Глобальні оголошення!



Приватні садочки Тернополя

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення Palpada » 04 серпня 2015, 23:59

mala-karta написав:І 0-50 грн якщо пропуск.

дійсно а чого пропускати?
Palpada Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 23
З нами з: 05 липня 2015, 19:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення rapunzel » 04 квітня 2016, 06:12

Можу поділитися власним досвідом вибору приватного садочку. Перш ніж обрати, об'їздила усі, і особисто, а не по-телефону оцінила усі "за" і "проти".
По професії я - юрист, і для мене одним із критеріїв була легальність дошкільного закладу, адже ввіряти свою кровинку абикому - без належної освіти, регулярного проходження медогляду, дотримання пожежних норм - це гра з вогнем :dash: .
Отже, усі красиво розказують, але коли доходить мова до вищеперелічених норм - пауза, і окозамилювання...
Уявіть собі, один лише "Затишок" на Качали, 1(за драмтеатром) має ліцензію на надання освітньо-виховних послуг, показали атестацію педпрацівників, без проблем надали медичні книжки персоналу(кухня, няні, вихователі), мають 4 пожежні виходи.
В Гаях таку документацію мені не надали, до того ж ви всі нахваляєте(і завідуюча теж) козу, кроликів тощо - з якими можуть гратися діти - а де ветеринарні паспорти? Де гарантія, що вони не переносять всілякі інфекції? До того ж приватний будинок, яким би хорошим не був, не відповідає пожежним нормам. Як без медичних книжок(можливо вони є, але я дуже сумніваюсь...) можна годувати дітей?
Одним словом, донечку в неповних 2 роки я оформила в "Затишок"(ми ще були на грудному годуванні, але мусила виходити на роботу).
Так от: від памперса відівчили, навчили їсти "справжню" їжу (молочні страви, сирні запіканки, м'ясні, рибні страви, овочеві супчики, кашки, дуже приємно, що мають власну випічку). Донька вдома майже не їсть - вранці йогурт з фруктами, ввечері щось легеньке, а так - "я в садочку наїлась".
Далі - в групах тепло, за зимовий період ми хворіли тільки 1 раз (і його могло не бути, але татко,санки -окрема історія)!
Щодо навчання - спостерігаю інтенсивний розвиток мовлення, рахуємо до 20, з'являється "р"(логопеда не мають, але вихователі вправляються з язичком та зубками), англійська, сенсорика, ритміка, вчать вірші, пісеньки.
Гуляють у скверику перед садочком, на площу ходять, в парк, до озера.
Єдиний мінус, що в скверику тільки пісочниці, гойдалок та карусель не дозволяє ставити міська рада(я подавала інформаційний запит - марно - чиновникам краще багатоповерхівку "посадити" в центрі міста, аніж дати дозвіл на дитячий майданчик).
І ще одне, вартість - 2300грн в місяць, я вважаю оправданою, для порівняння -в Гаях вже до 3500грн доходить.
Одним словом, ми задоволені, рекомендуємо!
Хочеш, щоб твоя дитина впевнено стояла на ногах - не тримай її весь час за руку.
rapunzel Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 03 квітня 2016, 19:23
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення Marichka » 04 квітня 2016, 07:57

А звідки нам знати,що то не реклама?!
Дівчата вище писали про той садок.
А ви зареструвались і лиш в цій темі описали...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення Anjuta » 04 квітня 2016, 08:26

Marichka написав:А звідки нам знати,що то не реклама?!
Дівчата вище писали про той садок.
А ви зареструвались і лиш в цій темі описали...

невдала реклама...спочатку написали, що обїздили усі садочки, але медичні книжки перевірили лише в одному))).....а в іншому чому не перевірили?
| +
Як без медичних книжок(можливо вони є, але я дуже сумніваюсь...)
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення TYulia » 04 квітня 2016, 08:33

Наскільки знаю то цей Затишок колись був звичайним державним садочком. Через те певно і ті всі норми з пожежними виходами дотримані.
Чула якісь супер позитивні відгуки про садочок в Підгородньому, але сама нічого не взнавала.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення erinaceus » 04 квітня 2016, 10:02

rapunzel Якраз відсутність майданчика і була для мене суттєвим мінусом, бо ми теж приглядалися до цього садочку. А прогулянки в скверику зразу біля проїжджої частини для мене взагалі не варіант :nea: І чи дійсно водять на площу і в парк? Важко повірити... Вони мені теж таке розказували. Я вже вище писала. Але ми живемо в тому районі, то за 3 роки декрету груп таких маленьких діток жодного разу не спостерігала :pardon:
TYulia Це дійсно колишній садочок. Чоловік туди ходив свого часу. А потім його приватизували. Щодо Підгороднього, то двоє знайомих водять туди своїх діток, дуже задоволені. Але мені, наприклад, важливо, щоб садок був недалеко від дому, бо возити на окраїну не з руки зовсім.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення rapunzel » 04 квітня 2016, 21:06

Але ж Ви ,дівчата, злі, отак приймають на форумі новачків - не сподівалась...
Нікого не агітую - Ваші діти - Ваша справа, просто хотілось поділитись досвідом, щоб Вам менше по місту літати і вивчати цю тему.
Хочеш, щоб твоя дитина впевнено стояла на ногах - не тримай її весь час за руку.
rapunzel Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 03 квітня 2016, 19:23
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення Marichka » 04 квітня 2016, 21:28

та які злі?! якщо питання вже вивчало багато батьків
а реклама тут щодня,то закрадаються сумніви
якщо вам підходить той садок-ок,нікому не шкода,водіть
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення rapunzel » 04 квітня 2016, 21:33

Anjuta написав:спочатку написали, що обїздили усі садочки, але медичні книжки перевірили лише в одному))).....а в іншому чому не перевірили?

рекомендую читати уважніше, там чітко написано:
rapunzel написав:Отже, усі красиво розказують, але коли доходить мова до вищеперелічених норм - пауза, і окозамилювання...

Ані на Східному, ані в Гаях до документації мене не допустили - в Еліті на той момент було закрито, по телефону - мовляв - в процесі... я ж не буду битися - приховуєте - отже або не маєте, або щось не так.
Хочеш, щоб твоя дитина впевнено стояла на ногах - не тримай її весь час за руку.
rapunzel Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 03 квітня 2016, 19:23
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Приватні садочки Тернополя

Повідомлення Nymydora » 05 квітня 2016, 00:01

МИ поміняли садок, до речі. Теж на Монтесорівський. На Лучаківського. Було кілька причин. Основна - якось моя дитина не знайшла спільної мови з вихователькою старшої групи (чи то навпаки). Хто не в курсі - ми ходили в Гаї. Молодшою групою були задоволені, вихователька там просто чудова. У старшій почалися проблеми.
Ще до мінусів:
- пес, пес і ще раз пес. ОДного разу його випадково не закрили чи то не прив'язали (старший син власниці щось там не догледів). Я заходжу на подвір'я - пес летить на мене, минає мене і вибігає на вулицю. Я боюсь собак. Я дістала стресу. Якби я була з дитиною, дитина б вискочила мені на голову, однозначно.
- деякі методи вихователів. За такі гроші подібні підходи недопустимі
- завідуюча, хоч і приємна у спілкуванні, при проблемах вигороджує себе і вихователів, а не розв'язує реальні проблеми. Тобто винні будете ви і ваша дитина. Принцип такий - не подобається, ми вас не тримаємо, у нас і так черга.
- дивна система святкувань днів народжень: іменинник повинен купити подарунки всім дітям з групи. А діти купують імениннику. Чесно кажучи, фінансово напряжна традиція.

Реально - це садок домашнього типу. На перших двох поверхах - садок, на третьому - живе сама завідуюча з сім'єю, і, відповідно, вони там всі постійно тусуються.
Плюси таки є, і якби ми трохи ліпше розійшлися з завідуючою, то свою середню я б на молодшу групу туди дала. Але на жаль...

Зараз ми на Лучаківського, в "Мурашнику". Особисто я задоволена на 80 відсотків. Якщо цікаво, розпишу, що мені подобається, що ні.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей