Глобальні оголошення!



Подарунки на свята вихователям

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Олюшка » 17 грудня 2013, 22:20

Доброго вечора мамочки, жіночки, дівчата! Оце прочитала останю сторіночку- тай не втрималась...Болить мене - маю бажання також висловитись. У мене двоє дітей і також ходили у один із тернопільських садочків, чому ходили? Одненьке у школу пішло і ви знаєте - порівняти "бідненькі" садочки і "не багаті" школи, то у школу я від початку року здала щоб не збрихати у двічі меньше, як запхала у садок. А хібань у школі не потрібно робити ремонти, хібань немає там вчителів, методистів, завгоспів, медсестер чи може кухарів.........????????????!!!!!!!!!!!!!Всі хочуть і по шоколадці і попоїсти і навіть дітей мають. Запитання: чим відрізняються тіж самі вчителі у школі від вихователів у садочку??? Знаєте?, як то кажеться : "без мату не обійдеться" :ireful: ! А коли починаєш на батьківських зборах пропонувати свою думку, то автоматично ти біла ворона. Був на мому житі інцидент із головою бат. ком. - то потім " Я" виявилась бунтівницею, аж завідуюча мене викликала, виявилось - підбурювала батьків: до чого? при цьому із батьками я зустрічалась дуже рідко зрання привела іще дітей немає, а у вечері вже немає. І коли я мала їх підбурювати? Зробила висновок: на батьківські збори не ходжу тай з батьками не спілкуюсь на території садочка. Якби не чоловік то іще б не платила усіляких данин(окрім харчування). Усе залежить від голови батьківського комітета! Як "воно " хоче підлизатись так всі і поїдуть за ним. А бувають і інші екземпляри - ще розумніші, які проявляють ініціативу на більше с....лизання. Та скільки людей стільки ж і думок. У певний період часу я працювала на держ. службі за той час мені і дякую рідко говорили, бо важали, що це моя робота. Хібань зараз щоб віддячити за роботу із нашими дітьми ми повинні більшу половину свого місячного доходу перекласти у чиюсь кишеню?????!!! У когось є така можливість, а хтось свою дитину відправляє у протертих тапочках та не свіжих колготах. Тож задумаймось про це? Скільки ми іще будем цьому потикати? Дякую за УВАГУ!!! :yes: :aplo: СЛАВА такій УКРАЇНІ!!!!!
Олюшка Офлайн


 

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Natalinda » 18 грудня 2013, 10:21

Олюшка можна уточнити
Олюшка написав:Якби не чоловік то іще б не платила усіляких данин(окрім харчування).


тобто канцтовари та іграшки мали б купувати вихователі по вашому і ремонт робити своїм коштом.думаю що той папір і ручки які ви купували на держ. службі не піде в жодне порівняння тій горі канцтоварів, які потрібні для садку. І невже ви на держ.службі робили ремонт своїм коштом?
Звісно я б не відмовилася щоб усе це забезпечила держава, але таке було в рад. союзі, чи може в європі все теж коштом держави?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Олюшка » 18 грудня 2013, 10:58

Natalinda усе повинно мати якусь міру. Невже моя дитина так часто ходить у туалет, що я повинна іще доносити папір, чи може іграшок для всіх дітей не хватає? Щороку на шалені суми викуповлюють іграшки і щ може всіма граються? Ні - половина стоять повище на шкавчиках, щоб батьки бачили, а батькам вони навіщо? А хібань для того щоб дитина малювала на папері А4 він повинен бути із тих дорощих-білосніжних, можна навіть давати для малювання із одної сторони здрукований- маю великі сумніви, що таких у садочку чи у когось із батьків не знайдеться. Ремонт? Звичайно що на своїй службі я за власні кошти не робила, а хібань я кажу що вихователі мають за свій кошт робити?Для цього виділяються із бюджету. Але ж вони не можуть за ці виділенні кошти зробити.....бо ж для домашнього ремонту не вистарчить (у даному випадку я маю на увазі не вихователів, а тих хто розпихає у самому садочку держ.кошти!)
І при рад.союзі таке було але не у таких маштабах, як тепер. Мої батьки також здавали на садок і на подарунки....але ж не в такій кількості, як тепер. Окремий випадок за Європу чула: здали певну кількість еуро, і їх нічого більше не цікавить. Та коли ця н-на сума вказана державою, то є лише два виходи: водити чи не водити у садок?
От і ми,всі хто водить дітей у садок, зробили свій вибір! Та це не означає: якщо ми водимо, то віддамо будь-які кошти аби тільки туди ходити, чи аби нас у той-чи-інший садочок прийняли.
Дякую за увагу :yes: ! СЛАВА такій УКРАЇНІ!
Олюшка Офлайн


 

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Anjuta » 18 грудня 2013, 11:07

Олюшка написав:Дякую за увагу :yes: ! СЛАВА такій УКРАЇНІ!

Олюшка, цю фразу в профілі просто поставте в підпис і не треба буде кожен раз писати, вона автоматично буде під кожним підписом :wink:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення flower » 18 грудня 2013, 13:36

Natalinda канцтовари канцтоварами, то ясно шо за батьками. Ну але там явний перебор! Нашо щомісяця здавати по 50 грн з кожної дитини? Це виходить якщо в групі 30 дітей то 1500 грн на потреби групи? Нє я розумію по 10 грн, але 50!!! В нас вихователі не мають до грошей доступу, лиш комітет. Вихователька каже, що наприклад закінчується корм в попугая чи ще щось в тому роді і ми купляємо, але не йде в місяць 1500 грн, йде ну може 100 і то не факт. Я розумію обурення цієї мами, сама б обурювалася. Але одо здна вона нічого не змінить, потрібно знайти однодумців і йти до завідуючої чи міську раду чи куда там. В нас наприклад бояться, навіть оголошення не можна вішати батькам про те, що потрібно гроші здати на подарунки до Миколая, бо батьки можуть взяти те оголошення і піти скаржитись, а воно буде речовим доказом :hi: Приходиться всіх обзвонювати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Sms » 18 грудня 2013, 15:19

Перечитала тему і від багатьох знайомих чула, що на день народження дитини батьки купують подарунок вихователям, чи заносять пакет... :crazy: Вибачте, але то за що?
За те, що я дитину народила? За що подарунок вихователям на день народження дитини???
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Галина » 18 грудня 2013, 16:18

Sms, але ж ніхто не заставляє тебе нести, я наприклад, не носила і гірше до моєї дитини ставитися від того не стали.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Natalinda » 19 грудня 2013, 04:19

Олюшка написав:Хібань зараз щоб віддячити за роботу із нашими дітьми ми повинні більшу половину свого місячного доходу перекласти у чиюсь кишеню?????!!!

людоньки то ж по скільки в місяць у вас здають грошей в садку :impossible:
Олюшка написав:Невже моя дитина так часто ходить у туалет, що я повинна іще доносити папір, чи може іграшок для всіх дітей не хватає? Щороку на шалені суми викуповлюють іграшки і щ може всіма граються?

Доносити то скільки перед тим приносили? Шалені суми то які? Ми на початку минулого року купили щось на 1200. Це шалена сума? Іграшки не ломаються? та машинки ломаються на раз два нажаль(((( ну і крім машинок все інше теж не довговічне і на 4 рокине вистачить. і діти ростуть і інтереси в них змінюються. І вимоги є нажаль чи на щастя, які іграшки в якій групі мають бути.
Чесно хотіла б побачити як буде розвиватися ситуація: некупують батьки іграшок, приходить яка то там перевірка, санстанція вроді, але можу помилятися, штарф чи догана завідуючій чи закриття групи......ну цікаво що б з того було :crazy:

Олюшка написав:А хібань для того щоб дитина малювала на папері А4 він повинен бути із тих дорощих-білосніжних, можна навіть давати для малювання із одної сторони здрукований- маю великі сумніви, що таких у садочку чи у когось із батьків не знайдеться.

папір повинен бути для малювання, а не для друку. Тобто по вимогах діти мають малювати лише на листках з альбомів для малювання. Пишіть в міністерство

Олюшка написав:Ремонт? Звичайно що на своїй службі я за власні кошти не робила, а хібань я кажу що вихователі мають за свій кошт робити?Для цього виділяються із бюджету. Але ж вони не можуть за ці виділенні кошти зробити.....бо ж для домашнього ремонту не вистарчить (у даному випадку я маю на увазі не вихователів, а тих хто розпихає у самому садочку держ.кошти!)


Це стовідсоткова у вас інформація? Ви могли б назвати прізвища при потребі?
Скільки виділяється в Тернополі з бюджету грошей на садок? Знаю точно про сільску одну школу, то там на ремонт з бюджету щось три тисячі минулого року виділяли. Два поверхи, спортзал помалювати, косметичний ремонт кордорів, і так далі і так далі. А приїде комісія провіряти готовність школи, не готова школа, не дозволять розпочати навчання, в садку думаю десь так побібно.
Ну і до слова я робила в свому кабінеті ремонт своїм коштом(((( Бо бюджет грошей не давав, роками((((
Олюшка написав:Окремий випадок за Європу чула: здали певну кількість еуро, і їх нічого більше не цікавить.


Цікавить яка саме сума? сумніваюся що в 50 еуро :sad:
flower написав:Я розумію обурення цієї мами, сама б обурювалася. Але одо здна вона нічого не змінить, потрібно знайти однодумців і йти до завідуючої чи міську раду чи куда там.


Я поки не розумію, бо незрозуміла які саме суми вони здають. І хто тими грошима "розпоряджається": вихователька чи батьки.
Я одна ти сама знаєш що в садочку зробила :wink: ну так не одна з чоловіком))) Говорити загальними фразами - то одне, а робити щось для зміни ситуації - зовсім інше.
Вперед в батьківський комітет і заводити нові порядки! До нас вітали з днем ангела, "при мені" вже не вітають. Грошики розписані на що, скільки і коли (правда своїх витрат я туди не вписала)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Mama3 » 06 жовтня 2014, 22:55

Як цього року вітали вихователів і вчителів? Чи змінилось щось на фоні подій у державі?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Подарунки на свята вихователям

Повідомлення Галина » 07 жовтня 2014, 07:20

Нашим вихователям дали по коробці цукерок і конвертику з 200грн.
А от вчителів в школі наші батьки привітали на славу!!! Я така зла була. В нас голова БК (батьківсього комітету) тато, вічно зайнятий і не надто вирізняється оригінальністю, самовисуванець і ні з ким не радиться особо. Нашим вчителям (вчительці, виховательці грури продовженого дня з укр. мови і англійської) по сертифікату в сільпо на 300грн, усім іншим вчителям по сертифікату на 100грн, директорці і завучці по 200грн і всім крім того по коробці цукерок!!! Я з тих сум в шоці була!!! Це при тому що наша вчителька просила нічого нам не даруйте, краще стенди оновіть в класі. Але ж ні, ми і стенди зробимо і гроші подаруємо!
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron