Глобальні оголошення!



Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Повідомлення pedrada » 29 травня 2014, 15:30

Мене дуже зараз цікавить питання безпеки діточок і вихователів у садочку - ситуація в країні вимагає переживати за це :dash:

Хто за що відповідає? чи знають вихователі, як діяти в надзвичайних ситуаціях?

недавно наткнулась на анонс вебінару для освітян... "Охорона праці в навчальному закладі" (в інтернеті пошукайте) називається абощо, у червні буде - 24, здається... думаю, що багатьом вихователям треба було б послухати.

І як Ви, друзі, ставитеся до того, щоб, наприклад, батьки купували для освітян якісь професійні заходи чи інформацію? Це ж нашим діткам на краще... :rose:
pedrada Офлайн


 

Re: чи безпечно нашим дітям у садочку

Повідомлення Ulkanet » 29 травня 2014, 16:31

ми і так нашим освітянам багато чого купуємо :yes:

так, я хочу щоб моя вихователь знала, як діяти в екстремальних ситуаціях!!!
Але вона сама має ще й мати совість і знати що вона відповідальна за дітей, і вона зобовязана знати як себе поводити в екстремальних ситуаціях!!!

я тоже з дітьми маю справу, але я за них не відповідаю, але всерівно я знаю де в мене стоять вогнегасники, де всі ключі від запасних дверей, вимикачі і т.п. бо я знаю що недай Боже, щось станеться - діти самі не дадуть собі раду, а більшість дорослих буде спасати свою сраку :sad:

В такий час, такі вебінари/навчання/семінари мають бути обовязковими і безкоштовними для всіх освітян - а заробляти на такому гроші - це вже точно совісті нема!!! :ireful: Що ж виходить, якщо в мене батьки не захочуть скинутись грошима - то що? що далі??? :ireful: Та й де гарантія що вихователька все вірно зрозуміє і запамятає з того вебінару??

Наша освіта вже обнагліла до ручки: книжуки купи, тепер щей електронні книги треба, дошку купи, крейду купи, зошити спеціальні купи, на ремонт що року дай, вазони купи, шкафи/стелажі купи, спортінвентар купи.... і так до бескінечності :ireful: теж саме і в садках. А більша половина людей, особливо жінки, працюють на мінімальну заробітну плату!!! :ireful:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Повідомлення Anjuta » 29 травня 2014, 20:13

pedrada написав:
І як Ви, друзі, ставитеся до того, щоб, наприклад, батьки купували для освітян якісь професійні заходи чи інформацію? Це ж нашим діткам на краще... :rose:


Ще що видумаєте? Може ще після напруженного навчального року скидатимося на путівку на Гаваї?
Ага, після викладачів ще й медики скажуть давайте оплачуйте дільничним підняття кваліфікації і т.д. і так в інших сферах..........як на мене то це абсурд. Бо людина або віддана своїй професії або відбула і пішла і на це не вплине ніякі куповані батьками чи не батьками професійні заходи. І взагалі, не можу зрозуміти як вам могло таке в голову прийти.....хіба ви самі хочете щоб батьки вас спонсорували на таке. Але такі думки треба присікати на початку їх зародження, щоб не дійшло далі, бо потім важче буде з таким боротися! :ireful:

Повністю згідна зі всім що написала Ульканет. :В):
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Повідомлення Anjuta » 29 травня 2014, 20:20

п.с. бачу що наша нація не змінна! Кожна "біда" для когось заробіток :dash:
Інфо в неті повно , якщо нато пішло, то кожен бажаючий може знайти для себе те що треба ......а якщо мало то велкам на семінари і т.д. за свої особисті гроші як вклад в майбутнє своє
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Повідомлення Ultra » 29 травня 2014, 22:21

Толку більше буде,якщо при реальних сумнівах в вищі інстанціі звернутися на рахунок перевірки навчального закладу,або конкретного педагога,як на мене.
Ultra Офлайн


 

Re: Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Повідомлення Inna » 30 травня 2014, 10:34

Взагалі почніть з себе, якщо в місті щось небезпечне, то не відправляйте дитину в садок чи в школу. А не потім нарікайте що вихователька не змогла спасти 1 дитину з 30 дітей. Це Ваша дитина, ї відповідати за неї повинні ви. У мене в школі були уроки при небезпеці-пожар, землетрус. Ну а зараз шо робиться в Славянську і ін. містах, то треба виїжджати звідти, правда не випускають. Там Ваші платні семінари вже не допоможуть. Може тема не про це, але все ж.
Inna Офлайн


 

Re: Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Повідомлення Ulkanet » 30 травня 2014, 11:15

не плутайте охорону праці з цивільною обороною. :yes:
До чого тут війна? звичайно, що якщо війна і в місті небезпечно - то ніхто дітей до садіка чи школи не поведе.
А от випадок на днях: в Новусі прорвало дах, і вода лилась рікою, на ескалатор. О це і є охорона праці. Що їх всіх мали евакуювати з відти по правилах, вимкнути електрику і т.д. А якби закоротило??? та там би їх всіх током повбивало! А якби дах впав повністю??? Де та людина, яка там відповідає за ту охорону праці??? Всім пофіг - стояли на телефони фоткали :dash:
Так само і садочки і школи не застраховані від сильних вітрів, дощів, замикання проводки і т.д. Я вважаю, що такі елеменетарні речі мають знати всі! Просто в нашій державі всім на все пофіг!
а ще скажіть мені, нашо мої виховательці таке (те що червоне):
У програмі вебінару:
• Нормативно-правове забезпечення з питань охорони праці
• Експлуатація обладнання
Порядок проведення інструктажів
Розслідування нещасних випадків у навчальному закладі
• Складання інструкцій з охорони праці
• Навчання з питань охорони праці
• Атестація робочих місць за умовами праці
• Ведення документації

• Підготовка навчального закладу до нового навчального року

цей вебінар більше для інспектора з охорони праці (бо все що червоне - то і є його робота, чи вихователька буде інструктажі складати і проводити - кому??? чи те що дітей вчать правилам безпеки в садку/школі - то називається "проведення інструктажів"?? ). А простим викладачам і вихователям краще б провели навчання "Дії в екстремальних умовах". Де б включили і повені, вітри, обвали, землетруси, і безпеку користування приладами і дії у воєний час і т.д.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Повідомлення АнгеЛіна » 30 травня 2014, 11:46

Елементарні правила поведінки в надзвичайних ситуаціях мали б знати усі вчителі, вихователі, викладачі, так як є такий спецкурс в педагогічному. От тільки багато хто думає, що таке не пригодиться і нема чого тратити на таке час... Кожного року в усіх закладах проводяться тренування з цивільної оборони і розписано хто за що відповідає, хто куди дітей веде, хто перевіряє..Тобто, якби кожна людина підійшла відповідально до своїх обов"язків, то не було б з цим проблем! А інформації в неті - купа!!! І без семінарів, лиш би було бажання ...
АнгеЛіна Офлайн


 

Re: Чи безпечно нашим дітям у садочку?

Повідомлення АнгеЛіна » 30 травня 2014, 11:57

Ulkanet написав:У програмі вебінару:• Нормативно-правове забезпечення з питань охорони праці• Експлуатація обладнання • Порядок проведення інструктажів • Розслідування нещасних випадків у навчальному закладі• Складання інструкцій з охорони праці• Навчання з питань охорони праці • Атестація робочих місць за умовами праці• Ведення документації• Підготовка навчального закладу до нового навчального року

Це робота інструктора з охорони праці. Таку роботу, зазвичай, спихають на вчителів з охорони життєдіяльності або трудового навчання (в школі). Зводиться вся робота до бігання за підписами в журналі з ОП раз в пів року... А нормативно-правове забезпечення переходить з року в рік і спокійно припадає пилом, в інструкціях міняються лише дати і прізвища, навчання-інструктажі раз на рік прочитають для галочки, а в нещасних випадках в усіх паніка :scare:
АнгеЛіна Офлайн


 


Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron