Глобальні оголошення!



Дитячі ранки в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення taranjka » 28 грудня 2011, 21:08

а то на всі ранки не пускають, чи тіко молодшої групи??
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 22:12

taranjka не пускають лише на самий перший раночок в самій першій групі. Далі вже всьо норм. діти мусять адаптувіатися спочатку. В мене мала не мала першого ранку, бо ми пропутсили. То коли для неї був перший, а для інших дітей - другий, то вона весь утрінік так і проплакала. Ще поки я мєлькала і махала - то ше нічьо, а коли мене тьотя з фотоапаратом заступила - почався рьов і пів відео зіпсувала бо сиділа в мене на колінах коло оператора :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення mala-karta » 31 грудня 2011, 01:21

а у нас пускали на 1-ий ранок.
А щоби не було проблем зі сльозами, то мами були з дітками разом. І на стільчиках сиділи, і хоровод разом водили, і пісні співали :)
Дітки потім тільки Дідові Морозові віршики розказували.
А вдягалися хто як хотів :)
Ну, Ромка - ГУСАКОМ :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення Natalinda » 31 грудня 2011, 01:26

mala-karta фоточки :clapping2: :clapping2: :clapping2:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення Русік » 31 грудня 2011, 01:31

У нас цього року ну такий вже довгий був новорічний ранок - позасинали й діти, і батьки! Кому то треба?! Діти нудяться - вони ж то всю програму напам"ять знають! Батьки теж не в захваті.
А Дід Мороз (точніше Баба Мороз) був такий, що навіть я злякалась!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення happymami » 31 грудня 2011, 02:59

Русік то тільки від вихователів залежить сенарій. Видно, ваші недоопрацювали :( . Бо в нас всі утрініки такі, шо ми всі лопаємо від сміху з тих дітей і їхніх текстів. І ніколи не скучно. Особливо дітям. Особиво, коли вихователі придумають ігри для батьків. :grin: В нас навіть на Різдво був такий ранок, шо ми тішилися. Тому наші діти в захваті від ранків і чекають з нетерпінням і люблять виступати. Для них то тренування гри перед публікою. :-|
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення mala-karta » 31 грудня 2011, 03:18

ітак, ГУСАЧОК Роман:
Зображення
Зверніть увагу на червоні калготки :)

там були і сніжинки, і принцеси,і джентельмени, українки і українці, мишки, мішки і зайчики, а ЛЕВИК який був гривастий!!!
ну, але не буду викладати фотки чужих діток :)
Но дітки всі класні були :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення svetla » 02 січня 2012, 12:41

У наших діток також був перший ранок Новорічний (ясельна група). :зірка: Свята осені не було.
На свято батьки не йшли. Ми за той час провели збори, попробували обговорити деякі насущні питання. ;-)
Вже потім вияснилось,що на святі був один тато з фотоапаратом і бабуся чиясь(то я на фотка побачила). Той тато фото загрузив в інтернеті,то ми мали можливість всі фотки скачати. Тато молодець пофотографував всіх діток: і як віршики розказували,і як сиділи,і як танцювали.
Оператор також молодець: відео зробив оперативно.В середу було свято,а в понеділок вже були диски.
На відео видно,що дітки деякі і без батьків плакали.Потім в групі майже вісі діти ходили за мамами,то ж я думаю,що добре,що батьків свеж таки там не було.
:NR:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення nadusha » 12 листопада 2013, 13:04

А ви стикалися з таким?

У редакцію «Міста» звернулися батьки малого Тарасика. Вони розповіли, що в одному з дитячих садочків Тернополя за те, щоб дитина виступила на урочистому заході – варто платити.

«Мені прямо натякнули у садочку, що довші віршики або ті, що легко вивчити – отримати складніше. На одну лінійку роздають кожному, а за кращі – варто заплатити. Ціни різні, все залежить від кількості рядків», – розповів батько Тарасика.

За його словами, віршик на чотири рядочки можна придбати за 50 гривень, довший віршик або одразу два чи три – за 100 гривень.

Також чоловік розповів, що батьки вихованців про цей факт замовчують – бояться втратити місце для своєї дитини у дошкільному закладі.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Особисто я не стикалася з таким. Артемові вихователі завжди наголошували, що в молодших групах важко всім дати вішики, тому, хто не має вірша, той танцює або співає, або бере участь в сценці; хто не розповідав вірша на одному ранку, той обов"язково матиме віршик на наступний. Те ж було і з "головними" ролями - не було такого, щоб одні і тіж діти мали козирні ролі.
В Дениса був тільки один ранок, він мав віршик.Вихователі теж наголошували, що всім важко дати віршик, бо не всі ще говорять, що на наступний ранок будуть мати, ті, хто не мав віршика. Дивилася запис, то теж всі дітки були задіяні: хтось розказував вірш, хтось брав участь в "Ріпці", хтось грав у рухливу гру. Танцювали і співали усі.
Знайома жалілася, що її хлопчику не дають віршика, він стидливий і вихователі "не заморочуються"... Вона наполягла, вірша дали, хлопчик вивчив, вдома гарно розказував. На ранку вихователі його "забули" спитати...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячі ранки в садочку

Повідомлення Anjuta » 12 листопада 2013, 13:10

ну це вже взагалі повний нонсенс! Я би таких вихователів лишила би всіх дипломів! І в село корову пасти відправили, щоб не "бесілися з жиру" :ireful:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей