Глобальні оголошення!



Вишиванка в школі - як символ патріотизму

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення Радмила » 15 вересня 2016, 14:50

А до більшовиків тут хіба Україна була? Тут була Польша, Австро- Угорщина. Не було тут Украіни. І за даними перепису основна частина населеня були поляки і євреі. А потім євреів зачистили , поляків виселили, і вже стали украінці заселяти територію. В той час як в ценрі, сході українці були основною масою населення.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення Dolorosa » 15 вересня 2016, 15:19

Радмила написав:А до білбшовиків тут хіба Украіна була? Тут була Польша, Австро- Угорщина. Не було тут Украіни. І за даними перепису основна частина населеня були поляки і євреі. А потім євреів зачистили , поляків виселили, і вже стали украінці заселяти територію. В той час як в ценрі, сході украінці були основною масою населення.

та ну, ви про що, і Україна, і українці були, так, дуже мало і ненадовго як свої в своїй державі, але були, євреїв зачистили, перепрошую, вже фашисти, поляків переселяли за комуністів, але ж історія не починається з 20 століття.
Якщо так широко розмахуватись, то візьміть 17 століття, коли скільки там, 8 років здається поділля було турецькою провінцією, можна казати, що і Туреччина тут була, а України не було, і так до безцкінечності.
Але така суперечка мені нагадує - *донбас вас кормит*
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення Dolorosa » 15 вересня 2016, 15:28

Радмила написав:Уточніть в західноукраїнському селі, та і то не у всіх.
А вся інша частина України в криївках не сиділа, а просто жила , розвивалась, виховувала дітей, зберегла свою культуру, мову, пісні, і якось і не здогадувалась, що вона залишається Україною завдяки купці галичан та тих хто виїхав закордон.


уточніть, в яких роках іншій частині україни так класно жилось і розвивалось, чому так ворожо - Україна і купка галичан. Якраз завдяки купці галичан укр.мова ще жива, а не мертва мова документів і офіційних установ. Я чесно не розумію, прямо таки вся Україна круто жила і розвивалась, а тепер бац і на раз два стала напіросійська
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення Радмила » 15 вересня 2016, 15:33

Отож і воно. Наскільки глибоко копати? Які традиціі можна назвати украінськими. І чого хтось себе вважає кращим патріотом і украінцем лише через те, що вдів вишиту сорочку? І що лише завдяки криівкам збереглась Украіна.
Не знаю, там де моі батьки жили, вона нікуди і не дівалась. Були школи украінські, російського навіть класу не було. Були концерти, свята тематичні, так був національний одяг. І навіть церква працювала і молодих вінчала. І не потаємно, а всі могли прийти. Не було ніякоі проблеми. Все жило, розвивалось. Бібліотека, велечезний будинок культури з гуртками для дітей, кінотеатр. Всі вивіски в магазинах українською
Може тому, не має потреби до тих зовнішніх атрибутів, бо ніхто не забороняв. Люди чітко знали хто вони.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення vikilandi » 15 вересня 2016, 15:35

Тези, що України ніколи не було я вже чула у жиріновського
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення Радмила » 15 вересня 2016, 15:36

То Ваше бажання бачити Украіну напівросійською, бо тоді можна себе вважати рятівником украінства.
Я не можу говорити за сам Схід, я там не була. Але те про що я пишу це Херсонщина і Дніпропетроащина, Миколаів.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення Радмила » 15 вересня 2016, 16:12

Зображення

Зображення
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення taranjka » 15 вересня 2016, 18:55

Радмила написав:Де де не зберегли? На центральній східній Украіні?
- частину моєї родини переселили на Донбащину. З їх спогадів в 50-60 - жодних традицій там вже не було. Українською говорили тільки старенькі, молодші перейшли на російську.
Радмила написав: І та культура , яка там є і була, ті пісні, ті святкові звичаі, мають значно більше стосунку до украінських звичаів, ніж тутешні, змішані з польсько-австрійською культурою.
- звичаї в різних частинах України відрізнялися і не думаю, що доречно називати якісь більш українськими
Радмила написав:І говорити про те, що украінці як нація, збереглися лише завдяки західнякам,
- а хто так каже? в той чи інший час різні частини країни відігравали різну роль у становлені країни. Чи правильніше інтелігенція з різних частин країни, бо усвідомлення окремої нації пішло звідти. Великим центром був, свого часу, Харків. Але після приходу більшовиків найдовше спротив був на Західній Україні. Скоріше через те, що решту територій зачищати почали раніше.
Радмила написав: які власне і Украіною стали називатись не так давно, то взагалі смішно.
- а ти себе ким ідентифікуєш?
Радмила написав:Та почитайте хоча б історію Тернополя, перегляньте дані перепису населення зо 20 століття, а тоді говоритимемо, де була Украіна, а де ні.
- що що, а історію міста читала і не раз. перед 41 половина населення - євреї, другу половину українці і поляки з перемінним успіхом ділили. І причина не в тому, що Тернопіль не українське місто. В багатьох європейських містах велику частину складали єврейське населення. Крім того, в містах завжди було більше не українців, навколишні і не тільки, села - майже повністю українські.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення taranjka » 15 вересня 2016, 18:58

Радмила написав:А до білбшовиків тут хіба Украіна була? Тут була Польша, Австро- Угорщина. Не було тут Украіни. І за даними перепису основна частина населеня були поляки і євреі. А потім євреів зачистили , поляків виселили, і вже стали украінці заселяти територію. В той час як в ценрі, сході украінці були основною масою населення.

поляки і євреї були основною частиною в містах, в селах ні. і в багатьох містах спостерігалося нерівномірне співвідношення національностей, і в центрально-східних теж.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вишиванка в школі

Повідомлення taranjka » 15 вересня 2016, 19:01

Радмила написав:Не знаю, там де моі батьки жили, вона нікуди і не дівалась. Були школи украінські, російського навіть класу не було. Бкди еонцерти, свята тематичні, так був національний одяг. І навіть церква працюаала і молодих вінчала. І не потаємно, а всі могли прийти. Не було ніякоі проблеми. Все жило, розвивалось. Бібліотека, велечезний будинок культури з гуртками для дітей, кінотеатр. Всі вивіски в магазинах укравнською

уточни роки і де це було?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron