Глобальні оголошення!



Ставлення педагогів до учнів

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення Natalinda » 20 березня 2015, 09:55

Радмила написав:Батьки , ставлячи високі вимоги до педагогів, забувають такі ж вимоги поставити до себе.


Ще одні золоті слова!!!!
Але прикрість у тому, що більшість читаючих тему, та й узагалі більшість скажуть, що вчителі на то вчилися, що отримують зе це зарплату, що ніхто їх на роботі не тримає, і на їх місце черги стоять.
А мамі тільки три роки платять, то які до неї претензії(((((

Якби на пою поведінку пожалілися батькам вчителі - мене б мало що в підвалі не закрили з усіма витікаючими обставинами, а зараз все елементарно просто "Ви вчитель - ви маєте знайти підхід до дитини"

Чомусь зе те що діти курять під школою - звинувачують вчителів, і те що мама дає гроші і курить з дитиною на кухні нікого не хвилює і не цікавить. Ви вчитель, чи психолог - ви маєте проводити профілактичну і просвітницьку роботу, щоб діти не курилиі не вживали наркотиків і не вели раннє статеве життя, і вчили метематику і українську мову, і були патріотами своєї держави, і фізику з хімією знали.
Батьки своє вже зробили, народили, допомогу отримали, одягнули і накормили. Що ще треба - все!

А я от вже шостий рік думаю як виховувати дитину, чи так як всі, чи так як меньшість :confused:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення nadusha » 20 березня 2015, 10:13

Позавчора були збори на рахунок першого причастя, то вчителька християнської етики мене "вбила" наповал. Розповіла, що дитина одна підійшла до неї після уроку і спитала : "Мені мама казала, що можна взяти одну цукерку в магазині, бо ніхто не бачить. То виходить, що я вкрала..." :dash:
Моя думка, що я можу ставити претензії тільки тоді, коли впевнена, що з свого боку роблю , ну хоча б на 85 відсотків того, щоб виправити або не допустити чогось поганого.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення ІРЦЯ » 20 березня 2015, 12:48

Natalinda написав:
Чомусь зе те що діти курять під школою - звинувачують вчителів, і те що мама дає гроші і курить з дитиною на кухні нікого не хвилює і не цікавить. Ви вчитель, чи психолог - ви маєте проводити профілактичну і просвітницьку роботу, щоб діти не курилиі не вживали наркотиків і не вели раннє статеве життя, і вчили метематику і українську мову, і були патріотами своєї держави, і фізику з хімією знали.
Батьки своє вже зробили, народили, допомогу отримали, одягнули і накормили. Що ще треба - все!

А я от вже шостий рік думаю як виховувати дитину, чи так як всі, чи так як меньшість :confused:


На рахунок математики ,укр.мови,фізики з хімією таки не погоджусь- це робота вчителя.
А про те шо не курити,не вживати наркотиків , бути патріотом і т. д. ТА Й ВЗАГАЛІ ЛИШАТИСЬ ЛЮДИНОЮ З ВЕЛИКОІ БУКВИ- то на мою думку обовязок батьків, і левова частка в вихованні належить саме ім.
От Радмила писала що знайшла ж таки підхід до того не керованого хлопчика. Але ж більшості вчителям по-барабану( наголошую не всім). Простіше накричати , опозорити або як робила моя вчитель математики- хто шумів томубез попередження летів в голову кусок крейди :dash: Спорити не буду діти зараз такі , що палець в рот не клади. Повязвно то з тим що більшості з них батьки закордоном і ДИТИНІ НЕ ВИСТАЧАЄ ЕЛЕМЕНТАРНОІ УВАГИ, якоі більшість вчителів навіть не намагається приділити,хоча б тим "проблемним" дітям.
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення Радмила » 20 березня 2015, 13:21

Ірця, так то воно так. Але вчитель не може стояти і по черзі обіймати півкласу. Йому треба подати матеріал. І я мала можливість провести заняття і з задньої парти, а це не завжди доречно, коли треба це робити біля дошки. Крім того, я там була кілька уроків. А вчителі в цьому цілий день. І в них не один клас, і не один такий проблемний хлопчик. Ще є таке поняття як професійне вигорання. Наскільки проводиться профілактика вигорання в школах, щиро кажучи я не знаю. І чи ведеться така робота взагалі.
Тут треба підходити комплексно до питання відношення педагогів до учнів.
На мою думку, то це має бути спільна робота вчителя і батьків. Це має бути професійний відбір при прийомі на роботу. Профілактика вигорання в робочому процесі. Також нормальний рівень фінансового забезпечення. І важливо також проводити навчання вчителів елементарної психологічної грамотності. Але не в форматі лекцій. Як зазвичай вчать в педінституті. А в форматі тренінгу і практичних занять. Бо є дуже багато стереотипів у поведінкових реакціях вчителів. Навчити говорити по-іншому. Реагувати по-іншому. Мотивувати учнів по-іншому. Часом навіть посто перестановка слів у речені має велике значення. Елементарні знання як правильно похвалити дитину.
Цього багато вчителів не знають. Тому використовують авторитарні методи втиримання дисципліни.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення TattyMummy » 20 березня 2015, 14:17

А мені все таки здається, що приділення уваги проблемній дитині все таки полегшує і роботу самого вчителя. Якщо вчитель для такого учня стане авторитетом, доброю мамою і т.п., а не злою "тьоткою", то й погана поведінка на уроці зникне.
В мене ще школярів немає, але обоє моїх хлопців ходять в один садочок. Так в одного в групі панує все спокій, дітки всі один одного люблять і така чудова атмосфера... :love: А в іншого завжди все на "Гав-гав" відбувається, дитина приходить додому і "гавкає" до нас усіх :impossible:
В обох в групі понад 30 дітей.
Тому якщо знайти підхід до дитини, то й сам вчитель проблем мати не буде. Та й дитина буде себе адекватніше поводити. Звичайно, що батьки відіграють величезну роль у вихованні дитини, але і вчителі не мають бути осторонь.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення Natalinda » 20 березня 2015, 18:34

ІРЦЯ написав:На рахунок математики ,укр.мови,фізики з хімією таки не погоджусь- це робота вчителя.


Я ж ныби не писала що це не робота вчителя :wink: Усе проциттоване тобою відноситься до роботи вчителя і знали б ви як тих вчителів чихвостять за погані оцінки, куріння і тому подібне.

Ви собі уявляєте дитину молодших класів що розмовляє матом? Так вчитель може знайти підхід, завоювати авторитет, але чому він повинен це робити? Яка все ж таки осоновна функція вчителя? Навчання чи виховання? Батьки їдуть за кордон і недодають дитині теплоти і що там ще писали вище. Чому ж в цій ситуації звинувачують не батьків, а вчителя, що він не може зрозуміти яка ж та дитина без любові і знайти до неї підхід, і дати любов?

Радмила написав:Наскільки проводиться профілактика вигорання в школах, щиро кажучи я не знаю. І чи ведеться така робота взагалі.

з того що знаю я, то така прфілактика навіть на паперах не ведеться, не те що на практиці.

А от відбір професійний погоджуюся, повинен бути. Але нажаль це утопія. Якщо в тому ж таки нашому педагогічному є негласний указ платників не виганяти, а платники нажаль у своїй переважній більшості не спішать вчитися.
Не може бути вчителем людина в якої в дипломі трійки, не може бути вчителем людина яка написала 3 реферати з вікової психології і все. Але так є(((( Як і хіругри з трійками не рідкість(((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення TYulia » 21 березня 2015, 14:21

Мені здається, що якось мають бути прописані правила на всі ситуації. Наприклад, дитина матюкнулась 1 раз, вчитель відправив до директора, запис в щоденнику, 2 раз- викликали батьків, 3 раз- відсторонення від заняття, якесь логічне покарання. То я певно не добре написала, але мають сісти якісь мудрі педагоги і психологи і всі ситуації розписати, і зобов'язати вчителя діяти згідно цих правил, цим вони насамперед полегшать йому роботу, бо йому не треба буде вигадувати, що то зробити, плюс до того учні-батьки будуть мати менше персональних обід на вчителя, бо будуть знати що їх чекає за той чи інший вчинок згідно певного уставу.
Правда гарно дзвонити в якісь кол-центри? Бо там вони мають наперед прописані фрази які МУСЯТЬ сказати
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення Галина » 22 березня 2015, 08:34

TYulia, кол-центри, це йде тупо залякування. До нас за сусіда дзвонили цілий рік по 2 рази, що в цьому доброго?
Так само буде для дітей те правило, як залякування, а хто не боїться? Я була на практиці 6 років тому в школі, у 8-му класі. Був хлопчик який в мене на уроці ходив по класу, в шафки ховався. Коли я сказала що звернуся до директора він відповів що йому все одно, і справді директор на нього насварив, зателефонув мамі, а мама у відповідь моя дитина особлива, я йому дозволяю робити все що він хоче. Іншого мама в тій же школі працювала, то ще й мені сказала що я не вчитель і не маю права на її синочка кричати.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення TYulia » 23 березня 2015, 15:16

В нас на форумі є досить багато з педогогічною освітою. От ви самі знаєте обидві сторони - вчителі і мами, то яке вирішення такої проблеми ви бачите? І як це все реально втілити в життя всім на користь?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення Радмила » 23 березня 2015, 21:41

Ну перше, щоб я бачила. Це суровий профвідбір. З обов'язковим психіатричним обстеженням , а потім з психологічним. В моїх знайомих вчителька є психічно нездорова. Батьки звертались до директора. Там наскільки я знаю, і мама вчительки лікувалась в психлікарні. Вчитель на уроках себе не завжди поводить адекватно. Але нічого зробити з цим не вдалось. Хто міг, той забрав дітей в інші школи. Так що таке обстеження і не формальне, а реальне було б досить потрібне. Також психологи мали б обстежити наскільки вчитель може виконувати свою роботу. Надати рекомендації, щодо покращення свого стилю викладання.
Друге, це втановлення відеокамер і на коридорах, і в класах. Щоб батьки могли бачити і вчителів, і дітей своїх до речі теж. Щоб потім не було такого, що моя дитина біла і пухнаста.
Третє це гідна оплата праці. Якщо вчитель не може задовільнити свої базові потреби, то про яку надхнену працю може йти мова.
Четверте - профілактика вигорання.
П'яте - навчання альтернативним методикам викладання.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей