найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Тести перед вступом в садок???

11 квітня 2012, 00:20

мне сегодня говорили, что при наборе в ЯСЕЛЬНУЮ группу спрашивают цвета, и т.д, устраивают задания

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 00:22

І що- ви це вже знаєте чи це буде стрес для дитини?

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 00:31

что-то знает, чего-то не знает, но "на заказ" он, как правило, ответы не дает)))

Но если при наборе в первый класс никаких таких заданий не должны устраивать, то что уж говорить о 2-летках!? в 2 года еще даже не все дети толком разговаривают!

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 00:34

Нічого собі! А що це за садочок? Ми при вступі в ясельну групу здавали лише документи.

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 01:01

да я спрашивала у одной мамы со двора, какие документы нужны для поступления в садик.... Ее дочке 2г 1 мес, будет ходить в.... 35? крч, какой-то ортопедический на дружбе. И вот надо было ехать... то ли на Тарнавского.... не запомнила, там какая-то комиссия, и вот они устраивают экзамены...... Рассказывала, что ребенок ее знакомой засмущался, и они поставили ему диагноз "психически недоразвит", что-то в этом роде

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 01:08

Це мама така просто везуча)))) Нам нічого не влаштовували. І в набір в перший клас питалися лише стандартні питання, і то, лише шоб в загальному для батьків порадити, якшо би часом якась дитна різко від інших відрізнялася. наші діти теж не давали відповіді на всі питання, але при цьому діагнозів ніхто не ставив, бо та перевірка була суто формальна - для батьків. І на пступлення дитини в школу не впливала.
Нас пере 1 класом питали: назвати меблі, назвати птахів, назвати дерева

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 11:21

Shalimar написав:да я спрашивала у одной мамы со двора, какие документы нужны для поступления в садик.... Ее дочке 2г 1 мес, будет ходить в.... 35? крч, какой-то ортопедический на дружбе. И вот надо было ехать... то ли на Тарнавского.... не запомнила, там какая-то комиссия, и вот они устраивают экзамены...... Рассказывала, что ребенок ее знакомой засмущался, и они поставили ему диагноз "психически недоразвит", что-то в этом роде

В 35 садочок справді треба проходити комісію на Тарнавського. В мене знайома давала доцю саме в цей садочок, то теж розказувала про ту комісію. Малій тоді було 2 роки, вона дуже мало тоді говорила. Але щось про діагноз я не пам'ятаю, треба буде ще раз її запитати

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 11:49

Ira написав:В 35 садочок справді треба проходити комісію на Тарнавського. В мене знайома давала доцю саме в цей садочок, то теж розказувала про ту комісію. Малій тоді було 2 роки, вона дуже мало тоді говорила. Але щось про діагноз я не пам'ятаю, треба буде ще раз її запитати

мне почему-то этот садик сразу не понравился)))

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 11:58

Це взагалі дурдом! А якщо дитина тільки з мамою-татом говорить, а до інших ні? Садочок і є для соціальної адаптації дитини. Ну що ж, нам теж за місяць в садочок влаштовуватися, подивимось.

Re: Набір у перший клас

11 квітня 2012, 14:39

ага є така комісія - з ортопедичного на бам теж туди переводять
але діток за кольори не питалися (два роки назад то було) - треба було пірамідку правильно скласти.
PS основні кольори дитина має знати до 3 років
Відповісти