Глобальні оголошення!



"Несадіковська дитина" - таке буває?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

"Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 16:26

Ну от прийшов і нам час поджумати про садочок. Початково я була категорично проти того щоб віддавати дитину в садок ще до 3х років. Але під впливом сусідів-знайомих задумалася над цим запитанням. Але...Нещодавно прийшлося нам з дитиною відвідати декількох лікарів, які в один голос заявили мені що "дитина у вас не садіковська, в садок хоч не спішіть давати". При чому я про садок сама їх нічого не питала. Одні пояснили це тим що в дитини знижений імунітет (це дійсно так - робили імунограму), інші сказали що через наші прооблеми з ЖКТ харчуватися в садочку дитині буде складно і ситуація може погіршитися. Ну а ще один лікар сказав що дитна мала, дрібна, тендітна і в садіку її просто "загноблять".
Вирішила я до 3х років сидіти в декреті. Але ж далі треба буде вийти на роботу. Чи таки зважити на зауваження лікарів і не давати в садок? Чи втратить щось моя дитина якщо піде в садок, наприклад, в 5 років, а не в 3? Мами, дітки яких старші 3х років і не ходять в садок - чому ви зробили такий вибір? Як це впливає на дитину?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення georginochka » 11 червня 2012, 16:57

Dribchuk, у вас справді більш ніж досить причин "потягнути" з садіком і раніше трьох я б спроб не робила. Моєму синочкові вже 3,6 і десь через тижні два він піде в садочок. Але я маю сумніви, що він "садіковська дитина". І ці сумніви грунтуються тільки на особливостях харектеру і світосприйняття моєї дитини :confused: якби мені ще лікарі казали, що краще не давати його в садочок, я б однозначно залишила вдома до років 5. Але то я маю можливість вмовити бабусю залишити роботу і сидіти з малими. А якщо конче треба на роботу, то все одно ближче 3-х, бо адаптація часто процес "болісний" і вкрай стресовий для дитини. І якщо є якісь проблеми в дитини, то вони можуть загостритись.
А про вплив сусідів-знайомих. Мені вже кожен зустрічний про садік торочить. В мене часом складається враження, що вони мені приховано заздрять :yes: , що я можу сидіти вдома з дітьми і не відчувати при цьому бажання зіпхнути їх кудись, щоб "відпочити" :mamba:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 17:23

Я була не садіковською дитиною. Постійно хворіла, сиділа у вікні кликала маму і плакала, була скромна і замкнута. В садок ходила дуже мало, благо що була така можливість.
Не втратила нічого. В школі була однією з активісток, вчилася добре, концерти, походи, дискотеки.
З втрати хіба те що не маю фоточок з садку)))
Але в бцдь-якому випадку бажаю побільше здоровя донечці!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Sawwku » 11 червня 2012, 17:30

я за станом здоров"я була не садіковською
(хоч сама наспраді так не вважаю!)
вічні соплі кашлі і прочі каки. попри то мене вихователі не могли на місці втримати, вічно ганяючий червоний спотівший рібьйонок. і що цікаво, хворіла не від того, а коли сиділа в трьох шубах
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення гра з вогнем » 11 червня 2012, 17:38

я подумала несадіковська то та яка не любить садіку :))))

я б дивилася по дитині. якщо видно, що бракує спілкування. дитина тянеться до діток. хоче з ними гратися, я б давала у садок.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Sawwku » 11 червня 2012, 17:41

так, але не зараз. зважаючи що проблеми зі здоров"ям є і реальні
хоча навіщо вже рішати чи через рік буде садік чи ні? може Анюта за той час так зміцніє, що всі ахнуть!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Ципа » 11 червня 2012, 17:46

Я то же не ходила в садик, по состоянию здоровья. Мама была на работе, брат во вторую смену в школу. Перед уходом должен был положить меня спать, а мама позже с работы приходила. И ничего хату не спалила, ножами не игралась и т.д. Но шалости были)))))
Ципа Офлайн


 

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення irinka » 11 червня 2012, 19:51

Dribchuk написав:Чи таки зважити на зауваження лікарів і не давати в садок?


Я почала проходити медогляд з малим то мені теж одна лікарка казала, ще рано давати, бо дитина постійно буде хворіти. А ніби якщо дати з 3-ох років то хворіти не буде :crazy:
Я б на твоєму місці всеодно пробувала давати, а там буде видно. Можливо навпаки втягнеться в колектив і донечці сподобається, а те що хворіти буде то де гарантія що після 3 чи після 5 не буде хворіти?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 20:03

Ну тут ще є такий нюанс, який варто враховувати: чи часто хворіє дитина вдома, в період несадочковості.
Якщо б моя дитина вдома хворіла часто, то я б маючи можливість (дякувати Богу я її маю) таки тримала ще вдома, бо як нема кому з хворіючою дитиною сидіти вдома, то все одно мамі прийдеться роботу залишати. А імунітет не покращиться від посітйних лікувань(((

В мене в знайомої дитина з тих що Комаровський називає ЧБД (часто хворіюча дитина) До 5-ти раз а рік антибіотики, в такому випадку я розцінюю давання дитини в садок щоб звикала чуть не звірством. Але звісно що в кожного своє бачення.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення бережаночка » 11 червня 2012, 20:55

те що маленька худенька і загноблять-то є чистої води брехня.На таке навіть уваги не слід звертати даючи в садок
щодо садкового харчуваня-то якщо у вас якась дієта то можна пошукати садок з дієтичним харчуванням або чказати вихователям що ви не їсте певних продуктів.А от якщо в дитини ослаблений імунітет я б радила спочатку підсилити імунітет,бо навіть не часто хворіючі діти в перший рік садку частіше хворіють коли адаптуються
я б теж радила зачекати рік з садком
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron