Глобальні оголошення!



Выход из ситуации "нет мест"

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Oksana » 14 серпня 2012, 15:30

От я, до речі, тільки хотіла дописати, що докупити ліжко то можна, але де його поставити? В спалнях місця навіть немає.
А з вибором садочка, то тут не важливо спец він чи ні. Головне, щоб все влаштовувало батьків, умови, харчування, режим, відношення. Блія мене лише один садочок відповідав моїм вимогам, тому ми в спец. Хоча, поки не вивчала питання садочків, і умов які там, саме цей садочок стояв чи не останнім в списку, так як відлякувало саме оце "спец." садочок...
Як виявилось в подальшому доці без різниці в який садочок, спец чи ні, а синочку якраз добре ходити в очний, так як одне очко слабше було. Стояло питання навіть закривати одне очко. А так вправами і занняттями для очок покращили результат, і питання про окуляри чи закривання очка, на разі не стоїть.
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Natalinda » 14 серпня 2012, 15:47

Мені здається, що мами діток, які показів не мають до спецсадка, взагалі не повинні цікавитися цими садочками. Бо куди ж тоді мають дітися дітки яким ці спецсадки потрібні
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення happymami » 14 серпня 2012, 16:22

гра з вогнем написав:садочки платні?

платні. 50% платить держава. Інші 50% - батьки. Не памятаю, яка зараз ціна. Кажись 6-7 грн в день чи шо.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Natalinda » 14 серпня 2012, 16:28

Люба, ну то ж не садочок платний, то харчування платне в садочку.
Шо ж то за така оплата 12-14 грн в день)))) На шо її вистачить))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення happymami » 14 серпня 2012, 16:49

Natalinda написав:Люба, ну то ж не садочок платний, то харчування платне в садочку.
Шо ж то за така оплата 12-14 грн в день)))) На шо її вистачить))))

ну так. я мала на увазі. шо таки платити треба. Але стандартно у всіх садках однаково. А так щоб додатково, то тільки в приватних. Я видно не зрозуміла повідомлення Христини))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення гра з вогнем » 14 серпня 2012, 17:03

а у нас сплять на матах. тільки ковдри свої тре мати (підписані)
в нас харчування теж платне, але в Україні ви платите більше :ha: :ha: :ha:
(насправді я не памятаю скільки вартує харчування (помоєму 1.25 було в старій школі), якщо цікаво, подивлюся і скажу точно. тут де ми зараз знаю скіки вартує молоко в школі. 40 центів)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Oksana » 15 серпня 2012, 07:51

Natalinda написав:Мені здається, що мами діток, які показів не мають до спецсадка, взагалі не повинні цікавитися цими садочками. Бо куди ж тоді мають дітися дітки яким ці спецсадки потрібні


То все Наталю відносно. Бачу по нашому садочку, якби брали лише діток по покзах, то садочок би давно закрили, бо в нашій групі ще є місця, а діток з показами до очного садочку можна на пальцях однієї руки порахувати.
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Natalinda » 15 серпня 2012, 09:35

Ну якщо недобір - то одне, але частіше таки перебори бувають((((
Я не кажу що 100% якби у мене під носом був спецсадок і там були хороші умови, не робила б липових довідок....але то є недобре вважаю.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення Русік » 15 серпня 2012, 09:58

Ми йшли в спецсадочок (ортопедичний) без показів. Виявилось, що у нас в групі немає жодної дитини за мед. показами. Цього року статус "Спеціалізований" з садочку зняли.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Выход из ситуации "нет мест"

Повідомлення олеся » 15 серпня 2012, 10:31

Моя сусідка водить дочку в садочок в логопедичну групу, то вони не платять зовсім, іноді правда хочуть 20-30гр на групу але то раз в кілька місяців... це у Львові, а коло мене за садок подруга платить 2-3гр в день, це 20%, решту 80% оплачує держава+сільська рада...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron