Глобальні оголошення!



Сон у садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Сон у садочку

Повідомлення Русік » 10 квітня 2011, 12:59

недавно показували в якісь передачі, що в європейських садочках діти після 3 років не сплять.
Мій малий теж йшов в садочок без звички спати вдома. То перші пару тижнів я його забирала до сну, відразу після обіду. Потім спробували лишати на сон. Перші 2 дні вихователька дзвонила в годині другій і просила забрати, бо він не спить - як я приходила, то сидів в кімнаті й тихенько грався. А потім, за кілька днів, почав спати в обід - всі сплять, і він лягає. Хоча каже, що не хотів, просто очки закрив, бо не мав що робити)
Тепер (скоро буде рік, як ми в садочку, але часто "відпочиваємо" від садочку) він як і раніше каже, що не хотів би спати вдень, але якщо йому пояснити, то залишається на сон без проблем, і найчастіше таки засинає. Але може довго крутитись, і коли інші дітки вже починають просинатись - мій тільки засинає, тому його будять останнім)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Сон у садочку

Повідомлення ksana » 10 квітня 2011, 13:00

Перлинка написав:А як з точки зору дитячої психології примушувати дитину стільки часу відлежати в ліжку і не рухатись?

дитина рухається. поводить себе тихо, не галасує. може мати в ліжку іграшку чи книжку. спокійно полежати в такому віці дитя не може. це фізіологія. вона іншим дітям не заважає.

Перлинка написав:Чула що в садочках в німеччині не примушують ні їсти ні спати,головне в сон не шуміти і не заважати іншим

в нас ще не відійшли радянські методи виховання. також впливає фактор, навантаженості груп. по закону, наприклад, в ясельній групі має бути по списку 15 дітей, а є 35 :!: . а ходить більше 20 дітей, тут вже важко, щоб дитина робила. що хоче. хоча,(скажу про свою групу) ми не заставляємо дитину їсти чи спати. як не хочу, то навіщо силувати. сьогодні його через силу нагодую чи присплю, а завтра він взагалі не прийде в садок. намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. не хоче спати, то не спить. посиджу коли дитини, щоб не шуміла. не хоче їсти, то не їсть, всеодно хоч один раз на день маля поїсть: або зранку, або в обід, або ввечері (таж цілий день не буде голодною)
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Сон у садочку

Повідомлення ksana » 10 квітня 2011, 13:13

Перлинка написав:а що не можна,допустимо ,всіх вкласти разом вкласти спати,а ту одну дівчинку тихесенько вивести за руку в зал?Щоб вона собі там тихенько бавилась.

напочатку, коли дитина привикає до садочку, таке буває. та діти хитрі, вони один раз попробували і далі то вже піде як правило, що має тільки гратися.
тут ще є одне: програма вимагає індивідуальний підхід до дітей, а вимоги до роботи дитячого садка говорять, що всі діти повинні мати режим (їсти, спати, гуляти повинні вчасно і всі без винятку). намагаєшся це все докупи скласти при більше 20 дітях, то буває весело :crazy: :omg: така вже робота
також може начальство неждано заглянути, тоді пояснюй чого дитина, грається, а не в ліжку.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Сон у садочку

Повідомлення krapk@ » 25 вересня 2012, 11:49

Перлинка написав:Чула що в садочках в німеччині не примушують ні їсти ні спати,головне в сон не шуміти і не заважати іншим


ці дітки взагалі собі в іншій кімнаті граються зі спеціальною вихователькою, але це платно.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість