Глобальні оголошення!



Сон у садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Сон у садочку

Повідомлення Ira » 01 квітня 2011, 14:15

Моя доця відмовляється від денного сну, а влітку вона піде в садочок. І я дуже переживаю з цього приводу. Що ж вона там буде робити? Пам"ятаю себе в садочку, то я теж не спала, а просто лежала. Але то мені було років 5. Сумніваюсь, що вона в 2,4 зможе так лежати. Хочу запитати у ksana, чи є у Вас такі дітки? Також послухаю порад і від інших дівчат :?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Сон у садочку

Повідомлення happymami » 01 квітня 2011, 14:49

Моя мала пішла в садок коли вдень вже вдома не спала. Ну чи якось так. Общім - там не спала. А ставала на ноги і кричала на всю спальню "Мама Люба, мама Люба, мама Люба"... До сих пір вихователі згадують ту маму Любу. Згодом навчилася шо тре просто лежати тихенько. Єдина проблема - пісялася щодня в ліжко, бо боялася сказати шо хоче пісяти. Бо як спиш то й пісяти не хоч, пра? А як не спиш, то й виходить калабаня. Згодом вже троха підросла - почала нагліти, я вжеписала в якійсь темі, що довела виховательку до сказу. Та налякала її скотчем, але малій не помогло. Тоді вихователька від погроз перейшла до справи. Кусочком скотчу приліпила до ліжка одіяло. буцім буде всю Софію замотувати. Мала налякалася і з того часу почала спати в обід в садку :lol: . Правда, навіть якшо й не спить, то тихо лежить. Колупає наклейки на ліжку, або тихо собі думає. Ташо, думаю, перейматися не варто. Якшо дитина дійсно спати в обід не може, навіть коли всі сплять, то вона може тихенько лежати. Якшо склад характеру дозволяє :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сон у садочку

Повідомлення Marta » 01 квітня 2011, 15:40

happymami написав: то вона може тихенько лежати. Якшо склад характеру дозволяє

Пам"ятаю себе теж в садочку- я теж не спала ні разу, а просто лежала і тихо говорила з такими самими "несплюхами". Часом попадало нам.... :evil:
До речі, а скільки зараз по часу денний сон в садочку?
Marta Офлайн


 

Re: Сон у садочку

Повідомлення Ira » 01 квітня 2011, 15:51

В тому, в який ми йдем - ложать в 12:40, а починають піднімати о 15:15
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Сон у садочку

Повідомлення happymami » 01 квітня 2011, 16:01

Marta написав:До речі, а скільки зараз по часу денний сон в садочку?

в нас 13.00-15.00
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Сон у садочку

Повідомлення ksana » 10 квітня 2011, 12:30

Ira написав:Моя доця відмовляється від денного сну, а влітку вона піде в садочок. І я дуже переживаю з цього приводу. Що ж вона там буде робити? Пам"ятаю себе в садочку, то я теж не спала, а просто лежала. Але то мені було років 5. Сумніваюсь, що вона в 2,4 зможе так лежати. Хочу запитати у ksana, чи є у Вас такі дітки? Також послухаю порад і від інших дівчат :?


в садочку є діти котрі вдень не сплять, але це трапляється рідко. переважно вони тихенько лежать. в мене є одна дівчинка, вона раз спить, а раз ні. то її не чути, коли не спить.
Як правило, діти в сонний час всі повинні бути в спальні, в ліжечках. такого, щоб одна дитина гралася, а всі спали немає. (може дехто таке використовує, мені таке поки що невідомо).
В вашому випадку все залежить від дитини і від вихователів, як вони зможуть знайти спільну мову один з одним. Ви зразу попередьте, що ваша дитина вдома не спить в день. Бувають випадки, що дитина не спала вдома вдень, а потім почала спати. Діє принцип " за компанію". Не раджу зразу залишати дитину на цілий день в садочку. Вона повинна поступово адаптуватися, звикнути до атмосфери, до людей. Головне, не переживайте. :!: Все буде добре. В садочку дитина буде піднаглядом, вихователь зможе знайти їй заняття навіть в ліжку. Спочатку звичайно буде важкувато, можуть виникати різні казусу, наприклад, такі як писала happymami, а потім внормується. Мала звикне, що такого робити не можна, бо інші діти сплять і будити їх не потрібно. Бажаю успіхів.

П.с.: не знаю, чи я добре вам пояснила. будуть питання, звертайтеся. а в який садок ви підете, якщо не секрет?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Сон у садочку

Повідомлення ksana » 10 квітня 2011, 12:37

Marta написав:До речі, а скільки зараз по часу денний сон в садочку?

ми лягаємо десь 12.45-13.00, спимо до 15.45. це ясельна група.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Сон у садочку

Повідомлення Перлинка » 10 квітня 2011, 12:39

в мене є одна дівчинка, вона раз спить, а раз ні. то її не чути, коли не спить.


А як з точки зору дитячої психології примушувати дитину стільки часу відлежати в ліжку і не рухатись?

це один з моїх неприємних спогадів про садок,хоч загалом я мало що про нього памятаю,бо відвідувала його до 4 років

Чула що в садочках в німеччині не примушують ні їсти ні спати,головне в сон не шуміти і не заважати іншим
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сон у садочку

Повідомлення Marta » 10 квітня 2011, 12:43

Перлинка написав:Чула що в садочках в німеччині не примушують ні їсти ні спати,головне в сон не шуміти і не заважати іншим

ну тоді ніхто не буде спати, а деякі діти як не посплять, то дуже капризують, а тих, що не сплять-все таки меншість, так що так, як є..Я теж лежала і тільки чекала, ну коли вже?....
Marta Офлайн


 

Re: Сон у садочку

Повідомлення Перлинка » 10 квітня 2011, 12:51

а що не можна,допустимо ,всіх вкласти разом вкласти спати,а ту одну дівчинку тихесенько вивести за руку в зал?Щоб вона собі там тихенько бавилась.

Просто,думаю, вихователі не хочуть заморочуватись,бо можуть в той час відпочити чи зайнятись своїми справами .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей