Глобальні оголошення!



Охайні зошити - важливо?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення taranjka » 01 лютого 2015, 16:40

nelly написав:урочисте розгладжування їх праскою, але це не допомагало

ти не одна :)

ну от ти кажеш, що не будеш через це мучити. а якщо, малій будуть оцінку занижувати? будеш заставляти переписувати до чистоти, чи змиришся з нижчою оцінкою? чи до вчительки говорити йти?
щодо своєї малої, то Дарця точно такі ж проблеми буде мати. це вже видно. а ще шульга :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення гра з вогнем » 01 лютого 2015, 17:07

охайність і гарні "виведені" букви дозволяють структурувати матеріал, що покращує його сприймання та розуміння, а також зменшують кількість помилок (коли помилка трапляється через те, що 6 написано як 5, або 3 як 8, особливо в задачах з 2 та більше діями. уди ж помилки в написані літер, де а як о і вчителька ставить помилку, хоча дитина писала правильно).
тому ця навичка є потрібною у навчанні.

виводити її в ранг надособливої і зменшувати за це оцінку не вважаю правильним, але розвивати охайність потрібно
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2015, 18:01

Охайний зошит і відступання клітинок то трохи не одне і те ж як на мене. Як не відступить клітинок то не біда, а як понакреслювано так що сам не розбереш - то вже не сильно ок. Попробуй прочитай що там написано :crazy: Я колись допомогала перевіряти зошити :dash: Та що ви, я б і з доплатою не хотіла того робити. Мені здається однозначної відповіді тут немає. Я писала акуратно ігарно, букви виводила, але в старших класах почала друкувати і писати з іншим нахилом. Мовники були в бєшенстві)))))) Я зараз пишу часто, навіть оце що в декреті, але давно думала про те, що якби мала якийсь кращий телефон де можна було б позаписувати все необхідне - то теж би не писала. Зараз Юра вчиться писати і я вже не перший день думаю про те для чого те писання взагалі в еру компютерних технологій)))) А ще навчаючись в школі не розуміла навіщо придумали і писані букви і друковані.
Про що це я)))) Охайність як на мене важлива, але потрібно зважати і на інші чинники при оцінюванні. А чим на більшу кількість чинників зважаєш - тим важче виставити оцінку яка задовольнить всіх.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення erinaceus » 01 лютого 2015, 18:19

taranjka написав: може тоді зразу навчати і які поля мають мати листки а4, а то як в дитинстві не навчиш, то ше рефератів не навчиться оформляти :hi:

про традиційні змі - років 5 не купую паперових газет і не дивлюсь тв. для мене змі тепер тільки через інет :)

А за реферати мали б таки навчати, як правильно оформляти. Бо хто має справу з викладанням, той знає, що студенти поняття зеленого не мають, як оформляти реферати і т.д. А вимоги до такої наукової документації все-таки є.

Але попри це традиційні ЗМІ і далі функціонують :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення Mama3 » 01 лютого 2015, 18:50

А на першому курсі якраз і вчать, як оформляти реферати. Я особисто викладаю українську мову за професійним спрямуванням, то окремо присвячую тему науковим текстам та їх офомленню. Правда, студенти не завжди зважають на деякі дрібниці, але я наполягаю на дотриманні усіх відступів. Тим більше, що зараз друкують і задати параметри чи поміняти - неважко.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення taranjka » 01 лютого 2015, 20:41

erinaceus написав:А за реферати мали б таки навчати, як правильно оформляти. Бо хто має справу з викладанням, той знає, що студенти поняття зеленого не мають, як оформляти реферати і т.д. А вимоги до такої наукової документації все-таки є.

звісно і студенту чи старшокласнику вже дано зрозуміти зміст отих відступів, та й запамятати легше, ніж маленьким. я пишу про молодшу школу.
в посиланні, яке я дала раніше гарно написано про різні можливості різних вікових груп.
тема навіяна дискусією у фб і розмовою з іншою мамою - їх діти отримують нижчі оцінки, через неуважність чи не правильне оформлення, чи закреслення. і от питання - чи правильно, що до маленьких дітей, такі вимоги? їх нема в старших класах, практично нема в студентстві і тд. то чи варто, щоб дитина по кілька годин писала\переписувала, тільки щоб виглядало правильно?
закреслювати можна досить акуратно і вважаю це нормальною практикою, і навіть кльово, що дитина сама знайшла помилку. може варто спрямувати зусилля, щоб оті закреслення були акуратними?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення erinaceus » 09 лютого 2015, 01:44

Mama3 Добре, що ви приділяєте цьому увагу. Нас на першому курсі такого не навчали... А коли дійшла справа до написання дипломної і т.д., то вимог висували багато. І ніхто не міг зрозуміти, що від нас вимагають. Все-таки, краще знати ті всі нюанси :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення nelly » 09 лютого 2015, 17:58

taranjka написав:ну от ти кажеш, що не будеш через це мучити. а якщо, малій будуть оцінку занижувати? будеш заставляти переписувати до чистоти, чи змиришся з нижчою оцінкою? чи до вчительки говорити йти?

ти знаєш не маю для себе на даний час відповіді бо мені ще ніби трохи рано думати. В мене Маргарита трох щепітільна то думаю вона сама буде більше ростроюватися ніж я, час покаже...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Охайні зошити - важливо?

Повідомлення Rylai » 05 жовтня 2023, 19:06

В племінника дуже поганий почерк, в зошитах часто брудно було, а зараз вчиться в Варшавському університеті - і нема ніяких проблем там)))
Rylai Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 19 квітня 2019, 12:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron