Глобальні оголошення!



Електронна книга у школу

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Електронна книга у школу

Повідомлення taranjka » 14 серпня 2013, 17:52

от зацікавило мене питання, чи багато школярі ходять у школу з електронними книгами (чи планшетами), замість підручників? я собі думаю то таки зручніше набагато. ціни не є аж такими дорогими на них. більшість підручників можна на халяву закачати... так в чому проблема? чому й далі батьки пакують важелезні рюкзаки і жаліються, що то шкодить на спину :confused: вчителі не дозволяють?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення Любов » 14 серпня 2013, 18:00

я теж вже давно задумувалася над цим питанням. своїй дитині таке куплю і по можливості закачаю книги, які потрібні, в першу чергу дбаючи про спину дитини. ну не можу я спокійно дивитися як малесенький першачок несе на спині той важелезний рюкзак, що важить напевно як та дитина, бо не всім батьки допомагають нести. тільки є тут ще багато але... напевно не всі книги можна знайти і закачати ще туди, і можуть вкрасти таку новинку в школі. шкода, але є і такі діти.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення taranjka » 14 серпня 2013, 18:04

а в першачків так багато книжок теж? :confused:
отут гарно написаний огляд можливих варіантів
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

вкінці є лінк на сайт, де скачуються підручники :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення Vikibee » 14 серпня 2013, 18:29

У моєї коліжанки доня вчиться у 8-му класі у гімназії, то казала, що, практично, всі у класі мають такі ел. книги. Своїй малій коліжанка теж придбала, дуже задоволені. Я, наприклад, також маю вдома, виробники запевняють, що використовується спец. чорнило, яке не приносить шкоди для очей. Від себе можу сказати, що на відміну від ноутбука очі втомлюються набагато повільніше. Своїй дитинці в майбутньому теж придбаю.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення Natalinda » 14 серпня 2013, 19:32

Ну якщо книги будуть видаватися в школі, то можна їх в школі і залишити, а вдома вчитися по електронній, щоб не таскати їх туди сюди.

Яка ж це економія паперу буде, навіть важко уявити, але і відкати з продажу книг впадуть, так що думаю в 2014 році нічого ще нам не всітить за рахунок держави, лише за кошт батьків.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення taranjka » 14 серпня 2013, 19:39

я думаю від держави ше ен років нічо не світить :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення Natalinda » 14 серпня 2013, 19:49

та чо, паперові шось там трохи купують, щоб гроші повідмивати, але то явно що ненам)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення Tajga » 15 серпня 2013, 00:47

хм... немає напевне, ще такої е-книги, щоб відповідала всім можливостям паперової...
Першачкам взагалі "не світить". Бо, справді, в більшості книг ще присутня купа малюнків, е-чорнила - "всі відтінки сірого" не виконають заданої функції - передати кольорове зображення і все його смислове навантаження, кольорові тфтешки шкідливі для очей...
Гаразд, старшим дітям можна все описати, але, є багато таких людей, які мають образну пам'ять, для них в написане пером не врубишся і топором... :confused: Їм без ілюстрацій прийдеться туго...
А ще одне, з чим особисто я стикнулась (може, я не така вдатна, не знаю...): довго і нудно "закладати сторінки" в е-книжці, а ще нудніше і довше їх потім відшуковувати... Ну може, книжка в мене невдалої конструкції, Бог з ним... Однак пригадую своє шкільне навчання: як бути з невід'ємною практично звичкою підкреслювати важливе, робити примітки на берегах?..
Імхо, але багато в чому в нас проблема швидше з самою системою освіти і методикою викладання... Якби система орієнтувалась на засвоєння знань з метою самоосвіти і формування особистості, ми б не були так прив'язані до підручника якогось там пана чи пані, за одну відсутність якого можна схопити негативну оцінку в журнал.
У е-книжки є багато плюсів, але закидайте мене важкими паперовими книжками - не замінить вона їх і все! :В):
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення гра з вогнем » 15 серпня 2013, 01:02

Tajga написав:Однак пригадую своє шкільне навчання: як бути з невід'ємною практично звичкою підкреслювати важливе, робити примітки на берегах?..

А як потім таку книжку читати? Ну як своя книжка то ше півбіди (хоча я ніколи такого не робила навіть в своїх книжках. мабуть тому, що мої перші куплені на стипендію книжки припали на часи безгрошів'я та дефіциту), а як бібліотечна чи чужа - повбивалаб }-]
памятаю ше коли ходила в бібліотеку то траплялися мені навіть любовні романи почеркані різними кольорами і зі знаками оклику на полях :hi:

а щодо
Електронна книга у школу

про страші калси не скажу. а про свого скажу)))
у них ж там зараз шось як робочі зошити, вони по тих книжках і малюють і пишуть.
Навіть букварі, що я купила, передбачають шо в них треба мазюкати (я не дозволяю)
Думаю не кожну книжку можна представити в електронному варіанті, але є й електронні варіанти, які дадуть фору книжці (я вчора трид атлас по анатомії дивилася)

Мій ходив в школу чи то садок при школі,я не знаю як перевести на моє уявлення як би то назвати.
У них були книжки - брали в бібліотеці
І були в них заняття з айпадом
Я була на одному з таких занять, їм включали розвиваючу гру, перше шось багато поясснювали, потім вони дивилися заставку, потім тре було виконати завдання.
Дітей викликали по одному і як завдання було виконано правильно (тре було натиснути на правильний малюнок), всі раділи )))
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Електронна книга у школу

Повідомлення Tajga » 15 серпня 2013, 01:25

гра з вогнем написав:А як потім таку книжку читати? Ну як своя книжка то ше півбіди (хоча я ніколи такого не робила навіть в своїх книжках. мабуть тому, що мої перші куплені на стипендію книжки припали на часи безгрошів'я та дефіциту), а як бібліотечна чи чужа - повбивалаб }-]

:mamba: не повіриш, сама така. Фанатична прихильниця книг. Якщо щось і відмічала, то простим олівцем, який потім старанно витирався. :pardon:
гра з вогнем написав:Думаю не кожну книжку можна представити в електронному варіанті, але є й електронні варіанти, які дадуть фору книжці (я вчора трид атлас по анатомії дивилася)

гра з вогнем написав:І були в них заняття з айпадом
Я була на одному з таких занять, їм включали розвиваючу гру, перше шось багато поясснювали, потім вони дивилися заставку, потім тре було виконати завдання.

Звучить супер, але це вже інтерактивні заняття, а не просто е-книжка, до них пересічній українській школі тим більше як до Місяця пішки... :confused:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron