Глобальні оголошення!



Шкільні зошити

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Шкільні зошити

Повідомлення Кокетка » 14 січня 2015, 15:51

в косу лінійку зошити то лиш на 12 стор є, на більше я не зустрічала
я купила упаковку зошитів у косу лінійку ( чіткі лінії, і не глянцева поверхня , бо не писатиме ручка) і упаковку в клітинку на 12 стр щоб точно було і на чорновички і на зошити, бо в чорновичках ми пишемо багато , щоб потім одну дві лінійки в чистовику написати) виробник школярик , зошити України і перше вересня , між ними різниці особливої не бачу.
насправді у нас інша проблема.... купити ручку , таку щоб не переставала писати десь посередині букви, не текла , не залишала крапочки які розтираються. :dash: :dash: :dash: то сама важка задача, я купую по 10 різних ручок, щоб вибрати оптимальну, зараз у нас в фаворі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
отака ручка , вона пише під різними неправильними кутами, в які виставляє її син))), в нас вона коштує 13 грн , я купила 4 ручки) вже є дві. прості олівці теж губимо( забуваємо)) :crazy:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Шкільні зошити

Повідомлення Галина » 14 січня 2015, 16:36

Oksanochka, економічна на бульварі. Але в неї повна назва велика: початкова школа першого ступеня з поглибленим вивченням основ економіки. Тільки одна назва 3 рядочки займає.
Кокетка, в мене вже стільки всього перегубила за тих 1,5 роки навчання. Купила в 1-й клас кольорові олівці 48кольорів, за 2 тижні вже було 20. :scare:
Моя ручками для лівші пише, то 25грн одна. Загубили 3... Резинки і точилки щотижня купляємо.
А зошитів треба багато, бо і на чорновики і з усіх предметів крім тих що з друкованою основою треба заводити 1-2 точно.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Шкільні зошити

Повідомлення Oksanochka » 14 січня 2015, 19:35

ГалинаНе підвела мене "чуйка" я так і подумала.Ми теж туди збираємся :scare:
ЗображенняЗображення
Oksanochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 120
З нами з: 03 листопада 2013, 18:56
Звідки: Тернопіль,Cхідний
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик,дівчинка Іринка

Re: Шкільні зошити

Повідомлення Радмила » 14 січня 2015, 19:38

В широку обіцяли нам, що вже після канікул будемо писати, а дитина вже в 3-му класі. То треба в косу лінійку і в клітинку багато зошитів. По 12 аркушів в зошиті.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Шкільні зошити

Повідомлення Ulkanet » 14 січня 2015, 23:20

на Школярику всі зошити в косу лінійку з яскравими малюнками на обкладинках. а де взяти без малюнків???? чи то не так вже й принципово???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Шкільні зошити

Повідомлення Галина » 14 січня 2015, 23:28

Ulkanet, то вже від вчителя залежить. Нашій не принципово, головне щоб було багато місця для підписування і на білому фоні.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Шкільні зошити

Повідомлення yultsya » 15 січня 2015, 15:27

У нашій школі в широку лінійку переходять у 4 класі. Приділяють багато уваги каліграфіі. Ну ще розумію до 3 класу.

А взагалі не дуже розумію для чого та каліграфія, якщо потім на то ніхто не звертає уваги і всеодно всі пишуть "своіми почерками". А скоро і писати будемо рідко коли, бо все в електронному варіанті тре.
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Шкільні зошити

Повідомлення Natalinda » 15 січня 2015, 15:49

От я про те писання теж задумуюся не вперше
сама пишу вкрай рідко, а якби мала якого кращого телефона, де можна записи робити, то й того б не писала
в мене з писання то переважно список в магазин)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шкільні зошити

Повідомлення nadusha » 15 січня 2015, 21:24

На рахунок загублених кольорових олівців: я позначила всі кольорові олівці кольоровим скотчем внизу, як загубив, то діти віддавали, бо бачили, що то не їх. Кольорові олівці брала Марко, в нашому класі дуже багато дітей мають такі.
На рахунок зошитів, то бажано на 12 сторінок, бо малявки поки спишуть його, то може втратити "презентабельний вигляд". Теж завжди заглядаю всередину зошита, щоб переконатись, що зошит добрий. Нам вчителька радила розграфити на білому папері лінії для підпису і наклеїти на зошит, бо по простому папері легше писати, ніж по глянцевому (в третьому класі діти самі підписують зошити), можна накреслити стільки ліній, скільки потрібно. В широку теж будемо писати з другого симестру, тренується трохи на канікулах. Ще дуже раджу купити зошит з каліграфічного письма, там на першій і останній сторінках є приклади правильних з'єднань букв (я вирізала і приклеїла скотчем до домашньої парти), є "міліметровка", яку можна підставляти під сторінку і буде видно якої ширини має бути написана буква.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Шкільні зошити

Повідомлення Mama3 » 30 серпня 2016, 22:34

Знайшла ось таку статю про зошити з друкованою основою.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Підтримую! Але як відмовитися, коли вибору не дають? У 1 класі в малого минулого року вчителька закупила на всі предмети. Навіть не обговорювалося, а особисто я детально не знала, що то таке, коли ж отримали, то я проглянула і подумала, що намарно викинуті гроші. Добрий бізнес. Тепер донька йде у перший клас, поки що нічого не здавали, але чи так вони вже потрібні.
Як у вас в школах? Чи то тільки молодших школярів так навантажують?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей