Глобальні оголошення!



Вилки в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Вилки в садочку

Повідомлення Natalinda » 22 серпня 2013, 22:47

Може не сильно тут створюю тему, але....

Постало питання покупки вилок в садок (по вимогах треба ще й ножі, але наразі без них)
Доречі в якій групі ваші діти почали їсти вилками? А ножі теж є?

Пробіглася по ринку сьогодні. Добротна вилочка гривень 12 вартує. Такі вот собі то по 5-6. Є й по 2.5 - з штампиком що то нержавійка. Є по 3 грн - каже продавець, що в неї такі вилки беруть в садок. Є якесь А-Плюс - вроді по 4.5 грн виходить - на вигляд так на тверде 4, після тих що по 12 грн.
В садочку кажуть що є такі ложки з нержавійки що вони раз помили і викинули, бо ті почорніли :scare:

Може хтось купував нещодавно щось таке недороге нещодавно соб ічи навіть в садок. може щось підкажете :help: Яка то має бути та вилка, щоб і очі не повибирати і непочорніла
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вилки в садочку

Повідомлення Tajga » 23 серпня 2013, 12:53

Я брала А-плюс десертні ложки. Нормальна нержавійка, тоньша проти дорогших, але не потьмяніли і нічого їм не зробилось. Виделки напевне такої ж якості. Особисто мені не дуже подобаються, бо зубці якісь не дуже, ніби й туповаті, але обрізані так, що можна подряпатись. Я придивлялась для своїх діток Трамонтіну, але вони трохи коштують, хіба пошукати в неті закупку якусь.
Для прикладу:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Вилки в садочку

Повідомлення yulia22 » 23 серпня 2013, 13:34

Я минулого року купляла в групу, об"їздила і ринок наш на 15 Квітня, і центральний,купила врешті решт на Гайовій(там є оптова база-пан Баняк).
І на той момент в них були недорогі.і якісні виделки.(ще здається вних можна замовити,але потрібно чекати)
yulia22 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 30 травня 2011, 01:44
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Вилки в садочку

Повідомлення Marichka » 23 серпня 2013, 19:19

В підвалі,де гуртовня пласмас,що біля Єврошопу є недорогі вилки-ложки

Також там близько,через дорогу,на куті є магазин Побутової хімії на 2 пов,а на 3 є вилки-ложки різні,в них гурт був від 150 грн,в роздріб теж продають.Там був також різний посуд,вази,кераміка,шкло

А-плюс колись купляла мамі десертні(щоб внуки мали чим їсти,коли приїздять) в нас на зупинці на розкладці,де всякі дрібнички продають,то нічого так,служать,як старі радянські,лиш тонші
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013


Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість