Глобальні оголошення!



Курси на вибір

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Курси на вибір

Повідомлення taranjka » 09 вересня 2013, 14:14

westa а якщо я не вчу дитину христинських молитов і в церкву не воджу? якщо в мене релігійні погляди інші? чого дитині мають навязувати інше?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Курси на вибір

Повідомлення Sms » 09 вересня 2013, 14:18

Я проти, бо я не грекокатоличка! А християнську етеку викадають саме з позиції греко католицької віри. До того ж при кожній церкві є недільні школи, де священики грамотно навчають дітей основам віри і куди за потребою і бажанням можна водити дитину. Як вчитель математики може викладати такий предмет для мене загадка.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Курси на вибір

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 вересня 2013, 14:20

westa Почнемо з того, що не всі люди є по замовчуванні християнами. Якщо вже і вчити дитину релігійно, то треба починати з того, як писала вже Таранька, що в світі є різні релігії. Бо якби в нас держава керувалася церквою і вільного віросповідання не було, і бути християнином було б обов'язковим, то так, тоді все зрозуміло. А так получається, що одне другому суперечить.

westa написав:Дівчата , поясніть мені темній чому ви так ополчилися проти християнської етики ? Що поганого там можуть навчити дитину ?????


Тільки для прикладу, того, що Бог створив світ за 7 днів, і першими людьми були Адам і Єва. Я не вірю в ці байки, я вірю у Великий вибух та в те, що людина пішла від мавпи. Ну і далі можна довго продовжувати. А про добро і зло, про те, що треба помагати близьким та інші людські цінності дитина може і повинна навчитися з казок, художніх творів та й просто з життя, чи в тій же школі чи в сім'ї. І не обов'язково приплітати всюди релігію і Бога. Це справа дуже інтимна та індивідуальна.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Курси на вибір

Повідомлення westa » 09 вересня 2013, 14:36

Світогляд дитини формується в основному в сім"ї. В кожного своє бачення світу і погляд на релігію.
Я не знаю який там зараз навчальний план і чого планують вчити дітей. Але не думаю , що це щось страшне і могло б комусь зашкодити.
Мені здається , що на уроках християнської етики мають вчити якраз етику , виховувати ввічливість , людяність , взаємодопомогу , інші християнські чесноти і не зосереджуватися не різниці між віруваннями і конфесіями. 10 заповідей однакові для всіх. Але то тільки моя думка.
В нас в школі була християнська етика , викладали священники . Мені , православній, не було некомфортно на уроках в католицького священника. Зараз викладає вчитель з спец. освітою.

Я запитувала про інше . Чого такого страшного можуть навчити дитину на цих уроках ?
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Курси на вибір

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 вересня 2013, 14:56

westa написав:Чого такого страшного можуть навчити дитину на цих уроках ?


TaniaPicaSSo написав: Тільки для прикладу, того, що бог створив світ за 7 днів, і першими людьми були Адам і Єва.


Для мене це страшно. Ще би сказали, що сонце крутиться навколо Землі :dash:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Курси на вибір

Повідомлення westa » 09 вересня 2013, 15:20

Про великий вибух і теорію Дарвіна розказують на інших уроках , ставлять за це оцінки . А це також лише теорії . Я вірю в створення світу Богом , але не протестую проти фізики і біології.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Курси на вибір

Повідомлення pan_kotskyy » 09 вересня 2013, 21:50

westa написав:Мені здається , що на уроках християнської етики мають вчити якраз етику , виховувати ввічливість , людяність , взаємодопомогу , інші християнські чесноти і не зосереджуватися не різниці між віруваннями і конфесіями. 10 заповідей однакові для всіх. Але то тільки моя думка.
В нас в школі була християнська етика

в мене в школі був урок етики. Та ж сама ввічливість без прив'язки до релігії. Дуже класний урок був і цікавий. Навіщо релігію примішувати? А мусульмани чи буддисти що, не ввічливі? Я б не хотіла, щоб моїй дитині нав'язували бачення релігії, а тим більше щоб дитина байдикувала урок за розмальовками :pardon:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Курси на вибір

Повідомлення Кокетка » 09 вересня 2013, 22:08

по моєму ви перебільшуєте про небезпеку християнської етики, в кожній релігії перегукуються події, тай християнство, то оптимальний варіант прийнятної для людей віри, дитині не навяжуть , просто дитина знатиме що є різні точки зору на віру, а з віком все відфільтрується і трансформується у власну думку.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Курси на вибір

Повідомлення pan_kotskyy » 09 вересня 2013, 22:21

Кокетка написав:тай християнство, то оптимальний варіант прийнятної для людей віри

з чого такі висновки?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Курси на вибір

Повідомлення taranjka » 09 вересня 2013, 23:19

є небезпека, чи нема - вирішувати окремо кожному. так само як і користь даного предмету - для мене нульова. коли він ставиться посередині - відмовитись не можливо. або дитина байдикує урок (бо ж вчителька відповідає), або слухає.
такий самий оптимальний варіант буддизм - там навіть комашок вчать не вбивати :wink:
щоб дитина знала про різні релігії - є предмет релігієзнавство, чи основи релігій, чи щось таке. де розповідається про кожну з них.

але, щоб була купа цікавих уроків на вибір, треба щоб вчителі їх готували. а зарплати маленькі, нікому особливо паритись не хчеться. та й може до тих предметів вимоги інші. щоб викладати християнську етику - достатньо пройти якийсьтам курс короткий. а хз як з іншими предметами. та й християнська етика предмет який давно практикується - і не тре нікого перевчати.
найбільше бісить, що це предмет "на вибір". але ніхто нікому вибору не дає. це починається в початкових і продовжується до кінця школи. багато предметів діти самі вибирають? чи їх батьки? а потім такі вже "навчені" йдуть в універ, де насправді теж є предмети на вибір, але ж то знати. а часом щось відвоювати :ireful:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей