яйця давали. А нашим якшо раз в тиждень дадуть, та й то по пів яєчка, то добре. Бо дорого. А загалом - одні й ті ж страви... Мовчу вже про оладки... Смажене? Дітям?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Milichka » 23 вересня 2011, 16:13

Не все так страшно, інша мамочка розказувала, що у неї бучацьке масло для дитячого садка брали. Це масло одне з найдорожчих і найсмачніших.

Мабуть залежить від садочка і завідуючої ;-)
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 21:46

Milichka написав:Не все так страшно, інша мамочка розказувала, що у неї бучацьке масло для дитячого садка брали. Це масло одне з найдорожчих і найсмачніших.

Мабуть залежить від садочка і завідуючої ;-)

імпосібл. Продукти завідуючі мають право закуповувати лише в тих підприємців, котрі мають дозвіл на таку діяльність і виграли тендер. Таке правило діє від березня чи квітня цього року. Тобто, якшо садок купує хороше масло, то не тому, шо воно хороше, а тому, шо виграв тендер той підприємець, котрий торгує цим маслом. Або, шо цілком ймовірно, завідуюча купує це масло за якусь готівку, тобто нелегально
Наша завідуюча жалілася, що тендери повигравали не найдешевші підприємці. Тобто за ті гроші, за котрі раніше купували 50 літрів олії, тепер купують лише 30, наприклад
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 22:51

зато ті хто вирішували кому дістанеться тендер отримують крупні відкати

речі очевидні всі все знають,але ніхто нічого не може вдіяти ,бо при владі в нас спокон віків злодії
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Nymydora » 25 вересня 2011, 03:12

Ото начиталася і вже не знаю, що робити. Я дуже хочу Дениска в садочок. Але що робити, якщо він м'яса, риби, картоплі і смаженого не їсть. Не говорю вже про сіль і цукор. :? Я розумію, що якщо час від часу він десь поза домом таке з'їсть, йому нічого не буде (думаю, що здоровий шлунок мав би перетравити все). Але ж не кожен день? Наразі це єдиний аргумент проти садочка...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дитячий садочок

Повідомлення гра з вогнем » 25 вересня 2011, 03:31

Nymydora не їсть, бо не даєте чи має алергії?
думаю в будь-якому випадку мона сказати, що дитина з алергією і не мали б давати. хоча це буде дуже важко, коли всі їстимуть, а він ні. або давати в приватний садок, де йому окремо готуватимуть, якщо така опція доступна.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Marta » 26 вересня 2011, 01:29

Nymydora написав:Але що робити, якщо він м'яса, риби, картоплі і смаженого не їсть.

В нас в групі виховательки просили казати, якщо дитина чогось не їсть чи має алергію. Наприклад, одна дівчинка теж не їсть риби. Я думаю, мали б запам"ятати.
Мені здається, їм все одно, звичайно, ніхто окремо готувати не буде, але те, що дитині цього не дадуть чи не будуть заставляти- то це запросто.
Поснідає зато) На сніданок майже постійно молочне. Або яєчня. От обід- то суп, і картопля чи макарони, чи гречка з чимось (м"ясо, риба, ), компот. Оладки, рис, плов може бути....На рахунок солі і цукру- то теж не вслідкують, бо солять і цукрують всім на кухні як загальну страву...Булочка там може бути цукрована чи чай..
Просто ще шкода дитину, бо, якщо на цілий день, то мало що поїсиш.....
Marta Офлайн


 

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення Malavka » 30 січня 2014, 17:32

От і ми збираємось навесні в садочок, і так мене гризе, чим там дітей годують. Що зараз в садочках дітям дають? На предмет сосисок-пельменів? Моя досі їсть окремо зготоване, суп кожен день, яйце тільки на пару і т.д. Цікавить конкреьно 12 садок, якщо хто в курсі.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron