Глобальні оголошення!



Хвороби у садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення Sam » 02 червня 2015, 17:44

taranjka, я теж не ходила в садочок, в школі хворіла нечасто...
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення TYulia » 02 червня 2015, 18:23

erinaceus написав:Катруся Кажуть, що ті діти, які не ходили в садок, потім так само часто хворіють у школі. А ті, що перехворіли в садку, в школі практично здорові. Не знаю, наскільки то правда...

я в садік майже не ходила. Бабця і дідусь мене бавили, на город з ними ходила, гуляли багато, і кожне літо до якогось 5 класу то певно 100% часу була в них. То до речі не село з чистим повітрям, а містечко маленьке Бережани, квартира на 2-му поверсі, і на море не їздили, але не хворіла в школі зовсім
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення Катруся » 02 червня 2015, 19:04

Цілком згідна з taranjka. Я, доречі, теж в садочок не ходила і в школі хворіла не часто. Я не проти садка і дуже хотіла, щоб малий ходив - мені було би легше, але ті слабості поставили крапку. Нащо мучити дітей і себе? Але то я така - маю можливість сидіти вдома, а кому на роботу? Моя сусідка то веде і не дивиться соплі не соплі - бо їй на роботу.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення TattyMummy » 02 червня 2015, 19:13

Колись взагалі діти хворіли не так сильно. Я в садок ходила і майже не хворіла, в школі також.
Знаю дітей, які ходять в садочок і не хворіють майже зовсім. Мої хворіють, часто не веду до садочка.
Знаю випадок, коли дитину не водили в садок тільки в старшу групу через певні обставни, не пов"язані з хворобами. А в школі в першому класі була просто катастрофа з хворобами.
Так, що це все дуже індивідуально.
Але згідна також з Таранькою, загартовані діти з міцним імнітетом хворіють мало як в садочку так і в школі.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення erinaceus » 05 червня 2015, 23:51

Цікаво, а як у приватних садках? Так само діти хворіють чи може менші групи і частіше прибирання трохи покращують ситуацію?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення Sms » 06 червня 2015, 02:41

TattyMummy написав:Колись взагалі діти хворіли не так сильно. Я в садок ходила і майже не хворіла, в школі також.


ага, і сонце було яскравіше, і трава зеленіша...
Діти хворіють однаково. Що тоді, що зараз. Не варто лише по собі судити і складати статистичні висновки :) Я перший рік в садочку хворіла кожних 2 тиждні. Верніше не так, 3 дні в садочку, 2 тиждні на лікарняному. :crazy: Бідна мамуся:) А потім , як рукою зняло. І досі хворію вкрай рідко. При тому всьому з страшних хвороб мала лишень гнойну ангіну і то в років 8-9, а решта ОРВІ але з температурою кожного разу 39.
Діти хворіють, так як хворіють. Є можливість - уникайте дтячих колективів, але від вірусів ви не застраховані, адже магазини, транспорт теж заразний. А от дитячі хвороби: краснуха, вітрянка, свинка, скарлатина - все ж таки частіше трапляються у дит колективах. А ними як відомо краще хворіти в дитинстві.
Я не хворіла на вітрянку. І тепер певно буду хворіти разом з малою :hi: :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення TattyMummy » 06 червня 2015, 03:01

Мені все ж таки здається, що зараз діти хворіють набагато більше, ніж раніше.
На мою думку причини - імунітет у дітей гірший, "гадостей" всіляких їдять більше та й віруси стали агресивніші.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення Vikibee » 06 червня 2015, 09:02

erinaceus, моя старша у приватному, як хворіє писала вище :sad: . Вони там і кварцують приміщення кожного ранку і провітрено постійно, температура та вологість в нормі, сама дивилася..... і діток небагато. Я сама не розумію чому так, перший рік не хворіла зовсім практично, але цей рік - то жах.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення Marichka » 06 червня 2015, 09:10

і наша цей рік хворіє,як ніколи.і я теж раз на 2 міс,мабуть.Давно такого не мала.Але не роблю з цього трагедії.Дякую Богу,що не чимось страшним-невиліковним.Садок нам на користь.Ходить із задоволенням.
і до речі,в нас був перерив з садком з грудня по березень,то теж в ці місяці ми хворіли не менше
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Хвороби у садочку

Повідомлення Sms » 06 червня 2015, 11:23

Все залежить від імунітету дитини. Вродженого і набутого. Якщо батьки годують всілякою гадостю своїх дітей і вберігають їх від усього, щоб не Дай Бог, то хто їм лікар?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron