Глобальні оголошення!



Здавання грошей в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 24 вересня 2012, 11:51

Ого, круто у вас дарують, багаті батьки напевно...
Я думала що ти про іграшки, штори і тому подібне.

Дана в яслях, ага.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Lesya » 24 вересня 2012, 13:01

Ну і я поділюся досвідом батьківських зборів. Ми в яслях. 400 грн вступний благодійний внесок, 500 грн на ремонт, який був літом в коридорчику. Закупили нові шафки, лавочки. Вирішили купити в групу зволожувач повітря. І купляти печиво щоб в 11 год діти мали перекуску, оскільки є багато таких, які вранці плачуть і не їдять, абоо каші не їдять. І їм батьки дають в групу печиво, а решта стоїть з відкритими ротами, вихователі починають ділити. Отож щоб не одні і ті ж купляли, буде централізовано. Це 10 грн. Поки що. І 65 грн на отой зволожувач, подарунки до дня педагога, подаруночки дітям до дня осені. І вирішили почистити подушки. Бо по мому малому побачили, що в них живуть кліщі.
Я поки не в батьківському комітеті, по списку попадаю на випускну групу.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 24 вересня 2012, 13:10

Дівчата, я так розумію що отой вступний благодійний внесок то типу на садок в загальному? Чи не факт?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення taranjka » 24 вересня 2012, 13:17

знаю про деякі садки шо не факт шо йде на садок - все від завідувача залежить
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Lesya » 24 вересня 2012, 13:27

Не думаю, що всі гроші йдуть на садок. Але оте співвідношення садок-кишеня справді залежить від завідувача.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення КлубНіка » 25 вересня 2012, 10:32

Natalinda написав:
КлубНіка написав:а я нащастя не в батьківському комітеті.


А чого на щастя?


На щастя, бо я сташенно не люблю такої роботи. Мені легше здати стільки скільки скажуть, тільки не ота біготня! Мене цього року хотіли до батьківського комітету взяти, але пожаліли))) :ha:
КлубНіка Офлайн


 

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Зоряна » 02 червня 2013, 01:03

Ой, а в нас біда чорна!!!! :scare: Мамусі із батьківського комітету,напишіть де купляли горшки для садочку,канцелярку,іграшки,хімію? Ми попали в ясельну групу,де ремонту зовсім немає,страшний грибок і тріщини,дири в лінолеумі і вікна не закриваються повністю. :dash: Будьте добрі,підкажіть хтось контакти не дорогого майстра-ремонтника.Серед батьків немає нікого,хто може зробити ремонт,ініціативи ніякої, і гроші не всі хочуть здавати,а сума то кругленька виходить. Хто організовував ремонти,де брали матеріали(плитка,сніжка,лінолеум,фарба,інше) .Спасибі ! :rose:
Зоряна Офлайн


 

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 02 червня 2013, 10:59

Зоряна іграшки ми брали на гуртовні на чернівецькій, але то тре щоб хтось мав туди доступ, був підприємцем.
Хімію і канцелярку курували в ругтовнях таких підвальних що біля/постороні Єврошопу того що на ринку. Я багато чого з іграшок чого не було на гуртовні брала в дівчат наших в СП, бо виходило дешевше ніж на тому самому ринку. кубики приміром на ринку вартували 40 грн, а я брала якшщо не помиляюся за неповних 30.
За ремонти не підкажу, в нас роблять батьки/вихователі.
Якщо не секрет, то яка сума виходить?
НУ і цікавить а що перед тим в групі нікого не було? Минулі роки нічого не робилося виходить?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Ulkanet » 02 червня 2013, 11:04

там Біля Збруча є різні гуртовні: з хімією, пластмасою, канцтоварами. іграшки тоже є навпроти Збруча: отут Камісія намалювала:
Карта
а щодо горшків - то думаю буде доречніше якшо кожен собі там купить і підпише чий. бо діти різні. і для хлопчиків там йдуть горшки трошки довші. а ше є діти більші менші :hi: а купиш зараз всі однакові і чиясь дитина буде провалюватися, а чиїйсь буде затісний :hi: або взагалі відмовиться сідати (моя тільки на зелені горшки пісяє :dash: :dash: :dash: :cry: :cry: :cry: :cray: :cray: :cray: :cray: )
біля того світлофора, по ту сторону де банк той такий великий, є щей ціле подвір'я лінолеуму :wink: можеш там глянути , а тоді їхати в Епіцентр.
а який то садочок???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 02 червня 2013, 11:21

Ulkanet наскільки мені відомо то горшки мають бути одинакові і непластнамові а залізні, чи як воно оте холодне і важке називається. Бо то санстанція перевіряє. Краще перепитати в содочку в няні
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість