Глобальні оголошення!



Тести перед вступом в садок???

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Набір у перший клас

Повідомлення Shalimar » 11 квітня 2012, 18:43

да-да, и про пирамидку мне рассказывали)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Набір у перший клас

Повідомлення Радмила » 11 квітня 2012, 19:37

Shalimar написав:да я спрашивала у одной мамы со двора, какие документы нужны для поступления в садик.... Ее дочке 2г 1 мес, будет ходить в.... 35? крч, какой-то ортопедический на дружбе. И вот надо было ехать... то ли на Тарнавского.... не запомнила, там какая-то комиссия, и вот они устраивают экзамены...... Рассказывала, что ребенок ее знакомой засмущался, и они поставили ему диагноз "психически недоразвит", что-то в этом роде


Дівчата, річ в тім, що в цій комісії люди не з вулиці сидять. І такі діагнози просто так не ставлять. Для мами це перший тривожний дзвіночок. Дуже часто батьки особливості розвитку дитини списують на вік, мовляв ще мала, що хотіти, чи на сором'язливість, і т. д. Тому починають розуміти, що з дитиною щось не те, досить пізно. І втрачається безцінний час. Якщо є така навіть підозра, що в дитини може бути порушення в розвитку, варто обстежитись у кількох спеціалістів, і ще самій мамі перешерстити інтернет, щоб розібратись що не так з дитиною.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Тести перед вступом в садок???

Повідомлення Nymydora » 11 квітня 2012, 23:21

Ну... мій точно при комісії нічого б не сказав..Це при тому, що в нього вдома рот не закривається. І пірамідку він досі складає неправильно... Але знає не тільки кольори, але і відтінки. Не думаю, що в мене дитина недорозвинута.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Тести перед вступом в садок???

Повідомлення олеся » 12 квітня 2012, 09:33

Nymydora твому 2,6 і не сказав би а моєму старшому 4,7 і теж мабуть не сказав би... хоч дома розказує і показує всі букви частину цифр, вірші і так далі... теж не думаю що в дитини з розвитком щось не так...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Тести перед вступом в садок???

Повідомлення Natalinda » 12 квітня 2012, 10:58

А що ви такі впевнені що та комісія не бере до уваги що мама про дитину розповідає)))
Думаю що бере.
А прислухатися справді варто, бо в школі набагато важче наздогнати однолітків, ніж в садку.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тести перед вступом в садок???

Повідомлення Радмила » 12 квітня 2012, 13:14

Мова йшла про психічний розвиток. А це не тільки, коли дитина не сказала кольорів чи не склала пірамідку. Повірте, що таких діток видно. Це і як зайшла дитина, і як контактує з мамою, і як себе взагалі веде в кабінеті. Навіть погяд, в них інакший. Очі інакші. Але це бачить спеціаліст. Бо перед ним дітей таких пройшло багато.
Значно більше проблем,коли дитина не додіагностована. А це дуже дуже часто. І їй не надана вчасна допомога і корекція. От тоді поблеми починаються і в садочку, і в школі.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Тести перед вступом в садок???

Повідомлення гра з вогнем » 12 квітня 2012, 15:36

кольори в два роки - це жесть...
якщо дійсно питають.

у нас є тести. ми напевно скоро будемо змінювати садочок, то всі, що розглядалися мають тести.
правда я не знаю що там буде, писало, що будуть з дитиною 45 хв гратися.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Тести перед вступом в садок???

Повідомлення Русік » 12 квітня 2012, 18:18

Ми таку комісію проходили перед садочоком. Висновку цієї комісії потребують тільки діти, які йдуть в спеціалізовані садочки (ортопедичні, очні і т.п.)
Моєму було 2, 5 роки. Давали пограти рамкою-вкладишем, просили скласти кілька однорідних фігурок в порядку зростання, рахувати не просили, але сам рахував. Загальні питання: скільки тобі рочків, як звати, як звати маму, ким працює тато, де в тебе права ручка, якого кольору сонце і т.п.
У висновку вказано було, що дитина активна, спілкується на рівні, що відповідає віку, до садочку "придатна"))
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Тести перед вступом в садок???

Повідомлення Sms » 12 травня 2014, 15:57

Русік написав:Ми таку комісію проходили перед садочоком. Висновку цієї комісії потребують тільки діти, які йдуть в спеціалізовані садочки (ортопедичні, очні і т.п.)


Ти писала , що її проходять в приміщенні 9 училища. А телефону туди не маєш, щоб записатися?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Тести перед вступом в садок???

Повідомлення Кокетка » 12 травня 2014, 16:14

то ми в той ортопедичний садочок на дружбі ходимо :yes: нічо там особливого, просто привітна тьотя в формі гри питала дитину :yes: .. питання які відповідають її віку, отже в два рочки я вже не пам"ятаю що питали а в 4 ми ходили ( бо мали направлення в ортопедичний садік на 2 р і тре було продовжити) то питали в дитини про групи.. що відноситься до предметів мебелі , що овочі , що фрукти, казали діти мають знати і вміти сказати .ще давали дощечки дерев"яні там теж тре було погрупувати щось( вже й забула) ну нічого страшного і це не комісія як на екзамені, а ігрове тестування дитини, і кажуть на що звернути увагу і які є вимоги відносно віку
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron