Глобальні оголошення!



"Перевантаження" школяра

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

"Перевантаження" школяра

Повідомлення nadusha » 20 вересня 2013, 15:51

Вчора була в нас сварка з мужом... Суть конфлікту така: Артем почав ходити на плавання у вівторок і четвер на пів шостої, але вийшла накладка, бо в ці дні у нього ще карате на шосту. Я обмовилась, що підійду до тренерки попрошу, щоб на жовтень перевели в іншу групу, щоб було без накладок. З боку мужа спротив - "Йому буде заважко, він не буде нічого встигати вивчити"
Мої аргументи такі:
- приходимо зі школи, обід, уроки (їх насправді не так багато), відпочинок, плавання чи карате, вечеря, сон.
- спортом перегрузити не можна(імхо), в нашому випадку. Тренування будуть приблизно такі: вівторок-карате, середа-плавання, четвер-карате, субота плавання.
- найважливіший аргумент: Артем хоче ходити і туди, і туди.
Вчора вийшла накладка, бо ми в обід їздили до дерматолога, і до плавання була зроблена тільки англійська. Відповідно мову Артем писав увечері, відповідно татові "довелося" забавляти Дениса в іншій кімнаті. Тато були дуже незадоволені і влаштували мамі шкандаль, головні аргументи:
- "він запустить навчання"!
- "я не буду платити гроші за те, щоб він погано вчився"!
- "в хаті бардак!"(не встигла забрати з комп"ютерного стола карточку, салфетки; напідлозі лежали три(!!!) машинки).
- "ти попитай на тих своїх форумах, чи можна так перегружати дитину!"
Питаю у вас, форумчанки, поради.
П.С. і на плавання, і на карате нам недалеко (5-10 хв. пішки)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 вересня 2013, 16:22

nadusha а скільки Артему? Я думаю, що це не є перезавантаження аж ніяк. Я сама ходила на кілька секцій та занять, інколи мала по 2 шт. вдень, і зараз знаю по знайомих діти так само ходять - 2 спортивні секції, і ще додаткова англійська, наприклад, і встигають, якщо добре організуватись.
А є такі діти, що взагалі нікуди не ходять крім школи, і з уроками ще не встигають.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення Natalinda » 20 вересня 2013, 17:29

nadusha написав:ти попитай на тих своїх форумах

:ha: форуми в авторитеті)))) Кажи що ми даєм добро :hi:
Мені важко щось казати бо дитина ще не в школі. Свого часу я ходила на все що тільки можна було, але по-перше була не та програма, а подруге я вміла так в читися, щоб не сильно і вчитися. Але то були середні класи. В мол. школі вроді лиш на якийсь натуралістичний гурток ходила і вроді на співи.
Якщо дитина хоче - то перевантажити її неможливо. ІХМО.
Ну і я б провела з татком бесіду на тему що дасть дитині навчання. Це я не стільки до того що вчитися не потрібно, скільки до того що часто-густо шкільні відмінники не найкраще заробляють в майбутньому
(В якійсь із соцмереж була картинка "Цього року зустір випускників вирішили робити на яхті двійочника Васі")
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення Ulkanet » 20 вересня 2013, 19:04

Natalinda написав:[
Ну і я б провела з татком бесіду на тему що дасть дитині навчання. Це я не стільки до того що вчитися не потрібно, скільки до того що часто-густо шкільні відмінники не найкраще заробляють в майбутньому


Про це книга "Богатый папа, бедный папа" - Роберт Т. Кийосаки. може най почитає??? :hi: :hi: ::Р: ::Р:

Нехай малий попробує. походить і туду і туда. з часом він сам собі відсіє те що зайве, або і не відсіє. :В):
плавання добре на спину, які наші діти гроблять від своїх портфелів і за партами.
а карате додає впененості, відчуття "сили". по собі знаю. :В): але головне щоб він розумів що то для самооборони - а не відпрацьовував прийомчики на своїх кривдниках (надіюсь таких нема і не буде :hi: )

тре тата переконати - що в даному випадку дитина має сама всьо спробувати на своїй шкурі і сама зробити вибір. тягнути всьо, чи щось відсіяти. щоб потім не було до кінця життя упрьоків - "ви мені не дозволили!" :cray:
думаю що в дитинстві в тата тоже була якась секція чи гурток на які мама не дозволила ходити. дави на це. :wink:
а ще роль тата не тільки в оплачуванні навчання, одягу, взуття і т.д. :+++:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення Галина » 20 вересня 2013, 19:09

Моя мала ходить на 2 гуртки. Вона в школі ходить на групу продовженого дня і там же в приміщенні школи є гуртки. То вона в мене ходить на образотворче і карате. Приходимо додому в 19.00. Все встигаємо. Все пише в школі на групі, але то тільки перший клас. Але на наступний рік планую ще дати плавання.
Вважаю, що то не є сильна нагрузка на дитину. В співробітниці дочка ходила на 7 гуртків і встигала вчитися і відпочивати.
Залежить від дитини.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення Sms » 20 вересня 2013, 20:24

Моя думка така: якщо дитина достатньо самостійна і відповідальна, в плані сам родить уроки, без допомоги батьків і не з під палки. І не ляже спати, якщо в нього мова не вивчена, то нехай ходить хоч на 10 гуртків. Однак, якщо є проблема з навчанням, що мама чи тато сидить і робить з ним уроки - то нехай ходить на 1 гурток, бо запустить навчання вкрай! Маю приклади - двох племінників.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення natalina » 20 вересня 2013, 20:46

Заняття спортом допоможуть Вашому синочку зняти напруження від інтелектуальної праці, від такого навантаження тільки користь. Може, то тато боїться себе перенавантажити? Прибрати машинки, карточки це і йому під силу. :wink:
natalina Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 25
З нами з: 08 вересня 2013, 14:47
Дякував (ла): 21 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: 1

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення nadusha » 21 вересня 2013, 00:03

Дякую всім за поради. Артему 7 років, ходить в 2 клас. Домашні завдання ще дуже самостійно робити не вдається, але працюємо над тим... На карате ходив рік, йому подобалось, результати є: може віджатись від підлоги 10-15 разів (перед карате - жодного), на змаганнях я була теж здивована його вмінням "тримати удар", переживала, що він розплачеться, "згубиться", а він дуже достойно себе вів (має навіть мЕдаль).

Тато в нас Педант і Консерватор (саме так з великої букви): все має бути чисто, рівненько, порядок і чистота в домі - то обов"язки жінки, жінка має в усьому слухати чоловіка і т.д. Не думайте, що я жаліюся, чоловіка свого люблю, ми одружені вже 12 років, живемо, часом сваримось-миримось, шукаємо компроміси (правда переважно я поступаюсь). Ви правильно підмітили, що,певно, тато боїться перевантажити себе...

Справа ще ускладнюється тим, що я в жовтні виходжу з декрету на роботу. Знаючи свою ситуацію, я ще літом написала заяву на неповне тижневе навантаження (0,25 ставки). Це означає, що буду, швидше за все, виходити один раз в тиждень в другу зміну - приблизно з 15:00 до 22:00 (працюю в школі-інтернаті). Вже на той один день можна було б попросити когось з дідусів-бабусів припильнувати внуків і відвести-забрати з гуртка...

Теж схиляюся до думки, що варто пробувати тягнути дві секції, а там час покаже - погіршаться результати навчання, не "потягне" син, то відмінити щось, чи сам вибере. Ще б тата нашого схилити до такої думки...

Ще мені здається, що якраз така "зайнятість" дитини допоможе їй в майбутньому: привчить до організованості, спорт дасть сили і здоров"я, буде менше часу для вуличних компаній і дурниць.

Будемо далі переконувати татка, а про результат дам вам знати! :yes:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення TaniaPicaSSo » 21 вересня 2013, 00:14

nadusha написав:Ще мені здається, що якраз така "зайнятість" дитини допоможе їй в майбутньому: привчить до організованості, спорт дасть сили і здоров"я, буде менше часу для вуличних компаній і дурниць.


Мені теж здається, що в дітей тут, як і в дорослих, - чим більше мають справ, тим більше встигають. А мають одну справу на день і ту тоді не мають часу зробити.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: "Перевантаження" школяра

Повідомлення Dribchuk » 21 вересня 2013, 10:40

nadusha то певно ваш тато "перевантажився" коли бавив дитину в іншій кімнаті :hi: я вважаю що різні види діяльності, а не сидінння-зубріння помагають діткам краще вчитися. Навпаки кажуть коли дитина відстає в навчанні віддавати її на різні гуртки - спорт, мистецтво і т.д. Я думаю Артемчик зі всім справиться і ви не пожалієте що дозволили йому займатися тим чим йому подобається.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей