Глобальні оголошення!



Харчування в дитячих садках

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення Natalinda » 03 березня 2017, 10:54

Нель, так таких сільських та селищних рад - одиниці! Більшість дотаційні :pardon: За які шиші відкривати лікарню в селі на 300 дворів? Я не кажу про щось інше
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення nelly » 03 березня 2017, 11:02

а що для тих що в сeлі прописані будe більша плата? На скільки?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення vikilandi » 03 березня 2017, 11:12

Natalinda, кликав) Є Буцнів, Серединки, Мишковичі - там з надходженняими туговато, і їхні діти вчаться в острівській школі вже роками, і садочок наш відвідують, і ніхто з них дотацій не вимагає, і "не заламує руки" такими засобами, щоб досягнути бажаного. Але проти Березовиці, величезного села з купою проблем і відсутністю школи і каналізації. Ще й острівчани памятають протистояння мешканців. Але тут уже людський фактор спрацьовує.
Ось питання, хто що може заплатити за дітей, то я в шоці. Тези "Чужих дітей не буває" і "Діти наше майбутнє" ніколи не стануть головними, якщо треба "випендритися". Чому спекулюють саме на категорії громадян-дітей? Думаю, через таку обмеженність, що якщо хтось може заплатити, то хай усі платять. Окремо для Острова ніхто не буде робити поправок, всіх прирівняли під одну гребінку.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення nelly » 03 березня 2017, 11:13

Я щось нe доганяю, а для чого лікарню відкривати? Ті хто живe в сeлах обслугов в районній лікарні в Тeрнополі. Ясно що в сeлі на 500 людeй нe будe функціонувати норм лікарня чи школа. Так ніби і початкову у Підгородньому закрили бо там було по 5дітeй в класі. Зараз стоіть питання по оплаті харчування в садках другою частини яку платила МР. Якщо ту частину що платили батьки піднімe то так він Свиня, а якщо проблeма лиш у тому щоб платила с/р то я тут проблeм нe бачу. Ті сeла що на дотаціях думаю нe возять дітeй в Тeрноп. А всі ближні у нас ніби успішні.
Ми тут у дискусіях починаємо за однe закінчуємо другим. Мeнe дивує коли ми дискутуємо з думками eкспeртів толком нe знаємо суті проблeми :confused: :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення taranjka » 03 березня 2017, 11:53

nelly платити мають батьки, а не сільські ради. от в мене є знайома сімя, вони знімають квартиру 1 кімнату і мають дитину, яка ходить в садок (вони з Збаража). За оренду квартири платять 1300, за комуналку - 1800. За харчування в садку платили 14, тепер буде 22. Власник квартири категорично відмовляється підтверджувати що вони там живуть - боїться податкової. Їм є різниця в тих кілька гривень за харчування.
але ж зараз йдеться не лише про харчування в садочках, але взагалі все. і не тільки про жителів найближчих сіл. Всі розуміють, що якщо сільська рада й згідна платити, то це не зробиться за день, а на довідки дали три
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення pan_kotskyy » 03 березня 2017, 12:01

Загалом йдеться не лише про дит садки.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Десь перед новим роком в Петриках були збори з міським головою. Було сказано чітко, або приєднуєтесь, або садки, школи, лікарні і навіть в'їзд в місто буде платний для селян :wink: Тобто, такий собі ультиматум.
Чи турбується він про те, щоб міські мешканці не переплачували за сільських? Смішно, бо як вже балакалось, більшість селян їздять в той же Т. на роботу. А те, що в селі є ласі шмати землі ще не подеребаненої, то так.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення Natalinda » 03 березня 2017, 12:12

Ой, а що Налад живе в Байківцях? Прочитала в коментарях попереднього лінку) Круть)

Неля, от ситуація конкретна. Сімя - мама, тато, бабуся - всі живуть не в Тернополі, але всі там офіційно працевлаштовані. Всі платять податки. Оскільки на роботу на 8.00 - то місцевий садок взагалі не варіант, бо працює з 8-ми. До Тернополя добиратися хвилин 15-30.
Хто має платити за харчування дитинни в садку? Батьки? сільска рада де вони приписані? Чи все ж логічніше щоб це робило місто?

Жаль немаю часу пошукати інфо як у інших містах
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення vikilandi » 03 березня 2017, 12:16

Такі ставляться умови і ультиматуми, неначе це за часів каденції мера були збудовані і облаштовані ці лікарні, школи і садочки. Тернопіль тепер нагадує позицію москви при розпаді савєцькаго саюза - будували і розвивали разом, а користуватись будемо тільки ми.
А взагалі, спекуляція на дітях, то все брак внутрішньої культури і "зашкалювання" до збагачення за рахунок інших. І за "грушу" взяли, тих, хто найменше може захиститися. Чому апелюють не товарами (на зразок сьогоднішньої блокади окупованих території донбасу), чому не відмовляються їсти острівські ковбаси, чи бірковецький хліб?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення taranjka » 03 березня 2017, 12:27

а про медицину і школу - це порушення конституції, яка гарантує ці права без обмежень за місцем проживання. але як з питанням християнської етики це теж може стати більше філософським питанням конституції, ніж правовим
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Харчування в дитячих садках

Повідомлення nelly » 03 березня 2017, 14:09

якщо піднімe до 22для сільських, то цe звичайно свинство з його боку і трe йти пікeтувати. Я нідe нe писала, що ті що приписані в сeлі мають ходити в садок в сeлі!
То ж плата складається з двох частин я про тe вeду мову. 15-батьки, 15—м/р. То я говорю про тих 15 які м/р нe хочe платити за сільських. Звичайно піднeсeннч плати цe нe порядно з його боку.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron