Глобальні оголошення!



Дитячі садочки Дружби (8, 13, 16, 18, 19, 34, 35, 37)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення fajno » 11 березня 2012, 15:28

Дивно, як записували то нічого не казали такого. Спитали коли хочу віддати, то сказала шо з осені. Тре піти повзнавати
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Дитячий садочок

Повідомлення irinka » 11 березня 2012, 15:39

fajno написав:Молодша група то з скількох? Їсти/горшок не проблема. Прививки? Вихователі? Ціни?


Моя знайома туди синочка водить, то я можу все її розпитати якщо треба. Вона віддала малого в вересні (йому на той час було 2,5) то його взяли в молодшу групу.
loljka написав:і ще : в той ортопедичний садочок лише за показами беруть, чи можна всім туди записуватись?

Якщо хочеш на наступний рік віддавати, то треба вже записуватись, бо потім будуть казати, що вже набрали. А в ортопедичний можна не тільки по показах, просто треба мати довідку від ортопеда.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Ira » 11 березня 2012, 23:33

fajno написав:А хто шо знає за 37? Той шо на макаренка 1? Туди вписала. Сподобалось ззовні міні дорожні знаки і територія. Хочу відгуків

Ми ходимо в цей садочок з вересня. Доці було 2,6, взяли в ясельну групу, всього тоді набирали дві ясельні групи. Так що це не правда, що в 37 садочку нема ясельної групи.
Щодо відгуків, то сам садочок хороший. Ми ходимо в санаторну групу, в групі 27 дітей, вихователі дуже приємні. Дуже смачно годують! З дітками займаються. Щодо мінусів, то погано, що з яслями не гуляють в осінньо-зимовий період. Якщо ще щось цікавить - питайте!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Ira » 11 березня 2012, 23:39

irinka написав:
fajno написав:А хто шо знає за 37? Той шо на макаренка 1? Туди вписала. Сподобалось ззовні міні дорожні знаки і територія. Хочу відгуків


Знаю, що туди набирають зразу в молодшу групу, ясельок там нема. Туди беруть таких дітей, які вже можуть самостійно їсти і ходити на горшок.

Не правда, є ясельки! В 2011 року в вересні набирали 2 ясельні групи!!! Моя доця в санаторній ясельній групі. За горшок і їсти, то ніби так. Але ще досі діткам допомагають їсти ( а то і годують), і дехто ходить в памперсах!!!! Завідуюча на зборах каже, що памперси ні-ні, але на практиці вихователі самі кажуть діткам, які погано ходять на горшок, давати з собою памперси (класти в шафку).
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Ira » 11 березня 2012, 23:42

fajno написав:Молодша група то з скількох? Їсти/горшок не проблема. Прививки? Вихователі? Ціни?

Щеплення - обов'язкові. За всіх вихователів поручитись не можу. а ті, що попались нам - хороші!!! Ціни, то як??? Щоб попасти в садочок ми нічого не платили, а благодійний внесок казала завідуюча мінімум 500, ми поки дали 200, ніяких претензій ще не було.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення irinka » 11 березня 2012, 23:51

Ira написав: За горшок і їсти, то ніби так. Але ще досі діткам допомагають їсти ( а то і годують), і дехто ходить в памперсах!!!!

Ну з того що я знаю, то лише слухи, бо сама там не була і нічого не питала :pardon: думаю, то ще все від вихователів залежить, які не хочуть дітей годувати і з підгузниками морочитись :confused: (а все таки то їхня робота :dash:) але з другого боку то як 30 дітей почнеш передівати :crazy: Нам наприклад в 37 ближче, ніж в 34, але я чомусь чула не дуже хороші відгуки :sad: Єдине, що мене тішить то в 37 не треба стільки паперів тих всяких збирати як в 34.
Іра напиши ще про то які потрібно документи?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Ira » 12 березня 2012, 00:58

Документи такі ж, як у звичайний садок - потрібно пройти медогляд (то звертатись до свого дільничого педіатра) + аналізи. Якщо хочеш у санаторну групу (там платити за харчування вдвічі менше), то треба ще оримати довідку від фтізіатра.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Карамелька » 13 березня 2012, 09:47

37 найкращий садок на масиві Дружба і один з найкращих у Тернополі. Догляд СУПЕР, завідуюча тримає усіх у жостких руках, немає до чого придертися, за 4 роки ні одного зауваження
Карамелька Офлайн


 

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Ira » 13 березня 2012, 10:27

Карамелька написав:завідуюча тримає усіх у жостких руках

Оце точно!!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Христя » 27 березня 2012, 17:07

Отож поділюсь своїм досвідом. Хотіли йти в ортопедичний садок, то за першим профоглядом ортопед вперлася нівяку, за другим разом, то дядечко комизився-комизився, але ми подякували і він написав.
Сьогодні зайшли в садочок, то завідуюча відразу відправила до виховательки, а та сказала брати речі для дитини і побутову хімію, стосовно благодійного внеску не було мови.
Христя Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 13
З нами з: 05 серпня 2011, 20:39
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 8 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей