найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Медогляд у садочок

28 серпня 2017, 16:13

По ідеї, якщо дитина більше місяця не відвідувала ДНЗ, то потрібно здавати мазок на ентеробіоз і брати довідку від педіатра. Але є наказ Міністерства освіти, який скасовує мазок, тобто треба лише довідку. Але як пояснила мені наша дільнича, це наказ Міністерства освіти, а не Міністрества охорони здоров'я. І вони ним керуватися не можуть :crazy: Лише коли Міністрество охорони здоров'я видасть аналогічний наказ, тоді і справді буде потрібна лише довідка. Короче, без бумажки ти ка****** :dash:

Re: Медогляд у садочок

30 серпня 2017, 09:33

erinaceus а нам лікарка сказала, що мазка не треба. Ми прийшли по направлення на той аналіз, а вона каже, ні-ні, вже не треба. Прийдете, коли треба буде довідку і все.

Re: Медогляд у садочок

30 серпня 2017, 09:35

Я дзвонила до педіатра нашої якось,чи тре6а щось спеціально-сказала,нічого не потрі6но ні для садка,ні для школи

Re: Медогляд у садочок

31 серпня 2017, 18:01

Дівчата, сьогодні була в поліклініці, то на кожному повороті написано, що мазків не потрібно.

Re: Медогляд у садочок

31 серпня 2017, 20:10

Я теж бачила ті оголошення, але перепитала лікарку, і таке вона відповіла.

Re: Медогляд у садочок

01 вересня 2017, 17:45

Ми брали довідку у вівторок, мазків не здавали. Довідку видали без умов. Лиш просять ідентифікаційний номер дитини. Але довідку і так дали, без аналізів.

Re: Медогляд у садочок

03 вересня 2017, 11:38

Новенька А хто у вас педіатр?

Re: Медогляд у садочок

03 вересня 2017, 11:50

erinaceus написав:Новенька А хто у вас педіатр?
.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Вона не лише мені виписувала довідку в той день. І медсестра її казала, що вже відмінено для таких довідок будь який аналіз :confused:

Re: Медогляд у садочок

03 вересня 2017, 11:54

Ну значить то наша лікарка така принципова.

Re: Медогляд у садочок

07 листопада 2017, 15:31

То що там зараз з довідками і мазком на ентеробіоз? Щось змінилося? Бо мені знов казали в садочку, що треба і те, і те, якщо більше місяця не ходили.
Відповісти