Глобальні оголошення!



Хвороби у садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Хвороби у садочку

Повідомлення mala-karta » 06 травня 2012, 01:22

Дівчата, а ваші діти часто у садочку хворіють?
Мій - постійно.
Тиждень-півтора в садочку, 2-3 дома....

В квітні хворів цілий місяць.
Спочатку звичайне ГРВІ, а потім, як тільки-тільки виздоровів, ангіна з ГРВІ (в нас сім'я велика, вірусяки є кому принести). Після чудного місяця з трьома хворобами, дві з яких - одночасно, хочу, щоб посидів хоч до червня вдома.
З садочку вже дзвонили - завідуюча піднімає питання про виключення.
Дитина у нас - злісний прогульщик...

Ваші дітки хворіють?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: хвороби у садочку

Повідомлення happymami » 06 травня 2012, 01:45

Моя старша хворыла дуже рыдко. Вона в нас термінатор в тому плані. А малий - частіше. Але не так як ваш. Хоча кругом - купа діток знайомих, які теж так часто хворіють - тиждень в садку - місяць вдома. Так інколи буває. Співчуваю таким батькам. І якось тішуся, шо мої діти якось в садіку прижилися файно. бо в нас теж, якшо одне хворе - то й друге підчіпає вірус, а за ними двома і я в моменті починаю шмаркати, бо теж імунітет маю нікудишній
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: хвороби у садочку

Повідомлення Галина » 06 травня 2012, 09:17

Моя мала перший рік хворіла часто. Як тільки похолодало (десь з жовтня) і аж до літа кожного місяця хворіла. Правда були тільки ГРВІ і кашляла дуже. Літом не хворіла. А наступний рік менше, цього року практично не хворіла, одного разу мала температуру і горло, і місяць назад захрипша була, але пройшло само, без медикаментів.
Може то в нього так адаптація проходить і буде так, як в мене з кожним роком краще.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: хвороби у садочку

Повідомлення Ira » 06 травня 2012, 10:31

Моя мала теж часто хворіє, відколи пішла в садочок. 2-3 тижні в садочку, 3 тижні-місяць вдома. Насморк, кашель, раз перейшло в бронхіт, два рази на вушко дало ускладнення! Після хвороби тиждень ще тримаю вдома, щоб трохи відійшла, але тільки віддам в садочок, кілька тижнів походить і знов хвора. А вона дуже любить в садочок ходити. Надіюсь, що літом менше хворітиме.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: хвороби у садочку

Повідомлення irinka » 06 травня 2012, 11:38

Ira написав:Моя мала теж часто хворіє, відколи пішла в садочок. 2-3 тижні в садочку, 3 тижні-місяць вдома. Насморк, кашель, раз перейшло в бронхіт, два рази на вушко дало ускладнення! Після хвороби тиждень ще тримаю вдома, щоб трохи відійшла, але тільки віддам в садочок, кілька тижнів походить і знов хвора. А вона дуже любить в садочок ходити. Надіюсь, що літом менше хворітиме.


Найбільше цього боюся, то що виходить взагалі в садочок не давати :impossible: :crazy: надіюсь, що перехворіє, а потім все буде добре :():
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: хвороби у садочку

Повідомлення Liza » 06 травня 2012, 17:10

ех, болюча для мене тема... думаю та й думаю, чи віддавати свого старшенького в садок. моя мама каже віддавати, щоб мені легше було, коли з молодшою залишатимусь вдома. підтакують знайомі, котрі ЗА садочок. але ті потенційні хворіння мене лякають - собі ж дорожче буде для нервів, якщо обидвоє малят хворітимуть. дуже того боюся.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення krapk@ » 20 вересня 2012, 14:50

попробуй не захворій. Я лиш привела перший день то чула як діти кашляють і які зелені соплі в них висять. Мій теж підхлпив соплі вже на 2 тиждень ходіння. А ще одна мамаша з температурою водила пару днів-це нам вихователька жалілася. Каже нема як дома тримати, бо лиш почав звикати. Жесть.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення Alisa » 20 вересня 2012, 15:14

Ми пару днів на годинку походили, й тепер маємо стоматит.
4 дні садочку = 4 дні з температурою...

Й хоч моїй дитині в садочку подобалось, було весело й він з радістю туди йшов, я більше садочка не хочу.

Другий декрет, третій декрет.. Тільки не садочок.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: "Несадіковська дитина" - таке буває?

Повідомлення Alisa » 20 вересня 2012, 15:18

Я знаю стільки мамів й дітей, що через хвороби садочкові дітей туди не водять, йдуть в 2 декрет, підключають бабусь тощо.
Що це за місце де всі хворіють???
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення georginochka » 20 вересня 2012, 15:20

О, болячки що є те є :sad: Ми три дні походили - ларингіт, ще три - двотижневий кашель. Минулий тиждень ходили щодня, для нас то неабиякий прогрес, і знову свіжі соплі, а сьогодні знову підхрип. І це все в мене подвоюється, донечка набирається від малого майже всього.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron