Глобальні оголошення!



Дитячі садочки БАМу (7, 14, 15, 17,21,22, 23, 27, 28, 30,31)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Повідомлення sv-ls » 23 липня 2013, 11:49

І я там свій дошкільний вік провела. В мене була вихователькою Віра Корнелівна. Дуже класна, мабуть завдяки їй в мене про садік лише приємні спогади ))
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Belle » 14 серпня 2013, 01:15

Дівчатка,хтось щось може сказати про 22 садочок-це той,що на Лепкого 1,навпроти базарчику("птічки")???
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Mysyk1 » 24 серпня 2013, 22:20

Дівчата скажіть про 31 садочок що і як там
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Русік » 24 серпня 2013, 23:44

Mysyk1 написав:Дівчата скажіть про 31 садочок що і як там


Ми ходимо в 31 садочок. Цей рік будемо повторно в старшій групі. Я садочком задоволена: у нас були дуже гарні вихователі, одну малий просто обожнював, але вона після нашого випуску вже на пенсію йде, то ви до неї точно не попадете. Зі здаванням грошей напрягають як всюди - в принципі групи облаштовані, але все одно щороку здається то на обновлення меблів, то на ремонт сантехніки, і так по колу. Харчування - ну... може бути) Дуже моєму сину подобається музичний керівник. Цього року поставили на вулиці новий ігровий майданчик. Але гуляють не багато, тому в погожі дні забираю малого пораніше, щоб вигуляти його.
В нашому садочку в середній і старшій групах досить велике навчальне навантаження (з ким з батьків не говорила, ні у кого в інших садочках такого не було) - і зошити з прописами, і математика, і навіть додому завдання давали на вихідні. Дуже мені подобається, як мого малого там навчили місяці, дін тижня, години і таке всяке.
В старшій групі є додатково англійська. Час від часу, як всюди, напевно, приїжджає ляльковий театр - раз на місяць то точно. Плюс наші вихователі самі робили з дітками постановки невеликих казочок - одягали діткам маски і вони розігрували в ролях всяких Трьох поросят, Семеро козенят і т.п.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Re: Дитячий садочок

Повідомлення Mysyk1 » 25 серпня 2013, 17:45

Русік написав:Ми ходимо в 31 садочок.


дякую вам значить правильний вибір
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Касівочка » 04 вересня 2013, 12:44

Belle написав:Дівчатка,хтось щось може сказати про 22 садочок-це той,що на Лепкого 1,навпроти базарчику("птічки")???


Я можу)). Що саме цікавить конкретніше?
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Belle » 07 вересня 2013, 16:13

Касівочка написав:
Belle написав:Дівчатка,хтось щось може сказати про 22 садочок-це той,що на Лепкого 1,навпроти базарчику("птічки")???


Я можу)). Що саме цікавить конкретніше?


Добрий день.В мене мала має скоро йти в цей садочок.Мене цікавить як там годують,чи нормально дивляться за дітьми,чи займаються з ними (вчать віршики,пісні...) і,взагалі,загальне враження про садочок.Ще,можливо,скажете на рахунок грошей(скільки здавати при поступленні,на ремонти і т.д.)Дякую.
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Дитячі садочки БАМу (7, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 27, 28,

Повідомлення boja » 19 вересня 2013, 10:47

мої діти з вересня обоє ходять в 17 садочок. Читала на попередніх сторінках не зовсім хороші відгуки про цей садочок.... Не зустрічала ні одну "неотесану" виховательку. По повній в садочку йде оновлення, діти задоволені своїми вихователями, додому приходять радісні. Територія чиста, доглянута. Всередині також приємно і нічим не гірше ніж в нахваленому 14 садочку.
boja Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 12 жовтня 2011, 12:12
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Донечка-вреднуся Катруся і мацьопство-синочок Андрійчик

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Olysa » 06 жовтня 2013, 09:32

Belle написав:Дівчатка,хтось щось може сказати про 22 садочок-це той,що на Лепкого 1,навпроти базарчику("птічки")???

Я можу трішки розказати.Те що бачила:вигляд садочка мені зовсім не подобається,дуже страшненький,відчуття ніби повертаєшся в садочок в 90-ті роки.Але кажуть що ніби спонсорский внесок батьків там не великий, вроді 200грн.Відповідно і ремонту нормального немає.Зі слів своїх коліжанок знаю що пару років назад годували там жахливо.На рахунок вихователів нічого нажаль неможу сказати.
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Дитячі садочки БАМу (7, 14, 15, 17, 21, 22, 23, 27, 28,

Повідомлення Касівочка » 07 жовтня 2013, 00:12

Olysa написав:
Belle написав:Дівчатка,хтось щось може сказати про 22 садочок-це той,що на Лепкого 1,навпроти базарчику("птічки")???

Я можу трішки розказати.Те що бачила:вигляд садочка мені зовсім не подобається,дуже страшненький,відчуття ніби повертаєшся в садочок в 90-ті роки.Але кажуть що ніби спонсорский внесок батьків там не великий, вроді 200грн.Відповідно і ремонту нормального немає.Зі слів своїх коліжанок знаю що пару років назад годували там жахливо.На рахунок вихователів нічого нажаль неможу сказати.


Вигляд садочку ззовні дійсно не найкращий, по групах як де, точніше так: де батьки склались - там є якийсь вигляд і металопл. вікна, а де не склались, там.... Завідуюча на прізвище Тепла - зовсім не "тепла" в плані відношення, швидше навпаки :hi: , це я чула неодноразово, і при чому неодноразово в мене з нею виникали конфліктні ситуації. Мами з нашого майданчику після спілкування з нею майже всі поголовно йдуть в найближчий 23 садок, "бо там завідуюча краща". На мою думку не тільки завідуюча, але і сам вигляд садка, харчування, там майданчики для прогулянок хороші, за другу дитину плата -50% від суми благодійного внеску, наскільки мені відмо. В 22-му в групах ремонт, і все що з ним зв'язано - переважно (якщо не виключно) за батьківські кошти. Випадок - на другому поверсі стеля потріскала і звідти текло - завідуюча руки вмила, нема грошей, батьки писали заяви куди могли, через деякий час прийшли люди і зробили. Те, що 200 грн. благодійний внесок - брехня. Вже як мінімум 400-500, і ремонт відповідний при бажанні я думаю, можна за такі гроші робити ::Р:
От недавно поставили дерев'яний ігровий комплекс з гіркою (хоч щось для дітей) - ну 100%, що то не справа рук завідуючої. Ще від дороги більш-менш підфарбовують ті нещасні колеса і грибочки, а ви зайдіть туди далі до віддалених від дороги майданчиків - там така гірка стоїть іржава, якій років 30 без сходинок.. А ті ворота вічно відкриті - відразу за ними дорога, а там 10 метрів і забігайлівка, купа алкашів навкруги садку :scare: Реально страшно за дітей, і реально не видно, куди ті внески йдуть, точніше я давно здогадуюсь куди.. Труби прориває, на їхню заміну теж немає вічно грошей, діти влітку сиділи 3(!!!) дні без води, ще й ремонти робились... Харчуванням теж не задоволена - макарони-рис-гречаний суп, рибу і м'ясо рідко в меню бачу, частіше манку і оладки. Але шо ше хотіти за 6,5, як одна мама каже :confused: Вихователі в нас хороші, порядні, за дітками добре дивляться, ліплять-малюють-вирізають, вчать вірші, пісні, гарно організовуьб ранки - тут все супер, проте не буду ручатись за всіх. А шось більше плюсів і не можу знайти))) О, згадала - і ще "елітну" групу зробили з спортзалу, точно!!! Якою хвалились чи то на ТТБ, чи на ТВ-4, але не впевнена, що то великий плюс :dash:
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron