Глобальні оголошення!



Здавання грошей в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі садочки

Повідомлення гра з вогнем » 19 березня 2010, 17:15

Діліться досвідом :)

А мені розкажіть чи є побори в наших садочках і що це за плата за день?
Я чомусь раніше думала, що садочки безкоштовні...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитячі садочки

Повідомлення happymami » 19 березня 2010, 18:12

гра з вогнем написав:Діліться досвідом :)
А мені розкажіть чи є побори в наших садочках і що це за плата за день?
Я чомусь раніше думала, що садочки безкоштовні...

Побори то типу обовязкові збори? У нас є. Щомісяця 10 грн на потреби групи. 200 грн при вступ в садок на садік. Плюс 100 грн наремонт групи. Плюс100 грн на болєр з теплою водою. Плюс на іменини вихователів, на Миколая дітям, на новий рік, тощо
Плата за день - то половина від тої суми, яку треба на утримання дитини. Держава сплачує другу половину. 6,60 грн здається зараз день в садку. Якшо дитина відсутня - плата не стягується. В середньому біля 100 грн набігає за місяць, якшо робити раз-два рази вихідний дитині серед тижня
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Dina » 27 жовтня 2010, 18:14

А ми почали ходити в садок. Оформлення мед довідки зайняло десь 2 тижні (можна звісно при бажанні і за тиждень справитися). Треба написати заяву директору. Спонсорський внесок директору від 300 до 500 грн в тих садках, що була+до 300 грн вже на ремонт групи. Кожного місяця 10 грн на серветки і т.ін+ 4,60 за день перебування дитини. В групах записано майже по 30 дітей, але ходять фактично 15-18.
Проблем адаптації у донечки поки що не має, ій цікаво. Але вона ходила до того пару місяців в центр розвитку Чомучка на Київській і вже звикла до того, що є колектив, вихователь.
люблю в'язати гарні речі-адреса в моєму профілі :)
Dina Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 17 травня 2010, 17:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 27 раз.
Подякували: 119 раз.
Діти: донька Лада

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Alisa » 17 серпня 2011, 14:38

В мене подруга, щоб дати дитину в садок докупляла лыжко за 700 гривень. Ще платила благодыйны внески.
Правда, це у Франкывську.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Дитячий садочок

Повідомлення oksana.tesliuk » 17 серпня 2011, 16:51

Моя колега з роботи купляла миючий пилесос, щоб влаштувати доньку в садочок у нас в центрі міста (номер не знаю)
Я за свого старшого ніц нікому не платила, бо він ходив в садочок і в групу, де вихователем - моя рідна сестра :)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Дитячий садочок

Повідомлення svetla » 17 серпня 2011, 22:50

yulia22 , про №14.
А благодійні внески ,здається,є всюди. Десь менша сума десь більша. Я платила благодійний внесок на розр.рахунок садочка в ощадбанку. А "благодійний внесок" в індивідуальному порядку це вже інша справа. :?
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 20 вересня 2012, 12:57

От йду сьогодні на перші батьківські збори
Звісно що в селі і в місті розцінки інші, але все одно цікаво знати: на що здаєте, тобто що за рахунок батьків робиться: вікна, двері? дитячі унітази ставлять?

Як на вашу думку, то забагато чи замало, чи то взагалі не проблема батьків, є іграшки в садку чи немає.

А за харчування скільки платите?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення КлубНіка » 20 вересня 2012, 14:02

От вчора у нас були батьківські збори. Чесно, я вже ішла з грошима, думала, що знову здавати на щось будем))) Але навпаки, дуже нам вихователі дякували, за те що зробили за минулий рік і сказали, що того року вже нічого робити не будемо. Бо їм вже соромно з нас просити. Лише ще мойку відремонтують, але то вже за ті гроші, що ми щомісяця на потреби групи здаєм (ми по 20грн здаєм кожен місяць). а так то говорили про діток.
Взагальному минулого року ми зробили: ремонт в туалеті - по 550грн здавали; поставили 2-а вікна - по 100грн; купували диван - по 90грн. Ще там купували різні ігришка для розвитку моторики, зошити якісь для їх занять, канцтовари - то десь все разом в 200грн обійшлось. Іграшок спочатку не було багато в групі, але нас вихователі попросили, щоб ми краще з дому принесли самі якісь іграшки, бо то ж у кожного є купа різних іграшок якими дитина і так вже не грається, то ми з батьками так і зробили, на тому і зекономили.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення georginochka » 20 вересня 2012, 14:28

Я, до того як ми пішли в садочок, чула про хто зна які побори в нас, тому готувалась до гіршого. Виявилось не так вже й страшно (може то просто пощастило) 120 грн вступний внесок на ремонт садочка, 50 на дидактичні матеріали, канцтовари купляла сама (десь 70), по10 щомісяця,і цього тижня 35 на день вихователя. До речі, чи варто на такі свята "вітати" ще від себе, чи обмежетись колективним подарунком?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення krapk@ » 20 вересня 2012, 14:30

от і у нас скоро збори. Ми лиш поки що по 100 грн на ремонт покраску-побілку здали. І пакет купували: мило, папір, канцтовари, відррко і лопаткуі т.д.Але от вже скоро день працівника освіти то певно будемо вітати вихователів-нянічок. Думаю і по 20 грн хватить, нас в групі зараз 25. О щодо від себе-я б не стала, ле знаю є батьки в нас які і просто так несли від себе, ну мабуть щоб доїх дітей краще дивилися.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей