Глобальні оголошення!



День народження в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: День народження в садку

Повідомлення Marichka » 12 вересня 2014, 21:58

Цікаво,а як колись було?Бо я в садок,можна сказати,не ходила.До школи пішла з 6 років,то школа мені запам"яталася найбільше Родинними святами і Днями іменниника:)
В початкових класах,як в кого було ДН,то ми вітали по черзі словами і отримували по кусочку тортика.Не пам"ятаю,щоб хтось не їв чи так переживав про це.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: День народження в садку

Повідомлення Ulkanet » 12 вересня 2014, 22:40

в мене в групі 34 дитини. (ми садік ходимо дуже рідко - постійно хворіє :cray: )
кожному сочок+барні+пакетик=7 грн. 7х34=238
плюс 140 грн вихователька і няня (дві кави і дві пачки цукерок)
238+140=378 грн.
це як мінімум. а якщо ще на аніматорів здавати - то навіть боюсь рахувати. :sad:

а тепер скажіть дівчата, от хтось має - тай несе. :yes: а хто не має??? як тоді???
а я зараз не маю. вчора тата забрали в реанімацію. з Владіком тоже не дуже добре діла йдуть (зібрали тільки 1/3 коштів, а хвороба прогресує), за квартиру треба заплатити + комунальіні+ОСББ, чоловік мені не сильно помагає - як вигавкаю 200 грн вмісяць на малу - то дуже добре. я не можу собі позволити викинути (бо інакше це не назвеш) 400 грн на подарунки в садік :dash: а дитина питає - коли вона понесе пакетики в садік. :dash: я не хочу щоб моя дитина була гірша! я не хочу щоб їй тикали пальцем - що нема пакетика! чому мене суспільство+садік заставляють купувати те чого я не хочу і не можу???

СМС добре пише - хочете дарувати і т.д. кличте додому, а нє винаймайте приміщення біля садку і там святкуйте. чого я маю нервуватися чи перед кимось оправдовуватися - бо я немаю грошей. :dash: :dash: :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: День народження в садку

Повідомлення Marichka » 12 вересня 2014, 23:09

Я теж собі сьогодні думаю,що то досить дорого простій сім"ї таке святкування в садочку і не всі оцінять мамине старання і віддирання від сім"ї.Краще,щоб зовсім відмінили.Вихователям то що,пакет візьмуть і добре.Мою дитину,наприклад Барні не здивуєш,ні сочком-може по 2 місяці в холодильнику стояти-а комусь то таки в добру копійку.
Прочитала,як святкують в Немидори,то крутий садок,не кожна мама потягне таке ,мабуть...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: День народження в садку

Повідомлення TanenRom » 12 вересня 2014, 23:09

Ulkanet написав:плюс 140 грн вихователька і няня (дві кави і дві пачки цукерок)


А для чого вихователям? Ось цього я точно не розумію :scare:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: День народження в садку

Повідомлення Ulkanet » 12 вересня 2014, 23:15

TanenRom ну бо дітям по кульку, і вихователям тоді тоже тре кульочок :yes: кава+цукерки 70 грн. бо сочок+барні - то ще скажуть що іздіваюся над ними :hi: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: День народження в садку

Повідомлення nadusha » 12 вересня 2014, 23:35

Ще поясню вам, дівоньки про "льоси": батьківський комітет в Артемовому класі обирається по списку: перших 6 по списку - батьківський комітет (бо бажаючих завжди важко знайти), другий рік від 7 до 13... і т.д. Серед тих 6 щасливчиків, якщо немає бажаючого стати головою - тягнуть "щасливі білетики", один з яких - голова батьківського комітету... Як на мене - досить нормально: всі відчують як то добре бути там...
Я дуже згідна з тим, що не потрібно носити презенти для всіх в день народження дитини, мені теж шкода зайвих 300 грн., краще їх витратити на щось корисніше. Але ото наше "Та всі носять..., а тобі що жалко?" :dash: В меншого Дениса в жовтні день народження, то навіть не знаю, що буду робити. На зборах більшість була за "кульочки", мене таке щось не пре. :nea:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: День народження в садку

Повідомлення Mama3 » 13 вересня 2014, 00:19

Треба змінювати оте "всі носять". я вже 2 роки не ношу і нічого, дитині постійно пояснюю, чому так. Тим більше, що у нас не дитина роздає, бо в групі не позволяють їсти, а вихователька ввечері додому, а кого нема, то не знаю, чи їм потім, чи так вже і залишається. Ми з Ульканет обоє водимо малих в одну групу, то я колись була свідком розмови виховательки, що 30 кульків - це стільки-то, а ще вихователям по пачці цукерок, от набігає сума. Головне, що вихователька ніби була згідна з моєю ідеєю, що краще би тих 300 грн. на розвиток групи, але далі розмови не пішло. Тим більше, що я не пропонувала здирати з батьків такі гроші, а щоб кожен визначився, скільки може, хоча б 100. Зібрати разом ті гроші, на День іменинника з них щось купити ( я навіть була згідна тим займатися), а на решту в групу. От були би і меблі, і штори, і т.д. Я ж не вимагала, але бачу, що таки всі несуть кульки, бо в малого якось не так повально.
Щодо аніматорів, то, думаю, що вже краще би на випускний, бо навіть якщо раз на квартал (це коли у нас Дні іменинника), то теж приїдається. А щодо того, щоб кожен з дітей дарував, то теж, як на мене, перебор. Ще якби своїми руками група колективно щось робила, то було б корисно.
Я таки з головою комітету в малої групи щось купимо дітям, але не дуже дороге. Просто, щоб дитині була пам'ять про свято. А в старшого теж треба напосісти на вихователів. Ще йду в іншу тему писати, бо в мене з ними виникла неприємна ситуація.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: День народження в садку

Повідомлення nadusha » 13 вересня 2014, 07:33

В Артема на випускний ми ходили на піцу в Папероні (в Подолянах). Не всі, але чоловік 50 було. То замовляли піцу для кожного і сік, аніматори були в подарунок від закладу. Дітям дуже сподобалось.
Зображення
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: День народження в садку

Повідомлення Касівочка » 13 вересня 2014, 17:02

В моєї старшої дитини вже другий рік несуть ті кульочки, подарунків від імені групи немає, тільки співають "Коровай". В меншої минулого року в яслях теж носили солодощі в кульочках, при цьому дитині подарунка від групи не було, а мама (при бажанні) за власні кошти купує своїй дитині якусь іграшку чи книжку, і в день Ікс втіхаря дає виховательці, а та вже потім дарує, буцім від імені групи.
Дитина в принципі ще не розуміє, але все одно вважаю такий підхід не правильним. Наприклад цього року так вийшло, що купляла я той подарунок меншій доні "від імені групи" з дітисками, вони ясне діло побачили, шо там мама купляла, і поки я забігла ще в один магазин, то вже ті подарунки розглядали. Ніякого сюрпризу звичайно не получилось((
Мої обидвоє ще й з одного місяця, на кульочки мені йде практично 750 гривень на раз + 2 якісь іграшки або 2 книжки (бо як купиш одній? в кого двоє і більше дітей, той знає))). Цього року з батьками вирішили, що краще на ті гроші за кульочки (получиться навіть менше) купляти потрібні дітям речі в групу, наприклад якісний гарний конструктор чи цікаві розвиваючі дерев'яні ігри. Буду пропонувати таку ідею і на зборах в старшої + подам ідею з подарунком для дитини, нехай навіть простеньким, бо я вже чула питання "чому я діткам дарую солодощі, а вони мені нічого не дарують?" :sad: А ховатись і втіхаря купляти, а потім ше втіхаря нести я вже пас..
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: День народження в садку

Повідомлення Mama3 » 13 вересня 2014, 23:51

Правильно, я до того і веду, що за ті гроші, які витрачаються на кульочки, можна би було багато чого в групу купити. І не здавали би стільки грршей батьки. Проста ідея, а не розуміють. А то сочок за 5 хв. випили, цукерки поїли, а результат? А щодо подарунка, то взагалі, як то самій мамі купувати. Це вже промах вихователів. На групу гроші здають, можна було б хоч щось символічне, а ні, то батьківський комітет повинен закласти цю статтю витрат.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість