Глобальні оголошення!



Здавання грошей в садку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення georginochka » 20 вересня 2012, 14:44

Нас тоже близько 25 дітей, то по 35 з кожного вийде кругленька сума на подаруночки, але там певно ще зівідуючій шось куплятимуть. я от від себе тоже поки сумніваюсь, не думаю що то дуже вплине на ставлення до дитини, але може хоч слухатимуть що я прошу.

В нас діти які мають чорнобильське посвідчення (а це майже всі після 3-х) харчуются безкоштовно. А решта шось ніби по 4 з копійками.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Ira » 20 вересня 2012, 15:36

В нас цього року ще не було зборів. А минулого року здавала вступний внесок (хотіли по 500, але в основному батьки здавали по 200-300). Щомісяця на ремонт групи по 25грн. і 5 на потреби групи. Канцтовари докупляли по мірі потреби, бо залишились з минулої групи. Кожен купував серветки (вологі і сухі), туал.папір. Приносили рушнички. Іграшки на початку не докупляли, домовились, що Миколай принесе ті іграшки, які потрібні в групу і там вони залишаться.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення КлубНіка » 20 вересня 2012, 16:00

А забула ще написати, що ми при вступі ще платили 500грн благодійного внеску+ купували побутової хамії по списку(то десь на гривень 100 здається вийшло), а плата за харчування 6грн день
КлубНіка Офлайн


 

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Ira » 20 вересня 2012, 16:13

georginochka написав:В нас діти які мають чорнобильське посвідчення

Це як? Діти чорнобильців?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення georginochka » 20 вересня 2012, 16:19

Ні, Чортків просто чорнобильська зона, і всі хто тут проживають більше 3-х років мають посвідчення постраждалих від Чорнобильської катастрофи.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення taranjka » 20 вересня 2012, 22:36

як збори?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 20 вересня 2012, 23:12

Збори нормально)
Якраз йшла сюди шоб розказати
Ну перш за все привітайте мене я в батьківському комітеті, але вроді не голова))))

Розкажу вам свої думки з приводу....

На рахунок того щоб приносити іграшки з дому - вважаю що то не є правильно. Я приміром принесу пірамідку за 20 грн, а інша мама принесе конструктор за 200 грн. Де справедливість? Нема. От якщо здати гроші на необхідні іграшки, а потім суто "просто так" принести ще з дому - тоді так.
Діти в садку проводять більшу частину дня, і вони мають там мати вдосталь іграшок щоб не битися і не слухати про те що "треба важати, бо ж то остання машинка"

Щодо привітань вихователів - то я вже в іншій темі про це писала, наскільки я знаю вони про це не просять, так що те що виирішили собі батьки, те сообі і мають.
Я чесно кажучи просила б щоб мені дарували щось таке що буде корисним для групи і дасть полегшення в роботі мені. принаймні пачка паперу для принтеру і заправка того ж принтера.
Чи підписка на садіковський журнал (о доречі треба за журнал спитатися)

Що ще... Ми платимо по 3.50, ще стільки ж платять органи місцевого самоврядування, окрім того несемо в садок овочі.
Вважаю це нормальною практикою.

Дякуючи КлубНіці пропонувала сьогоні щоб поміняти унітази, хоч один для початку на дитячий, то вот і тепер взнаватиму, що і як. До речі буду вдячна за любу інфо про вибір/купівлю/встановлення

Наразі здали по 150 грн.
Це має бути на спортивні приналежності, іграшки, пластилін, пральний порошок, подарунки вихователям, світильники і лампи і дасть Бог то на унітаз.
Воть!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення гра з вогнем » 20 вересня 2012, 23:30

ти сама викликалася чи ініціатива з унітазами наказуєма? :crazy: :crazy: :crazy:

ми теж маєм носити сок і овочі. снеки. коли нам прийде записка шо тре принести. у нас всі по черзі носять.
нам записка ше не приходила.

думаю нічого страшного в тому нема.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення Natalinda » 20 вересня 2012, 23:34

В комітет?
Ну минулорічний комітет сказаш шо з них досить і не лише їхні діти ходять в садок, нехай ще інші спробують як то бути)))
Наразі я повна ентузіазму того й зголосилася першою)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Здавання грошей в садку

Повідомлення КлубНіка » 20 вересня 2012, 23:40

Natalinda ні, ти напевно не так зрозуміла. Ми іграшки несли в садок такі щоб там залишити і не жаліти. Тобто в когось наприклад є кубики якими дитина не грається (наприклад купили дитині, а вони її не зацікавили). І то не було примусово, хто хотів, хто мав можливість той і приносив.
КлубНіка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей