Глобальні оголошення!



Ставлення педагогів до учнів

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Ставлення педагогів до учнів

Повідомлення TYulia » 17 березня 2015, 13:55

Вчора була з малим на площі. Дітей з школи певно вели в ляльковий театр, десь 10 класів бачили. От іде один клас, та й діти трохи розтягнулись, вчителька обертається і до них як крикне - "ви звідки повилазили?!" Я якось зразу подумала, що якщо б серед тих дітей була б моя дитина мені би було дуже неприємно. А в школі, коли діти щось витворять, то взагалі не знати що можна почути.
Я чоловіку то розказала, а він каже, що теж як то кажуть з свого досвіду пам'ятає як фізкультурники-тренери матом до них звертались, що зараз дуже вагається чи нашого сина на футбол віддати (то була його мрія). І чого так має бути?! Визнаю, що зараз діти дуже складні, я за те щоб роботу вчителя до шкідливих віднесли і подвоїли зарплату, але ж вони таки вчаться на тих педагогів, щоб находити контакт з дітьми.
Майже та сама тема що з державними і приватними лікарями
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення denamama » 17 березня 2015, 21:40

А я сьогоднi краем вуха чула розмову двох мам про те, що "проблемнi" старшокласники побили свою класну керiвничку. Як би ви на це реагували?!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 березня 2015, 22:39

denamama написав:А я сьогоднi краем вуха чула розмову двох мам про те, що "проблемнi" старшокласники побили свою класну керiвничку. Як би ви на це реагували?!


Як то є приказка, що як сто разів назвеш дитину поросям, вона на сто перший захрюкає. Так от спочатку в молодших і середніх класах вчителі дітей принижують, ображають, обзивають безголовими і ше всіляко, а потім деякі з тих дітей вирощують в собі комплекси, злість і образу на тих вчителів. Більшість обмежується помстою подумки або хоча би словесно, але частина все ж і цим не обмежиться. Я не захищаю таких дітей в жодному разі і не виправдовую їх, але не треба все спихати на фільми, комп"ютерні ігри і якесь таке абстрактне суспільство, яке невідомо де існує. Я вважаю, що в подібних випадках відповідальність лежить на батьках в першу чергу, і на тій таки школі теж, тобто тих самих вчителях.

Звісно, кожен випадок індивідуальний, але є вчителі, які на таке заслуговують, повірте. У мене був класний керівник такий. Мущина, якого кажуть старші класи перед нами не раз били десь поза школою. То кажуть те, як він поводився з нами, то ще квіточки в порівнянні з тим, що було ще раніше. Вже за нас він дозволяв собі принижувати хлопців і дівчат різноманітними способами. Наприклад, в"язав хлопцям хвостики на макушці, якщо волосся в когось було трошки довше, ніж на 1 см, і примусити так сидіти весь урок. Всі хлопці на його думку мали бути пострижені, як гопніки. Міг дозволити собі сказати дівчині в старших класах, яка відпросилась вийти: "Біжи скоро, поки по ногах не потекло". Міг нечаянно мацнути дівчат за попу, коли ті сиділи на партах десь на перерві, таким чином буцім їх зганяючи. Здирав лезом лак в дівчат на нігтях, відправляв в туалет змивати косметику, забирав коштовності (я розумію, що з цими пунктами боротись треба, але ж не так). Бив указками по пальцях, кидався крейдою. Цей список є безкінечним.
Крім того ще радо приймав і вимагав хабарі, і не тільки для себе. Міг пустити туману в очі батькам і сказати, що якщо вам треба порішати якийсь предмет, то ви робіть це через мене, я знаю, як знайти підхід до тої чи іншої вчительки. А сам брав хабар у батьків, а вчительці казав: "Надька чи Олька, та постав Івану на бал вище, бо твій предмет йому атестат портить", при тому хабар лишався собі. І часом це саме могло казатися половині вчителів. Таким чином заробив собі репутацію у батьків хорошого класного керівника, який все порішає. З начальством мав гарні стосунки, бо теж вмів добре "підмастити", а також вирізнявся найвищими поборами в школі на ремонти. У нашого класу завжди були найдорожчі вікна, двері дубові і т.д. Тож дирекція тільки ставила його іншим вчителям у приклад.
І я чесно не розумію, чому ніхто з моїх однокласників так і не дав йому в пику ні до, ні після закінчення школи. Але мені здається, що однокласникам він теж подобався. Вони всі дружно хіхікали з того, коли він попускав когось одного, і якось забули потім, як він попускав кожного з них. На мою думку, він заслуговує на те, щоб його запхати головою в унітаз, як мінімум.
Я щиро вірю, що таких "вчителів" є не так вже й багато, але такі дрібні "попуски" дозволяє собі чи не половина з них.
А ти, TYulia, кажеш про "ви звідки повилазили?!" Можливо, це були слова найгуманнішої вчительки в школі :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TYulia » 17 березня 2015, 23:37

я не педагог, і навіть не знаю що порадити тим вчителям щоб тримати дисципліну, але кричати, тим більше ображати, дітей, зокрема молодших класів це точно не вихід.
Але так як я пишу, питання знову заходить в розділ приватні - державні працівники (звичайно всюди є винятки, то я так по середніх). Наприклад візьмемо вихователя в дитсадочку і вчителя в якісь школі раннього розвитку. То наскільки той вчитель старається найти підхід, щоб дитині сподобалось, щоб прийшла ще. А вихователі не думаю, що прикладають багато зусиль аби то звикання до садочку пройшло гладко, а деколи просто навязують якісь свої правила чи правила садка, які далеко можуть не підходити вашій дитині.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення ІРЦЯ » 18 березня 2015, 01:22

А мені здається що таки вчителі повинні,знайти підхід до дитини. Може на мене зараз педагоги на форумі накинуться,кажучи мол давай спробуй як то не просто,але вибачайте- "хто на шо вчився" :pardon: . Лікар повинен лікувати,прибиральниця прибирати,а педагог навчити.

Згадую своі шкільні роки. Чомусь ті спогади не дуже світлі і хороші,хоча як нам колись казали-ви про школу будете памятати тільки хороше,в мене не так,осрбливо то стосується вчителів. Почну з першого класу...в першоі вчительки весь мій клас ходив як солдатики,нам навіть вона не дозволяла бігати на перерві по коридору. Якщо таке бачила то потім пів уроку висміювала перед всім класом. А я то в неі взагалі була не дорозвинена,вона так і казала моій мамі. Недорозвиненістю вона вважала шо я ніколи не піднімала руки,навіть як знала відповідь на питання(я була дууууже спокійна тиха дитина) Зато коли в другому класі нас взяла друга вчителька,все стало на своі місця,в неі поганих дітей не було,до кожного в нашому класі вона знайшла підхід. І навіть на рахунок мене теж швидко просікла що ніколи руки не піднімаю,але коли мене не спитапла я все знала відповідь. Наш клас настільки іі полюбив,що ми до 11 класу іі завжди вітали зі всіма святаим якими тільки можна було, навіть як вона пішла в декрет,ми приходили до неі додому,і носили дітям подарунки.

В старших класах ,особливо керівничка "рахувалась" тільки зтими дітьми які були при баблі,тому клас мій був поділений на бідних і багатих. Набатьківських зборах постійно були суперечки. Багаті батьки постійно видумували дорогущі подарки вчителям,а ті що бідніші возмущались по тому поводу. В результаті здавали не багато,бо не сві могли потягнути такі сумми,а мажорчики ще окремо"від себе" вітали вчителів,і відповідно ставали любимчиками.
Отже з того всього слідує висновок,принаймі для мене - підхід до дитини вчитель повинен знайти ,або ж принаймі намагатись його шукати. Але на жаль реальність зовсім інша :sad: більшості просто по-барабану...

: моя мама не так давно була зустріла ту першу вчительку і каже я так хотіла до неі підійти і сказати : "а знаєте недорозвинена закінчила мед.універ,сама, без блатів і всього лиш з 2- ма четвірками в дипломі( все решту 5)"
Я сказала мамо, заспокойтесь стільки років пройшло( а в мами мабуть таки досі є обіда за мене)
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TYulia » 18 березня 2015, 09:32

В мене ніби хороші вчителі були, явних образ не пам'ятаю. В молодших класах то 15 з 30 учнів мали похвальні грамоти.
Раніше легше було бути вчителем, ми були якісь невпевнено-залякані,необізнані. Зараз діти -"пальця в рот не клади" вже з малечку. Навіть знайома вчителька в селі в молодших класах за таке розповідає, що я собі навіть зараз би не по дозволила сказати.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Milichka » 18 березня 2015, 11:08

ІРЦЯ написав:а мажорчики ще окремо"від себе" вітали вчителів,і відповідно ставали любимчиками.


дуже категоричне судження.

"не заплатиш - то не отримаєш гарної оцінки" - не правда!!!!!

Якщо - знаєш, вчишся - ставлять оцінки високі, а якщо нема знань - тоді плати- інших варіантів немає.

А оці всі байки про те, що в школах, інститутах - за всі заліки, екзамени потрібно платити - видумали, ті хто не ходив, не вчив, а потім батькам розказував про "не справедливіть", і що всі платять.

Так, бувають винятки, але поодинокі.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Natalinda » 18 березня 2015, 11:21

в одних і тих самих батьків 2 сини. ОДин не заплатив в інституті ні копійки, бо не було їх де взяти. Вчився, бо виходу іншого не було просто. Інший - на кожну сесію виносить з дому не одну 1000, бо інакше викладач не поставить. І батьки в це вірять!!!! Не дивлячись що мають досвід старшого сина :impossible: І всім розказують що зараз такі викладачі пішли. А викладачі в переважній більшості ті самі, бо і факультут у братів той самий.
От так((( То на підтримку Milichka слів.

Я чим більше відгуків про школу чую, тим меньше туди повертатися хочу. Школа має знайти відхід до того щоб зацікавити дитину навчанням і батьки в тому мають допомогати. А виховувати мають тільки батьки! Якщо дитина не вихована, то вчитель не зобовязаний шукати до неї підхід :pardon:
МИ живемо дякувати Богу не в первісноообщинному ладі. Є інші способи впливу на тих самих вчителів, але не побої за школою чи головою в унітаз. Чому діти не розповідають батькам? Чому батьки не цікавляться? Чому не пишуть скарги директору і в міськноо??? Всі знають і всі мовчать! Висновок один - значить так добре!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення ІРЦЯ » 18 березня 2015, 11:22

Milichka написав:
дуже категоричне судження.

"не заплатиш - то не отримаєш гарної оцінки" - не правда!!!!!

А я хіба писала що занижували оцінки? Школу я особсто зкінчила з високими балами, любимчиком не була бо жили не багато, мала лиш одну 9 з математики :pardon:
Справа в відношенні,коли в класі для вчителя існувало лише половина учнів,а решту так - для кількості(((
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Milichka » 18 березня 2015, 11:26

А в чому тоді проявлялось "любимчики"?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей