Глобальні оголошення!



Репетитор з англійської для дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Репетитор з англійської для дитини

Повідомлення Yaiti » 08 лютого 2024, 14:16

Доброго дня всім! Хочу знайти для своєї 8 річної донечки хорошого репетитора з англійської мови, бо те що вивчають в школі, не дає особливих результатів. Хочу репетитора саме в форматі онлайн, бажано перевіреного.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 779
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Репетитор з англійської для дитини

Повідомлення Анна123 » 08 лютого 2024, 14:19

Я пам'ятаю як я навчалась в школі, та мені англійська мова була зовсім не зрозуміла. Тому я для своїх дітей знайшла дуже крутого репетитора онлайн, який дуже в легкій формі дає саме ті знання, які потрібні. Вони з радістю виконують всі завдання, і я бачу гарні результати.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 360
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Репетитор з англійської для дитини

Повідомлення Yaiti » 08 лютого 2024, 14:23

Моя донечка зовсім погано засвоює англійську, а поки вона в такому віці, думаю треба взятися за її знання. Якщо не важко, залиш посилання на сайт репетитора до якого ти звертаєшся. Хочу ознайомитися з цінами та відгуками в цілому.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 779
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Репетитор з англійської для дитини

Повідомлення Анна123 » 08 лютого 2024, 14:34

Звичайно я поділюсь з тобою інформацією, адже даному репетитору я довіряю як нікому. Тут на сайті ти зможеш дуже детально ознайомитися з цінами за кожен урок. Є групові заняття, де займаються з дітками в групі. Є індивідуальні заняття, де особисто тільки з твоєю дитиною буде займатися репетитор.

І також якщо ти з м.Кропивницький, можуть бути офлайн заняття з учителем. Ціни дуже лояльні, а самі заняття дуже якісні та насичені. Я для дітей замовляю саме індивідуальні заняття, хоча деяким до вподоби саме групові.

Зображення
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 360
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron