Глобальні оголошення!



Здавання грошей в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Зоряна » 02 червня 2013, 14:04

Садок № 19, ясельна група №3,на 2 поверсі.Криша тече.Видно ,що давніше,там де тече було щось закрашено.А Все інше то "шуба" ще з радянських часів напевно.Прийшли майстри,які беруть 35 грн за метр квадр.,роблять в нашому садку ремонт в молодшій групі.Кажуть,що беруть найдешевше,то получилося за спальню і роздівалку і прокладку лінолеуму -9 тис. грн-тільки за роботу!!!! кажуть,що матеріали десь так само коштують.Получиться пощекатурять,побілять сніжкою,стелю і стіни ,грибок,і поставлять лінолеум і плінтус. Ще шукаю майстрів інших,щоб порівняти ціни. А ще треба обовязково міняти одне вікно у спальні,бо сифонить і у туалеті,бо взагалі не закривається.В спальні стоять 2 вікна і в ігровій 2 -поміняні попередніми батьками.А туалет-чорний (плитка старюча,потріскана,стіни...)як в гуртожитку,такому що погірше.Шкафчики старі,коврик в ігровій старий,меблі взагалі напевно мого року,і дууууже мало.Одні двері із 4 нові(вхудні в роздівалку).Получається 2 вікна і ремонт 2 кімнат з лінолеумом в одній десь +-700 грн-і то дуже приблизно.Ще тюлі треба хотяби.А на рах. горшків ,то сказала вихователь,що треба всім червоні ,показала пластмасовий горшок,як на вазонок,і такий широкий,що певно мені б якраз підійшов. Ще за горшки треба вияснити,бо то ж дійсно різні дітки є.Дівчатка,дякую за підказки про гуртовні,буду шукати!!! А де берете воду????
Зоряна Офлайн


 

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення taranjka » 02 червня 2013, 14:11

Зоряна ого, я за 19 таких відгуків ше не читала :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Галина » 02 червня 2013, 14:27

Я тако читаю всякі відгуки про садочки і думаю собі, який в нас все таки класний садок...
Добровільні внески в нас вже 4 роки не міняються, 200 грн. На всі ремонти завідуюча дає гроші на половину з батьками (тобто скільки батьки зібрали, стільки вона з добровільний внесків доклала).
Іграшки ми купляли на Миколая в групу. І в кого був день народження замість цукерок і солодощів купляли іграшку в групу і фрукти.
На випускний, ви не повірите, але ми здавали по 100 грн. в той час як знайома з іншого садочку по 500!
Вихователям на свята ми даруємо гроші і конверти (в конвертах 200 - 500 грн, залежно від свята).
За цілий рік (всі свята і посуд новий купляли) ми скинулися по 250 грн, з тої суми ще залишилися гроші на випускний!!!
Але то ще і від батьків багато залежить.
Скажу так, за 4 роки садочку ми поміняли вікна в спальні, зробили ремонт туалетів, поміняли сантехніку, косметичний ремонт в роздівалці. Більше ніж 200 грн ні на що не здавали.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Dribchuk » 02 червня 2013, 14:57

Галина це в якому садку?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Ulkanet » 02 червня 2013, 15:32

ага, є є таке. на східному десь в районі бульвару Данила Галицького.
мого чоловіка знайома там малого водить. я йому кажу шо тре купу грошей на садок - а він мені "вот вона водить і нічого не платить. і я нікопійки не дам!" :dash: :dash: :dash:

Зоряна, тобі тре знайти якогось майстра і просто порадитися шо і як краще робити. він тобі поможе поділити всі роботи по мірі важливості і в якому порядку виконувати. може можна лиш частинами замінити лінолеум??? і весь той ремонт можна поділити на частини. наприклад двері і вікна можна поміняти на січневі свята.
і шось не віриться що ніхто з батьків не може стіни снєжкою побілити??? ну пошпаклювати не кожен втрафить :hi: але ж побілити валіком то всі хлопи вміють. :sad: шо ніхто в дома ремонт не робив??? нівкого не полишалося нічого??? в смислі шпакльовки, гіпсів, всяких там сєток чи навіть тої снєжки.
а ще на рахунок пощикатурять. тоже може там всьо не тре дерти?? або дешевше гіпсокартоном забити то всьо. все-одно будуть гіпсами ліпити ті стіни. а якщо дах тече - то це перше що треба ремонтувати. бо ті всі ваші ремонти підуть коту під фіст. :crazy:
щодо меблів. а як попередні діти там були?? раз їм було добре - то може і вам не тре. меблі можна купити в любий час. тим більше вже побачите чого не хватає, а що дісно потрібно, а що лиш понти і забаганки. :rose:
туалет. так хочеться красоти :love: але ж діти там будуть проводити лиш по кілька хвилин на день - ну максисум годину. головне щоб там було число і та плитка на голову не падала. :scare: а ремонт в туалеті можна зробити в любий час.
як на мене то вам треба: розібратися з кришею, стіни+грибок (а розмалювати можна і походу), вікна (щеб вони їх закривали, а то повідкривають і провітрюють постійно, а протяги такі що слона може видути), ну і підлога (доречі можна старий коврик продати :hi: ). а решта (то я в плані ремонту) можна по троху доробляти.
бо не кожен може дати на раз 700 грн. а дехто і має, але стане на роги і буде мукати - бо поголься сума не маленька.
а коли збирати по 50-80 грн щомісяця то вже не так відчутно.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Галина » 02 червня 2013, 15:35

Це на Канаді, 33 садок.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Галина » 02 червня 2013, 15:41

Я згідна з Ulkanet, В нас вихователі казали, що першочергове, а що можна через пів року чи рік зробити.
А дах, то як на мене має робити не група, а міська рада. В знайомої на Злуки (не знаю який садок) таке було. Завідуюча сказала робіть собі шо хочете, в мене нема грошей, то ваші діти там ходять. Ну кілька мамаш зібралися і пішли в міську раду скаргу писати... За 2 тижні дах зробили.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення oksa_mal » 04 червня 2013, 13:59

проходив мій синочок рік в садок, і за цілий ми здавали 50 грн на початку року, і 50 грн і кінці року, і ще по 10 грн кожен місяць на потреби групи, тай усьо :yes:
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Kisja » 04 червня 2013, 22:37

oksa_mal написав:проходив мій синочок рік в садок, і за цілий ми здавали 50 грн на початку року, і 50 грн і кінці року, і ще по 10 грн кожен місяць на потреби групи, тай усьо :yes:

то в який такий садок ви ходите?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення oksa_mal » 04 червня 2013, 22:52

то в Калуші.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

cron