Глобальні оголошення!



Курси на вибір

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Курси на вибір

Повідомлення taranjka » 04 вересня 2013, 22:34

це пряме порушення закону. церква і школа - відділені вже багацько років. вчити молитви на уроках :dash:
що робити, щоб дитина не почувала себе білою вороною? не знаю. особисто б я протестувала б і скаржилася щодо цього рішення. бо в мене на це інший погляд і своїй дитині хочу передати його, а не те шо собі хче вчителька :crazy:
а дітей інших віросповідань нема в класі?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Курси на вибір

Повідомлення Natalinda » 05 вересня 2013, 09:22

пригадую в нас в школі були діти з іншими віросповіданнями, то вони просто сиділи на уроці, але їх непитали, не давали завдань, але то я памятаю про 7 клас. Вже більшенькі. ну і віросповідання там було шось чи Свідки Єгови, чи пятидесятники, короч там батьки займалися грунтовно вихованням віри.
Ще памятаю що неходили до причастя з усіма ті дітки. Ну і хто б мені що не казав, а то рановато в 3-му класі йти гурьбою, бо як мінімум половина з гурьби неготова зовсім.

Можливо зачепитися за те що факультативний урок має бути останнім чи нульовим і спробувати повпливати на перестановку в розкаладі? Тоді можна буде забирати дитину
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Курси на вибір

Повідомлення Радмила » 08 вересня 2013, 10:32

В принципі вияснила всі питання. Поговорила з вчителькою, попросила, щоб вона доносила деякі речі не як "треба", а у формі "християни так роблять". Трохи перефразувавши. Далі виявилось, що вчити молитви, не є шкільною програмою, а прохання деяких батьків, про підготовку до причасття. А школа пішла на зустріч. І це займає лише кілька хвилин уроку. Так само як і не всі в класі йдуть до причасття гуртом. Це по бажаню батьків. Отож тих хто не буде йти до причасття, то вона просто тих дітей це не питає молитви і решту того що з молитовника. І вони відповідають лише по програмі.
Отож не все так страшно, як видавалось спершу. В котре переконуюсь, що спокійна розмова, вирішує багато питань.
Діти іншої віри, то сидять на останій парті і розмальовують розмальовки. Бо урок в середині дня, і вчителька за них відповідає.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Курси на вибір

Повідомлення taranjka » 08 вересня 2013, 14:29

вчити молитви - завдання батьків. якщо не справлються - нехай водять до церкви. школа не місце релігійного виховання.
для мене просижування 45 хв. "розмальовуючи розмальовку" - це даремна трата часу моєї дитини. не розумію, чому факультативний урок стоїть не останнім
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Курси на вибір

Повідомлення taranjka » 08 вересня 2013, 14:52

Natalinda написав:пригадую в нас в школі були діти з іншими віросповіданнями, то вони просто сиділи на уроці, але їх непитали, не давали завдань, але то я памятаю про 7 клас. Вже більшенькі. ну і віросповідання там було шось чи Свідки Єгови, чи пятидесятники, короч там батьки займалися грунтовно вихованням віри.


в нас в класі тоже була християнська етика. останнім уроком, але в примусовому порядку. клас 4 напевне. були в нас іншовірці, і наша вчителька відчувала в собі мету - перевчити їх. пробувала навчити молитов, "правильно" хреститися і тд. до того ми всі знали, що вони ходять в іншу церкву, але після тих уроків ця різниця стала нам "муляти очі" - а вони то не роблять, а то не так.... особливого релігійного підйому від тих уроків я не памятаю, християнського милосердя в класі те ж не побільшало. так нашо той урок?
ще цікаво, якби більшість бітьків були свідками, чи грекокатолики\православні так само спокійно сприймали "сидіння на уроках" ? :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Курси на вибір

Повідомлення Sms » 08 вересня 2013, 16:03

Не пам'ятаю щоб в мене в школі був такий предмет. Але однозначно я проти його присутності . Релігія має викладатися, але у загальній формі. Тобто у формі лекції про загальні поняття тої чи іншої релігії, але не у нав'язливій формі, з вивченням молитов і причащанням дітей у католицькому храмі. Дітей інших конфесій мають звільняти від таких уроків і вони мають йти у формі факультативу!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Курси на вибір

Повідомлення Natalinda » 09 вересня 2013, 11:17

taranjka написав:ще цікаво, якби більшість бітьків були свідками, чи грекокатолики\православні так само спокійно сприймали "сидіння на уроках" ? :wink:

Ну звісно що був би "бунт" і то безумовно, і відразу б за Конституцію згадали і про права і про все решта.

А те що попросили батьки то взагалі цікаво. Табличку множення ж задають додому вчити якщо не помиляюся, сумніваюся що школа пішла б на зустріч якби батьки попросили вчити табличку в школі
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Курси на вибір

Повідомлення taranjka » 09 вересня 2013, 11:36

Радимила, і мами в кого в школу дітки ходять, а ви взагалі вибирали якісь предмети?
я найшла отакенний список (судячи по київщезнавствву, то з київських шкіл, але ж він на всі має підлягати. тернополезнавство з наступного року вже точно буде)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
початкова школа на останній сторінці.
поетика, риторика, театральне мистецтво, шукачі скарбів, хореографія....... список на 25 пунктів. в тернопільських школах, щось крім християнської етики пропонують?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Курси на вибір

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 вересня 2013, 12:05

Нам ще до школи як до неба рачки, а я вже пееймаюся, що робитиму, коли моїй дитині впарюватимуть християнську етику в школі :confused:

В нас в школі була рік чи два факультативом, а може і не факультативом, бо оцінку в табель навіть ставили (молитви розказували на пам"ять :dash: ). Але то було нульовим уроком і сильно не напрягали туди ходити. Принаймні я рідко ходила і якось зауважень не робили. В кінці четвірку за чверть поставили ну і ладно.
А от у сестри в школі християнську етику читала їхня ж класна керівничка, вона ж і вчителька математики. То це вже перетворилося на справжній маразм. Весь кабінет нагадував церкву - з іконами і всякою атрибутикою. І вже навіть уроки математики починали з молитви :scare:

І при тому, що як Таранька казала, офіційно церква в суспільство не повинна втручатися, а віросповідання є вільним вибором кожного. Кагбе ні так. Тільки хтось скаже десь в школі чи ще десь в громадських місцях слово проти церкви камінням закидають зразу :ireful:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Курси на вибір

Повідомлення westa » 09 вересня 2013, 14:09

Дівчата , поясніть мені темній чому ви так ополчилися проти християнської етики ? Що поганого там можуть навчити дитину ????? Чим зашкодять декілька молитов ( це якщо їх дійсно будуть вчити )?
Може хай краще про гендер розповідають і про те , що хлопчикам можуть подобатися хлопчики , а дівчаткам дівчатка , про презервативи в першому класі.

Ще цікаво , чому найбільше протестують якраз практикуючі християни ( я не маю на увазі форум , просто власні спостереження ) ?
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron