Глобальні оголошення!



Прогулянки в садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Прогулянки в садочку

Повідомлення erinaceus » 29 грудня 2016, 13:49

Як у ваших садках з зимовими прогулянками? Це десь реально? Бо нам хоч і обіцяли, але від жовтня надвір так і не ходять :sad:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення mariana » 29 грудня 2016, 14:25

erinaceus в нас виводять завжди, круглий рік, хіба дощ сильний то ні, 37 садок на Дружбі.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення erinaceus » 29 грудня 2016, 14:54

mariana От в нас всі жаліються, що то важко вдягнути таку кількість дітей. Бо поки останніх вдягнеш, то перші сто раз спаряться. В групі дійсно дуже жарко. А у вас як той процес відбувається?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення mariana » 29 грудня 2016, 15:26

erinaceus в нас теж дуже жарко,вчать дітей самих одягатися, вихователі наголошують про те на кожних зборах, правда мій вже в старшій групі, то трохи легше, але гуляли вони від молодшої, в яслях не гуляли зимою. Трохи самі одягаються, трохи вихователь з нянею помагають. Наші вихователі як раз і кажуть, що частково їх виводять щоб діти самі вчилися одягатися , такий трошки виховний момент. Ну я скажу, що там така жара в тій групі, ще наша група над кухнею, запахи постійні, що обов"язково їх треба виводити і групу добре провітрювати.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Територія дитячих садків

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 грудня 2016, 16:33

Не можу сказати, що ніколи, бо ми цього року не дуже часто ходили, але з того, що ходили, то від листопада десь не пам'ятаю, щоб гуляли. Минулого року ходили майже завжди, лише коли дуже погана погода була. Але їх тоді ходило мало, по списку було щось 24, але часто хворіли діти перший рік, то реально було завжди 10-15, то класно було. А тепер ще додалось трохи, плюс хворіють вже менше, то їх ходить стабільно 20+, то ясно, що накладно всіх вдіти і вивести, але то теж неправильно, ніколи не гуляти. Ну нам особисто то все одно, бо моя цього року лиш до обіду ходила, то ми після того, що встигаємо нагулятись, але якщо дитина в садку повний день, то так нездало, що без прогулянок.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Прогулянки в садочку

Повідомлення erinaceus » 28 липня 2017, 21:00

Ви спостерігали за тим, як діти гуляють в садочку? Чим вони займаються надворі? Вихователі їм організовують якісь ігри, конкурси? Бо мені здається, так і мало б бути. Так би всі були під наглядом, не знаходили б собі зайвих пригод. Ну і виховний момент якийсь, колективне заняття, дисципліна, і т.д. Бо в нас діти реально самі по собі. Виховательки лиш спостерігають, а діти хто чим хоче тим і займається. Ті в піску, ті на гірці, ті порпаються в землі, ті дуріють. Відповідно, і падають, і пісок сиплять один на одного. І так двічі в день, і то досить довго вони гуляють. Забираю ввечері, то малий такий брудний, ніби з шахти :crazy: Після того нереально кудись йти, якщо ще є якісь заняття, треба обов'язково міняти одяг. А у вас як?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Прогулянки в садочку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 липня 2017, 22:27

erinaceus знаю, що в еас по-різному бувало. Було, що організовували визователі ігри, при чому спеціально щось виносили з собою для цього. Раз, наприклад, картоплю збирали, пам'ятаю :hi: Влітку то виносили парасольку пляжну, коцики, іграшки для пісочниці. І ігри деколи грали. Але бувало, що нічого не робили. Коли особливо забирали дітей, тож бачили, що вихователі часом взагалі об'єднувались між собою з різних груп, і відповідно самі собі спілкувались, а діти просто бавились, хто чим.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці


Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron