Глобальні оголошення!



Здавання грошей в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 20 вересня 2012, 23:46

Та я зрозуміла)))
В мене повно таких іграшок що не грається зараз, але не фокт що вони його пізніше не зацікавлять.

Просто чула що є групи де іграшок немає зовсім і батьки кажуть о купувати не треба, бо можна з дому принести. А наксільки мені відомо то в садку є певні вимоги до іграшок, має бути посудка, лікарня, конструктори певної складності, кубики, непомню шо там ше.

Моя дитина ж може не гратися конструктором за 200 грн і він може підійти по вимогам в содок. То я не вважаю що "по чесному" нести в садок той конструктор, щоб інші принесли дешеві кубики і на тому сталося.

Те що точно мій гратися не буде, і те що я вважаю доречнішою іграшкою саме для садочку я давно занесла туди))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Русік » 20 вересня 2012, 23:49

Я теж в батьківському комітеті, і скажу тобі, що робота то невдячна: в будь-якому випадку знайдеться мамаша, яка не буде здавати гроші - бо не буде, і все! бо забагато, бо непотрібно, бо не хочу і не можу і т.д.
Ми здаємо гроші нечасто, але наперед продумуємо всі можливі витрати. Наприклад, раз на рік ми скидаємось по пару гривень на подарунки діткам на день народження. Плюс витарти на День вчителя, дні народження вихователів, 8 березня і т.п.. На Миколая ми одного року робили персональні подарунки діткам, а минулого - купляли іграшки на групу (вихователі самі нам казали, чого не вистачає).
З великих витрат:
перший рік робили міняли вікна - 500 грн.,
другий рік робили повністю ремонт в туалеті - 350 грн.,
минулого року купляли столики, диван, шафки для іграшок та навчальних матеріалів, килим - разом біля 250 грн.
Цього року ще ніби нічого не придумали))
Щомісяця 5 грн. на поточний ремонт і 5 грн. на потреби групи.
Влітку ще купляли водичку в групу, бо дітки під час прогулянки багато пили. Здалось би і фрукти-овочі купляти, бо з тим в меню зовсім біда, але певно руки не доходять ні в кого.
Окремо по бажанню оплачується англійська та кисневі коктейлі.
На канцелярію і навчальін посібники цього року витратили по 100 грн. рівно (я брала всім все однакове).
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 20 вересня 2012, 23:55

Ну шо невдячна то я знаю добре, але я місцем не дорожу, то ж поступлюся із задоволенням)))
В нас ніби з батьками все ок (т.т.т) гроші здають, возмущаються не сильно

Але ж і своїх грошей піде не мало, бо ж оте їждження до облцентру....Ну то таке.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення КлубНіка » 21 вересня 2012, 00:02

Natalinda нам єдине що сказали не нести, це іграшки з мілкими елементами і м"які іграшки.
А для занять ми купували іграшки. Наприклад вкінці зими купували іграшки для розвитку мілкої моторики.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 21 вересня 2012, 00:06

А що саме купували?
Інтересно!!!
Ваш же тоже в молодшій групі, правда?


І ще цікаво де іграшки купуєте?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення КлубНіка » 21 вересня 2012, 10:58

Natalinda Так ми вже в молодшій, ну але ті іграшки ще по суті в ясельній купували. Я незаю де купували, тим батьківський комітет і вихователі займаються, а я нащастя не в батьківському комітеті. А виглядають ті іграшки. Дощечка, на ній треба шнурівки завязувати, якісь защіпки, ще якісь там замочки,бачила її мильком, бо дуже спішила коли нам їх показували, тому повністю описати неможу. Знаю, що дуже хвалили ті іграшки.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення krapk@ » 21 вересня 2012, 18:08

уу, цікаво як. Я певно теж напрошуся в комітет. Щоб хоч трохи контролювати і дурниць не купувати.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 22 вересня 2012, 20:55

КлубНіка написав:а я нащастя не в батьківському комітеті.


А чого на щастя?

krapk@ написав: Щоб хоч трохи контролювати і дурниць не купувати.

Крапка, а дурниці то що по твоєму?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення TanenRom » 23 вересня 2012, 23:45

Наталя я до тебе у компанію - я також в батьківському комітеті.
за садочок ми платимо 7,35 в день - це також половина харчування досить пристойне - риба, м"ясо, печінка, фрукти, овочі....
ось були в нас батьківські збори то поки маємо здати по 235 гривень (100 на нову постіль, 100 - на канцтовари, туалетний папір, мило, швабра, і т.д., 35 - на зошити для малювання). до того здала 200 гривень на садочок - суму не казали, тільки здайте хто скільки може.
іграшок поки достатньо, в процесі уже казатимуть, що докупити.
а ще до щомісячної плати, маємо здавати 20 гривень на групу і 30 гривень на садочок.

дитячий унітаз - це дуже зручно, мала сама на нього залазить - злазить - всім діткам дуже подобається.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення krapk@ » 24 вересня 2012, 11:46

Natalinda написав:Крапка, а дурниці то що по твоєму?


ну не знаю, може н-а цепочка з золота...

Таня а Даночка в яслі пішла чи в молодшу групу?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей