Глобальні оголошення!



Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення Lenysa » 25 лютого 2013, 23:13

Занадто велика сума як для Тернополя як на мене....
і справді завелика сума, цікаво, що то за садочок такий?
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення svetlanka » 20 травня 2013, 16:39

якраз віддаємо малого в садок, тому ця тема для нас актуальна. Об'їздили багато садочків - 600 у.о. це плата для вступу в Берізку (міліцейський садок), в 30 садку на БАМі 200 у.о + благодійні внески. Зупинилися на № 6 - умови нічим не гірші ніж в Берізці, англійська у старшій групі, і саме головне завідуюча прекрасна жінка, все розказала, показала - і ніяких натяків на "подяку", стримує лише те, що раніше в садочок брали лише дітей, в яких збільшена проба Манту.
svetlanka Офлайн


 

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення kruana » 02 червня 2013, 16:25

Ці суми, які ви називаєте, вам озвучує хто? Офіційно чи як?
kruana Офлайн


 

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення TanenRom » 02 червня 2013, 17:28

svetlanka написав:якраз віддаємо малого в садок, тому ця тема для нас актуальна. Об'їздили багато садочків - 600 у.о. це плата для вступу в Берізку (міліцейський садок), в 30 садку на БАМі 200 у.о + благодійні внески. Зупинилися на № 6 - умови нічим не гірші ніж в Берізці, англійська у старшій групі, і саме головне завідуюча прекрасна жінка, все розказала, показала - і ніяких натяків на "подяку", стримує лише те, що раніше в садочок брали лише дітей, в яких збільшена проба Манту.


читаю і в мене виникає питання - тобто сім"я, яка немає можливості заплатити 200у.о. - дитину в садочок не зможе віддати ???

у нас платять тільки тоді, якщо дитина іде в садочок,в іншому районі.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення olgakr » 02 червня 2013, 21:07

brooksy , а в який садочок ви ходите?
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення Галина » 02 червня 2013, 21:17

Не знаю... В наш садочок 200 грн благодійний внесок... Хоча чула, що в різні садки різні суми. В Колобок на східному 900 грн, на злуки знайома 500 грн платила. Але щоб 200 і більше у.о :impossible: , то я не чула такого...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення Iruska_2189 » 02 червня 2013, 21:54

svetlanka написав:якраз віддаємо малого в садок, тому ця тема для нас актуальна. Об'їздили багато садочків - 600 у.о. це плата для вступу в Берізку (міліцейський садок), в 30 садку на БАМі 200 у.о + благодійні внески. Зупинилися на № 6 - умови нічим не гірші ніж в Берізці, англійська у старшій групі, і саме головне завідуюча прекрасна жінка, все розказала, показала - і ніяких натяків на "подяку", стримує лише те, що раніше в садочок брали лише дітей, в яких збільшена проба Манту.

я теж думала віддавати малого в Берізку, там ні за які такі космічні суми мені не говорили, наскільки я знаю там навіть благодійний внесок платити не потрібно,так як по інших садочках.
Iruska_2189 Офлайн


 

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення brooksy » 03 червня 2013, 22:15

olgakr написав:brooksy , а в який садочок ви ходите?

№ 2
З нарожденнням дитини в родині зникають спокій, порядок та гроші. Але з"являється ЩАСТЯ!!!
brooksy Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 62
З нами з: 20 квітня 2010, 15:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 42 раз.
Діти: Синочок-моє щастя, моє життя!

Re: Зловили на хабарі завідуючу з садочку. Цікаво з якого?

Повідомлення oksa_mal » 04 червня 2013, 13:50

я чула про ту завідуючи що зловили на хабарі що це все підстава, бо на неї хтось взївся з міськно, і зробили все для того щоб вижити :crazy:
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Поперед.

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей