Глобальні оголошення!



Вибір няні. Діліться досвідом

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення мешканка » 07 липня 2010, 09:11

від 8 до 10 грн. година. Маю одну знайому, яка може сидіти і зі своєю і ще й з чужою дитиною (вийде значно дешевше) в неї зараз серйозні матеріальні труднощі.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Naya » 07 липня 2010, 09:32

Іра, а що скажеш про цю знайому?
Моїй кумі потрібна няня з місяця серпня.
Може ще хтось порадить хорошу няню?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення мешканка » 07 липня 2010, 09:37

Жінка відповідальна, з вищою освітою, порядна. В неї малеча 2 з копійками має і немає з ким лишити.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Naya » 07 липня 2010, 09:53

кинь телефон в ПП. дам кумі.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Gal4enok » 08 липня 2010, 16:53

Іра, я і є кума Nayi, хотіла запитати : "А де живе Ваша знайома?В якому мікрорайоні?"
В мене була няня 3 роки, але в кінці чяервня чклались обставини що їй треба було поїхати, мені потрібно на декілька годин в день, дитині 4,5 рочки, вона ходить в садочок.
Але мені бажано щоб була Дружба або Золотогірська, бо попередня була з Канади і бачила недоліки якщо няні потрібно далеко доїзджати...
Gal4enok Офлайн


 

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Гість » 28 липня 2010, 20:17

Gal4enok написав:Іра, я і є кума Nayi, хотіла запитати : "А де живе Ваша знайома?В якому мікрорайоні?"
В мене була няня 3 роки, але в кінці чяервня чклались обставини що їй треба було поїхати, мені потрібно на декілька годин в день, дитині 4,5 рочки, вона ходить в садочок.
Але мені бажано щоб була Дружба або Золотогірська, бо попередня була з Канади і бачила недоліки якщо няні потрібно далеко доїзджати...

Привіт, хотіла Вас запитати: чи знайшли Ви вже няню? Якщо так, то можливо Ваші знайомі шукають... Я можу проводити з дитиною кілька годин на день, краще в першій половині дня, та за потреби і в інші години.
Гість Офлайн


 

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення мешканка » 02 серпня 2010, 14:22

Гість написав:
Gal4enok написав:Іра, я і є кума Nayi, хотіла запитати : "А де живе Ваша знайома?В якому мікрорайоні?"
В мене була няня 3 роки, але в кінці чяервня чклались обставини що їй треба було поїхати, мені потрібно на декілька годин в день, дитині 4,5 рочки, вона ходить в садочок.
Але мені бажано щоб була Дружба або Золотогірська, бо попередня була з Канади і бачила недоліки якщо няні потрібно далеко доїзджати...

Привіт, хотіла Вас запитати: чи знайшли Ви вже няню? Якщо так, то можливо Ваші знайомі шукають... Я можу проводити з дитиною кілька годин на день, краще в першій половині дня, та за потреби і в інші години.

Я шукаю няню!!!! На цілий день. ( з 8,30 до 18). Головне, щоб людина була надійна, порядна... Дуже треба, поможіть хтось... :cry:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Oksana » 02 серпня 2010, 15:53

Іринка, ми з тобою пожартували сьогодні, але... Як тре буде підстрахувати, поки не знайшла няні, то свисни, підстрахую ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Gal4enok » 12 вересня 2010, 20:06

Я ще не знайшла няню, але мені вона зараз дуже і дуже потрібна, мені треба хоча б 3 рази в тиждень по 5 годин, понед.-середа в вечірні години, субота до обіду. Якщо хтось має когось знайомих нянь то шукає роботу, підкажіть будь-ласочка ...
Gal4enok Офлайн


 

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення мешканка » 15 вересня 2010, 08:31

Звернітся до Kamisia- до нас пару раз приходила її мама (досить відповідальна і любляча жінка). Просто в нас, наразі, потреба в няні відпала...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

cron