Глобальні оголошення!



Шкільні медогляди

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Шкільні медогляди

Повідомлення taranjka » 14 серпня 2017, 10:02

Про перший клас зрозуміло - є спеціальна довідка і ходиш по тих лікарях. А в 2 клас тре якісь огляди?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення Сяна » 14 серпня 2017, 11:10

taranjka, я не знаю точно, тре мам питатися, в яких дітки старші, але у нашій поліклініці (звичайній, де наш дільничий педіатр) бачила, що школярі у кабінеті присідають, їм міряли пульс, може, ще щось провіради педіатр і медсестра, але по ходу до них треба точно, а інші лікарі - то хіба будуть якісь проблеми зі здоров"ям
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення Ленка » 14 серпня 2017, 13:51

Довідку на фізкультуру, брати в дільничого педіатра. Важать, мірять, присідають, якщо не має протипоказів пишуть в основну групу.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення Галина » 14 серпня 2017, 14:43

Лілі, все як пише Ленка, так щороку. Перед 5-м класом теж повний медогляд проходять.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення taranjka » 05 вересня 2017, 09:23

в кого діти в окулярах, на фізкультуру там є якісь обмеження? якщо йти по довідку, то тільки до педіатра, чи ще готуватися і до окуліста? хто в курсі, там зараз великі черги, чи вже минув аншлаг?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення Галина » 05 вересня 2017, 09:42

По моєму на фізкультуру треба мати сильні проблеми з зором, бо нам ніхто окремо довідок не давав. І в окулістів різних були, ніхто не акцентував на тому уваги.
На рахунок аншлагу, думаю, що вже нема стільки люду, медогляди в школу-садки вже би мали всі пройти.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення taranjka » 09 травня 2018, 22:30

не знайшла тему про медогляд перед школою. Хто в курсі, яка це довідка має бути? Яка зараз ситуація з вимаганням прививок?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення nelly » 10 травня 2018, 07:55

Педіатр виписує довідку, перед тим пише лікарів, яких треба пройти і направлення на анлізи крові, сечі та калу. В Марго було щось 2 прививки то за інші нічого не казали.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення Vikibee » 11 травня 2018, 11:45

nelly, а не відправляли вас на комісію із двома прививками? Бо наша педіатр нас направила, нехай ЛКК пише вам, що у вас протипокази. У нас лиш БЦЖ.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Шкільні медогляди

Повідомлення Vikibee » 11 травня 2018, 12:08

Як думаєте, якщо принесу у школу ту карту із єдиним щепленням та довідку із приватної поліклініки про допуск до школи, так підійде?
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron