Глобальні оголошення!



Дитячі ранки в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення Natalinda » 27 грудня 2011, 06:22

От розкажіть про ваші ранки, ну тобто дитячі
Мій ше поки в садок не ходить :-| А от чоловіку пощастила на одному ранку побувати в молодшій групі (я так розумію там самі меньшенькі, правда?).
То казав добре шо наша дитина в садок ше не ходить і хтозна коли піде. Виховательки просли мам шоб вони не приходили, не заходили, не заглядали, бо дітки будуть плакати, є оператор і ви всі побачит той ранок і своїх діток. Як ви думаєте, мами прислухалися? Звісно шо ні, тобто послухалися не всі. Але вистачило тих 3-4 шоб півутреніка діти проревіли і промаали одне наперед другого.
От ви такі як ті шо послухали, чи навпаки, як ті кому все одно хочеться зробити по свому, бо ж то робота вихователя заспокоювати половину з 25-ти плачучих діток
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення happymami » 27 грудня 2011, 06:40

Natalinda написав:в молодшій групі (я так розумію там самі меньшенькі, правда?)

ну найменші то ясельні групи)) але не у всіх садочках вони є. Тому молодша - в принципі фактично найменша)))

Я з тих мам, котрі послухають. Але от зараз гтую костюм дитині на перший ранок (котрий без батьків) і думаю, блін, то ж вихователі не встигнуть його так гарно вбрати, як би я вбрала. І до капчиків дощик не привяжуть, і галстук не так завяжуть, тощо... Тому я розумію тих батьків, котрі припруться.
В мене з малою було так, шо діти вже мали перший ранок без батьків. тому все знали, як поводитися. А моя мала не знала. Ну і батьки були, і я була. То вона теж пів утрініка проревіла, бо якась тьотя з фотоапартом мене випадково заступила. То так на відео і чути, як вона реве :dash: . І пів утрініка в мене на колінах вже сиділа потім. І фотки - вона вся червона з носом-бараболькою. Тому батьки самі своїм дітям гірше роблять, якшо приходять.
Але кожен хоче, шоб його дитина була найкраща, тому і йдуть, шоб костюм вдягнути якнайкраще :(
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення Галина » 27 грудня 2011, 10:33

В моєї як перший ранок був, то спочатку вихователі казали, що буде тільки оператор. А потім сказали приходити батькам. То діток багато плакало. Моя довго сиділа гарно, співала, віршик розказувала поки не побачила мене... Як побачила, то зразу прибігла, сіла на коліна і вже до кінця сиділа. А вже наступні ранки все було як треба.
Наша вихователька придумує дуже гарні сценарії, завжди так цікаво дивитися на тих діток. Стільки радості, позитиву. :гуд:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення happymami » 27 грудня 2011, 10:36

Наші цьогоріч класно придумали. Кажуть батькам - а ми ще не знаємо в якій годині буде ранок :grin: . такшо, думаю. ніхто плакати не буде ;-)

А ще колись робили таку фішку, шо ставили при вході в зал ширму-хатинку для театралізованих вистав. Та хатинка стояла позаду дітей. І хтось з батьків по одному-двоє могли заглядати через то віконечко хатинки на своїх дітей, якби вже когось так припекло ;-) І дітки їх не бачили
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення Marta » 27 грудня 2011, 11:05

Natalinda написав:От ви такі як ті шо послухали, чи навпаки, як ті кому все одно хочеться зробити по свому,

В нас, коли сказали, що буде ранок без батьків (така собі репетиція тільки з оператором), не прийшов ніхто. Зато прийшли всякі прибиральниці і працівники садочка)))), прийшлося вихователям їх попросити вийти, бо десь 4 дитини почало плакати. А всі решта все гарно робили, співали і танцювали.=)
Вважаю, краще слухати вихователів і не приходити, а то можна зірвати весь ранок і напудити всіх дітей(
Завтра в нас повноцінний ранок буде, всі прийдуть, побачимо, як будуть себе поводити дітки)))
Marta Офлайн


 

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення Ira » 27 грудня 2011, 12:18

В нас зараз проводиться новорічний ранок, вихователі звісно, просили не приходити, але деякі мами дуже просилися хоч прийти вдіти діток. Не знаю, чи таки хтось з батьків приходив, я не йшла. Перед нашою групою ще одна ясельна група мала ранок, то кілька батьків під вікнами заглядали. Нам цього року навіть за ширмою не дозволили стояти, бо і групи набирались важко (одразу всіх нових 26 діток взяли), і музичний керівник лиш недавно почала працювати - дітки її мало знають. Звісно, що дуже цікаво, як там, дуже хочеться подивитись на свою дитину, але ми наймали відео, тому побачу хоч так.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення бережаночка » 28 грудня 2011, 19:58

в нас в ясельній групі нікому не казали не приходити
але на перші 2 ряди посадили дітое інших груп щоб батьки"загубились"
і як не дивно ніхто не плакав і до мами не біг
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення taranjka » 28 грудня 2011, 20:24

поясніть мені не компетентній, чо діти плачуть коли є батьки на ранку :?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 20:32

taranjka написав:поясніть мені не компетентній, чо діти плачуть коли є батьки на ранку :?

ну типу вони ж коли бачать батьків, то хочуть до них на руки, обіматися, чи просто за руку бути. То ж іще маленькі діти, купа чужих дядьок, тьотьок - тре бути коло мами. А як коло мами? Тіпа ж ніззя, бо який то утрінік? Тому й плачуть
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 21:00

наш не плакав
плакала з 3 класів лише 1 дівчинка
і то я думаю просто перелякалася великої кількості людей

можливо ще залежить від організації? :?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron