Глобальні оголошення!



Одяг і взуття в садочок

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Одяг і взуття в садочок

Повідомлення mala-karta » 27 лютого 2011, 03:04

мами з досвідом!
який одяг краще в садочок?
як вимоги ставлять вихователі? як зручніше дитині?

в садочку в групі взуті ходять? що краще - тапки без нічого, чи з липучкою (вдягти важче, але не злетять :head: ).
Надвір взуття краще на липучках?

А одяг?

буду вдячна про розповіді про одяг/взуття на всі сезони - і на літо, і на осінь.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: одяг і взуття в садочок

Повідомлення happymami » 27 лютого 2011, 03:13

В нас вимагали лише піжаму. І то не зразу вроді. І то не вдягали майже ніколи, бо зимно в спальнях і довго переодягати. Діти сплять в седриках і колготках. Ходять взуті. В таке взуття, в якому на вулицю не ходять. Я не ділю взуття по сезонах для групи. Але якшо малиц мерзлюшка - варто давати тапки тепліші. Моя мала ганяє в звичайних босоніжках. Хоча багато хто і шльопанці дає. І на липучках і без. Хто шо має. Найкращий варіант - шось таке як вдома. Шоб і не важкі і не парили і не шкіряні (шоб не тяжкі). Ну і краще з легкими застібками, шоб дитина і сама могла перевзуватися, бо вихователям застібати всіх 20 дітей сама розумієш.
На фізкультуру чешки. Але в нас вимагали вже аж в 4 роки.
На зиму вихователі просили купувати на легких застібках чоботи, шоб не шнурувати. Бо поки одного шнурують, то інші діти паряться чекаюси в одязі.
Про одяг ще... То дуже індивідуально. Якшо моя дитина ходила в колготках, штанцях, майці, сведрику легкому трикотажному і безрукавці. то в цей час були діти в теплих зимових спортивних костюмах на байкові колготи і ще одні теплі сведри (гольфи приміром). Тут тре дивитися по дитині. Моя- найроздітіша в групі. Вихователі спочатку питали мене, чи вона не змерзне така гола. але потім звикли, бо вона гаряча. Але от малий в мене буде ходити вдяганий, бо змерзлюх. Спортивний костюм - ідеально. бо всеодно перевдягати треба буде з вуличної одежі. Хоча, коли діти ходять гуляти, то їх не вдягають в вуличні штани. Якшо я не помиляюся. то вони так і ходять в тих спортивних на вулицю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: одяг і взуття в садочок

Повідомлення Marta » 27 лютого 2011, 03:31

Мда....Того і діти так хворіють, що і бігають в групі в тому одязі, і сплять, і надвір ходять спотілі....((((
Я, коли малу буду водити, то хочу купити шось типу такого
Зображення

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Шовк+вовна дають поєднання таке, що літом цей одяг охолоджує, а взимку зігріває, запобігає попрілостям, вільно дихає....
Шось таке пригледіла, мені головне- щоб дитина в ньому не потіла, але воно гріло.
Ніби так і є. Дорого, звичайно, але, думаю, того варте....
В когось може є, скажете відгуки?...
Marta Офлайн


 

Re: одяг і взуття в садочок

Повідомлення гра з вогнем » 27 лютого 2011, 03:46

я про дит одяг з шовк-вовни не знаю, але валяла собі шарф, меринос на натуральному шовку.
вязала собі одну кофтинку з бленду вовна та шовк і одну лише з шовку.
можу сказати, що натуральний шовк і без вони гріє, а з вовною то троха кушмар... оскільки шарф планувався як літній, то не можу сказати, що охолоджував, але і літо у нас жаркувате. в Україні холодніше.
Одним словом, я б не новила поєднання натуральної вовни та шовку в плотній структурі на літо, так само як би і не носила щільний шовк (якщо орієнтуєшся по тканинах, то шовк-шифон складений в двоє уже буде на літо жаркувато, а шовк-атлас навіть одинарне). а ще шовк блискучий ;)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: одяг і взуття в садочок

Повідомлення Marta » 27 лютого 2011, 03:52

гра з вогнем :crazy: :crazy: :crazy:
Але дякую. В принципі, в садочок почнемо ходити з осені десь, так що буду думати і порівнювати....
Marta Офлайн


 

Re: Одяг з США

Повідомлення гра з вогнем » 27 лютого 2011, 03:59

мені здається на осінь - буде супер. але знаєш як дітки граються, все вимазують, як не самі, то хтось постараться...
тобі знадобиться не одна кофтинка і не одні штанятка... а шовк гарячої води ой як не любить, так само як і мила. шовк варто прати або гліцериновим милом, або додавати гліцерин. а це зводить всі функції мила на нівець :D
але це я так, з погляду догляду за своїми дорослими виробами говорю...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Одяг з США

Повідомлення гра з вогнем » 27 лютого 2011, 04:00

якщо я б обирала натуральне для дитини на теплу пору, то напевно б зупинилася на бавовні.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: одяг і взуття в садочок

Повідомлення happymami » 27 лютого 2011, 05:29

Думаю, Ліза, що колготки прості всеодно треба під таке вдягати. Бо іти в садку весь час майже на землі проводять. То шоб не пісялася. В групах вікна великі. жари нема такої, як в квартирі. ХЗ. Якшо дитина закальонна, то може бути. Я своїй малій в шафку ше клала додатково одьожки, щоб няні могли вдіти, якшо руки будуть зимні

А. І ще. Торинку мати на переодяг. Труси, колготи, футболка і сведрик. То якшо дитина попісяється часом. Поклали в шкафчик і лежить там рік)))Ну якшо пісяється, то щодня тре міняти))))) А. І рушнички нам казали свої приносити
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: одяг і взуття в садочок

Повідомлення мешканка » 27 лютого 2011, 09:21

ми -єдині у всій групі, які, на думку вихователів, не достатньо одягу даємо дитині і постійно мене перепитуючи чи вона не змерзне... В результаті, в нас найбільша відвідуваність з усьої групи :D
В той час коли на інших дітей нап"ялюють сведрики-безрукавочки і т.д. я малу вдягаю в штанятка чи легінси, або бріджі (легенькі колготки-рідше, бо сама дуже не люблю колготів) і спортивну кофтинку, або сорочечку чи блузочку. Часом-платтячко на короткий рукав.
Зображення
В садочках опалення не жаліють, тому в групі температура нижче 20 точно не опуститься. І я завжди керуюсь принципом: краще змерзнути ніж зіпріти :) Краще щоб в дитини був один теплий комбінезон на двір-ніж сведрик, безрукавочка і курточка...бо, як показує досвід, сведрики та безрукавочки часто забувають знімати в групі і, в результаті, дитина червона, як рак.
Звісно, найкраще одяг зручний, щоб легко і швидко знімався-вдягався, щоб не тиснув, не сковував рухів не тер і не вилазив ніде.
Тапочки-щоб ноги тримались добре (кедики, босоніжки, чешки). Дитина бігає і щоб не шпорталась+шоб не спадали з ноги.
+ треба мати заготований змінний комплект одягу в дитини в шафці ( на випадок попісяється-облиється-замаститься)
+піжамку
+пару трусиків і маєчок (на зміну)
Коли нема опалення (весна-осінь) тоді ще давати якийсь светрик, але це залежить індивідуально від групи, бо є групи,які розміщені вікнами на сонячну сторону-то там значно тепліше, ніж в інших групах.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: одяг і взуття в садочок

Повідомлення Русік » 27 лютого 2011, 22:19

У нас в групі діти теж дуже одягнені - на теплі колготи штани, гольф+светр. Бр-р-р! Я малого вдіваю в трикотажну кофточку, часом з тонкою, теж трикотажною жилеткою. Під низом майка. Колготки не махрові+штани спортивні не утеплені.
Взуття - обов"язково ортопедичне, з твердою п"ятою. Я брала малому текстильні Валді (українські, зі шкіряню устілкою та супінатором) - на вигляд аналог Зетпола польського. Бачу, що дітки ходять і в шльопка, але для нас такого взуття не існує. Було би нормально і в босоніжках.
Піжами у нас зараз, зимою, не вдівають - дітки сплять в колготочках і футболках або кофточках.
Для фізкультури попросили принести окремо шорти і білі футболки + чешки. Але зимою дітей, здається, не передівають. Взуватись купила малому не чешки, а носки зі шкіряною устілкою (такі є у Зетпол, а я брала Мерелін).
Бачу, що дівчатка ходять в садочок доволі гарно одягнені - в сукенках, сарафанах. Хлопці простіше. Але вихователі самі просили, щоб не одягати джинси - щоб вільніше рухатись.
Запасні кофточка, колготки, білизна завжди в шафі. Вже не пісяємось, але можемо облитись чи замазатись.
Про одяг для прогулянок. В садочку взимку так рідко гуляють (як мінімум у нашому), що особливо на це не зважаю - в чому зручно мені і дитині, в тому і йдемо. Не зловживаємо комбінезоном суцільним
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість