Глобальні оголошення!



Дитячі садочки БАМу (7, 14, 15, 17,21,22, 23, 27, 28, 30,31)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 11 квітня 2011, 21:19

mala-karta написав:Сусідка скаржилася, що часто на щось збирають і що великі дуже групи - часто діти хворіють.


а шо зараз є десь державні садки де часто не збирають і маленькі групи :? ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення svetla » 05 серпня 2011, 08:42

Natalinda, я надіюсь з понеділка моя малеча буде відвідувати той садочок(14-й "калинка"). ТО тоді вже зможу написати свої враження.
Мамусі,чиї дітки пішли зараз в садочок, може давайте ділитись "результатами" перших відвідин ;-)
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення мешканка » 05 серпня 2011, 09:30

ми вже з понеділка ходимо в садочок. Залишаємось до обіду, а спатки йдем додому. Покищо одне задоволення! Дитина із радістю йде туди, грається, їсть...навіть вчора казала, що хоче там спатки... Подивимось що буде далі.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дитячий садочок

Повідомлення yulia22 » 24 лютого 2012, 17:25

І ще дівчата, поясніть мені темній, я записала малу. але завідувачка каже шо набір в групу лише з 1червня(а можливий такий варіант, що я не вчервні малу віддам в садок, а в серпні чи вересні?
yulia22 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 30 травня 2011, 01:44
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення ksana » 24 лютого 2012, 22:04

yulia22 написав:І ще дівчата, поясніть мені темній, я записала малу. але завідувачка каже шо набір в групу лише з 1червня(а можливий такий варіант, що я не вчервні малу віддам в садок, а в серпні чи вересні?



думаю, що тут малося на увазі формування груп і складання списків дітей. в травні варто підійти до завідуючої садка і поцікавитися, яка ситуація із формуванням груп. в червні можете підійти до ваших вихователів і з ними узгодити про початок відвідування садочка. тут головне: - бути в списку дітей групи, і - щоб про вас знали, що ви плануєте відвідувати садочок.
зараз дуже великий наплив бажаючих ходити в садки, а групи не можуть вмістити всіх бажаючих.

п.с.: в який дитячий садок плануєте ходити?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Дитячий садочок

Повідомлення yulia22 » 24 лютого 2012, 22:52

ksana,дякую) Та наразі ми записані в 2садочка.але і там і там(9 і непамятаю який номер садка, на бамі вул.Куліша, за 27школою),казали що групи переповнені, то в травні буде розвідка по цих садочках.
Бо в ортопедичному( я була там восени) мені завідуюча відразу сказала, місць нема,проте ще записала якимись ееннними....(ну думаю за певну сумму, а в ортопедичний треба трохи дати $, таки місця для діток знайдуться). просто напевне я запізно пішла записуватись((
yulia22 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 30 травня 2011, 01:44
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення loljka » 11 березня 2012, 15:31

дівчатка, а коли то треба записуватись в той садочок? я маю на увазі, як заздалегідь? за рік-два до дого,як плануєте відати? знаю,що мої знайомі в 1 рік записали, а відали аж у 2,5 рочки і ще платити щось там
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення loljka » 11 березня 2012, 15:32

і ще : в той ортопедичний садочок лише за показами беруть, чи можна всім туди записуватись?
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 11 березня 2012, 15:36

loljka написав:дівчатка, а коли то треба записуватись в той садочок? я маю на увазі, як заздалегідь? за рік-два до дого,як плануєте відати? знаю,що мої знайомі в 1 рік записали, а відали аж у 2,5 рочки і ще платити щось там

то залежить суто від садка і його "політики" завідуючої.
В нашому садку завідуюча сварилася, коли записувалися навіть за 6 міс. Бо казала шо їм не треба тих "мертвих душ", бо за пів року діти можуть і переїхати і знайти інший садік, а місце на таку дитину рахують. Тому казала приходити за 3 міс ставати в чергу. Але в садках, де штучно роблять ажіотаж, буває, що й за рік дійсно тре. То то вже мусиш питатися в своїх сусідок. хто водить в той садік шо хочеш ти, як там то всьо діло. Або йди до керівництва і сама питай коли записуватися.
і ще : в той ортопедичний садочок лише за показами беруть, чи можна всім туди записуватись?

я чула шо тільки за справкою-показами. Так само, як і в любий профільний садок. А чи вона в тебе справдня, чи липова - то вже на твоїй совісті, ніхто дотошно не перевіряє правдивість
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Ludchik » 07 травня 2012, 16:59

Доброго дня. Можливо хтось знає щось про садочок №27 очний? Розкажіть, будь ласка, які групи там хороші (бо чула, що не всі групи гарні).
Ludchik Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 04 березня 2010, 23:24
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron