Глобальні оголошення!



Здавання грошей в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення erinaceus » 26 вересня 2014, 23:17

Казав колись Комаровський, що потреби у пластикових вікнах в садках взагалі нема. Вони лиш шкодять здоров'ю малюків, бо геть нема доступу свіжого повітря у групи. А провітрюють дуже рідко. Тому і діти так часто хворіють, бо лиш бактерії циркулюють :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення mala-karta » 19 жовтня 2014, 01:28

То не від пластикових вікон, чесне слово! Мій хворів часто, коли не було пластикових вікон.
А які зараз вікна, навіть не знаю. Знаю, що на них літом квіточки наклеєні, восени листочки, а зимою - сніжинки. В понеділок спеціально подивлюся, чи пластикові...
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Ulkanet » 21 жовтня 2014, 13:41

в нас точно не пластикові - а мала хворіє дуже :dash: а в дома пластикові, але постіно вікриті - і всеодно хворіє :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 01:49

а скажіть тут є мамочки які водять у міліцейський садок? як там з здаванням?
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 11 травня 2015, 10:20

Mama3 написав:2 комплекти постілі

Я от нещодавно думала про ту постіль
Я дитину давала в молодшу групу, в яслі ми не ходили. В яслях батьки шили по одному комплекту постілі, бо по одному в садку було. Ну звісно ми дошили і принесли. Після цього чую що далі ту постіль треба. Правда по коплекту, а не по 2, бо як я вже писала що по одному в садочку є.
Поцікався принаймні в інших батьків, як є можливість, скільки років вже ті постелі купуються/шиються, невже ще нама на весь садок? Чи невже із настільки жахливої якості тканини шиють батьки постіль що її вистачає рівно на 4 роки?
Я так розумію що поступово можна оновити в садку все. ; роки припустимо купують батьки постіль, наступні 4 роки купують одіяла, ще наступні 4 подушки, а тоді вже можна знову постіль....
Ох мене б завідуючою в садок і такі суми як здають в Тернополі, я б перила за роки 2-3 позолотила)))))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Marichka » 11 травня 2015, 11:23

Я вперше чую,що треба постіль.Дитина ходить в садок у Збаражі.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення zhuchka » 11 травня 2015, 16:36

Танічка написав:а скажіть тут є мамочки які водять у міліцейський садок? як там з здаванням?

моя сусідка водила туди. Як з здаванням, то не знаю, але казала, що з дітьми не займаються, а включають мультики і вони собі дивляться по пів дня
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Oksanochka » 11 липня 2015, 16:27

Танічка Ми живемо біля садочку але ходимо в 20,мені хватило розсказів колєжанок про побори і побачити на власні очі шарпання вихователями дітей на вулиці,розпивання пива і вина(не всі,є й нормальні).Але то було давніше може там вихователі помінялися,може поведінка...
ЗображенняЗображення
Oksanochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 120
З нами з: 03 листопада 2013, 18:56
Звідки: Тернопіль,Cхідний
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик,дівчинка Іринка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення sensoredgirl » 11 липня 2015, 22:20

Дівчата..для мене особисто це чомусь стало дуже болючі темою...з я сільради ми вже зробили чимало ремонтів, йде мова уже про наступний...про постіль коротко...3 комплекти? ! Ну ок....посуд, ремонти, окрім ігрової і спальні....але +іграшки +якісь там лаки....а що інші групи будуть куплятиі робити....недавно була у дуже мальовничому ккуточку України, так ось там садочки не такі пихать а все по тому що батьки нема такої звички здавати при першій потребі гроші.....дірка не така чепуха і т д....а ще школи не такі нахабно там, бо батьки не мають і точка...роблять ремонти разом з вчителями по черзі.... :impossible: а тут..надо ли? Давайте трошки подумаємо про свій гаманець а не гаманець дірєкторки :hi: виховання ж кращим не є..все залежитьвід ввихователь на яку попадеш. .а ще як комусь треба ремонту то нехай сам його і робить....білими стіни і давати натяжну :scare: стелю давайте у себе вдома.... :pardon:
sensoredgirl Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 28 липня 2014, 15:07
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 7 раз.

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Sms » 12 липня 2015, 22:20

Жаліюсь, бо це вже супер наглість! Ми ходимо в черговий садок з липня. Будемо ходити ще цей тиждень і все!!! Так от мені в пятницю сказали купити засіб для миття посуду!
На моє питання "Навіщо? І чому?" Мені сказали:"Посуд мити, Ваша ж дитина їсть і посуд за нею миють. " Шановні, але ж всі діти їдять . В свому садочку дай і в черговому , куди ходимо 2 тиждні теж дай!!!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron