Глобальні оголошення!



Вибір няні. Діліться досвідом

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Dashko » 18 листопада 2009, 01:55

mari написав:Якби не мала з ким -я б наймала на 5год.3-4 рази в тиждень няню.

От і я вдаюсь до таких заходів. Але перша няня для нас теж була суцільний стрес. Зараз ніби знайшли дуже гарну.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Dashko » 19 листопада 2009, 23:26

В кого дітки лишаються з нянями, розкажіть:
- по-перше, як ви шукали цих нянь,
-які для вас важливі критерії
- скільки кандидатур ви бачили, поки не знайшли "ту саму"
- як дитина привикала до няні
і інші подробиці.
Так само в цій темі можна обмінюватися гарними та поганими рекомендаціями.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Пошук та вибір няні.

Повідомлення Konvaliya » 03 лютого 2010, 01:55

Поділіться досвідом, хто має чи мав няню - де і як шукати, на що звертати увагу при виборі, які зараз ціни і взагалі що ви вважаєте за потрібне написати на цю тему. Бо скоро має з"явитися друга дитинка, а старшій всього 1рік і 8 місяців, буде потрібна допомога.
Konvaliya Офлайн


 

Re: Пошук та вибір няні.

Повідомлення Natalinda » 03 лютого 2010, 12:53

Власного досвіду в мене нема, але може знадобиться чужий. Коли я вчилася в інституті, то одній з викладачок була потрібна няня. Вона обрала на цю роль одну із наших студенток, в якої в родині було багато малих діток. Стедентам платити можна дещо менше, хоча я не знаю скільки саме вона получала, та й давненько це було. Факультет психолого-педагогічний, тобто теоретичних знань по віковій психології є досить, та і ще там багато різної всячини зараз навчають. Ще від багатьх чую що добре шукати вчительку-пенсіонерку, але я як пед. працівник в цьому не впевнена, зараз стільки вчителів озлоблених та вимучених дітьми, що я б на таке не зважилася. Оце і все що поки можу сказати.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пошук та вибір няні.

Повідомлення Тетяна » 05 березня 2010, 01:04

А в мене є дуже хороша знайома, яка працює нянею, педагогічної освіти не має, але має дуже хороших підхід до дітей, я і свою деколи залишала, бере недорого. Кого цікавить можу дати тел. Пишіть в приват.
Тетяна Офлайн


 

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Dashko » 06 березня 2010, 17:52

Dashko написав:В кого дітки лишаються з нянями, розкажіть:
- по-перше, як ви шукали цих нянь,
-які для вас важливі критерії
- скільки кандидатур ви бачили, поки не знайшли "ту саму"
- як дитина привикала до няні
і інші подробиці.
Так само в цій темі можна обмінюватися гарними та поганими рекомендаціями.

Можу тепер сама відповісти на свої запитання.
Нянь я шукала по знайомих, тобто всім-всім розказувала, що я зараз шукаю няню, і знайомі радили мені своїх знайомих. Просто з нянею з агенції я певно не наважилася би лишити дитину.
Для мене виявилися важливими такі критерії: порядність, особиста симпатія, оптимістичність, контактність, контакт з дитиною.
Всього в мене було 4 няні. Перший варіант не дуже вдалий. Жінка була непогана, але малий не хотів з нею лишатися. Але тоді він взагалі мало з ким лишався, тому я не знала, міняти няню чи чекати. Але з часом вона не змогла приходити. Далі була в нас дуже гарна няня, яка швидко пішла на контакт з малим (це якраз про неї пише Тетяна). Але вона не змогла приходити кожен день, тому довелося шукати іншу няню.
Ця нова няня тепер в нас напостійно (сподіваюся). Дівчина (26 років), дуже гарно ладить з дітьми. Останній раз, як я їздила на консультацію, малий пробув з нею 4 години, його було не видно і не чути.
Але, на жаль, ця няня деколи має відлучатися додому, вона не з Тернополя. І ось на цей тиждень я знайшла собі ще одну няню. Його звати Олег :D ;) :lol: Теж гарно граються разом, правда саміх я їх не лишаю вдома.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення happymami » 15 березня 2010, 11:10

Щоб переконатися, чи зможете ви довірити свою дитину няні, поцікавтеся в неї:

    Чому вона обрала професію няні?
    Який у неї досвід догляду за дітьми?
    Якою була попередня робота, якщо така була? Чому її залишила?
    Яким був попередній малюк? (Зверніть увагу, як няня розповідає про нього, чи не розповідає зайвого про колишніх роботодавців.)
    Вона заміжня? Якого віку її діти? Якщо дорослі, то де працюють? Якщо маленькі, хто буде з ними, поки вона працюватиме?
    Чого найбільше, на її думку, потребує немовлятко?
    Що вона хотіла б дізнатися про вашу дитину?
    Як вона буде проводити день з малюком?
    Міцне у неї здоров’я? Чи часто хворіє?
    Чи вміє готувати спеціально для дитини певного віку?
    Якщо мами немає вдома, а дитина захворіла (у неї, приміром, кашель, нежить), що вона буде робити? (За відповіддю няні з’ясуйте швидкість її реакції, потенційну можливість надати першу допомогу.)
    Чи довірить вона дитинку родичам або знайомим сім’ї, які прийдуть, коли не буде батьків?
    Що вона робитиме, коли на вулиці різко похолодає? Піде на прогулянку чи ні? (Допустима відповідь на це і попереднє запитання: “Передзвоню вам та запитаю, що робити”.)
    Чи зможе затриматись, якщо попередньо домовитись? Або вийти у вихідний день?

У будь-якому разі потрібно закінчити зустріч словами: “Дякую, я зателефоную вам через день-два”.
За інформацією директора агентства ““Бебі&КО”
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення мешканка » 15 березня 2010, 11:57

а як щодо здоров"я няні. Бачила по тв передачу, якраз по даній темі і там казали, що батьки орієнтуються на багато речей, але не на здоров"я няні.І вірять, так би мовити, "на слово". А є ж різні випадки, різні хвороби, навіть досить серйозні, про які замовчують і про які можна прочитати тільки в мед. книжці. От в передачі рекомендували обов"язково просити довідку від лікаря+ренген....А як запитати про це в няні, так, щоб не було незручно?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення happymami » 15 березня 2010, 12:54

мешканка написав:А як запитати про це в няні, так, щоб не було незручно?

я думаю у виборі няні ніяких запитань незручних нема. Так і сказати - ви будете з нашою дитиною, значить ми маєм бути впевнені. Думаю людина, котра йде на посаду няні має розуміти, чому їй задають такі запитання. Взагалі при роботі з дітьми чи з просто з людьми у людини має бути санітарна (чи як там) книжка
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вибір няні. Діліться досвідом

Повідомлення Melisa » 07 липня 2010, 00:04

Дівчата, а скільки зараз платять няні за годину? Хто знає?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей