Глобальні оголошення!



Християнська етика

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 24 вересня 2017, 16:54

Тиха, якщо не боїтеся, що на вас будуть косо дивитися, то можна сказати вчительці чи завідуюючій (чи хто там в садку), щоб цього більше нбили, інкше будете давати запит в міськно. Зазвичай після того попускаються, але в мене досвід шкіл а не садків.

Розкажу про те, як було в нас. Минулого року ХЕ поставили передостаннім уроком. Я ходила до заучки, вона обіцяла змінити. Пройшло 2 тижні (в нас через тиждень) - не змінила. Пішла ще раз - обіцяла, що дитина з вчителькою буде в іншому класі. По факту - мала з хлопчиком сиділи під класом. Пішла ще раз - домовилися, що буде ходити на урок в сусідній клас. По факту ходила на той же урок, що був в неї перед тим, де її не питали, нічого не писал - просто сидіти... Короч я просто забирала з 2 останніх уроків (останній фізкультура).
Цього року ХЕ поставили 3 уроком ( з 5). По факту ХЕ - факультатив, щоб його ввести батьки мають писати заяву, що вони просять його ввести. Факультатив, який має бути останнім уроком, а точніше через 35-45 хвилин після останнього уроку. Я знову пішла до заучки. Знову вислухала стандартну промову - а чого, та там нічого такого не вчать, а що їй станеться, якщо вона пару молитов вивчить (але ж нічого "такого" не вчать?).... Потім переконувала мене, що в них ХЕ в типовому плані. Я попросила показати документ, де МО ввело ХЕ в їх типовий план. Потім жалілася, що розклад готовий і переписувати багато міняти... В якийсь момент мені вже набридло слухати як з мене хочуть зробити дурну і я сказала, що пишу заяву директору і в міськно і будемо спілкуватися письмово. Біля дверей мене спинили, щось там ще дивилася в розклад і сказала що поміняє. В процесі зясувалося, що я агресивно поводжуся, тобто коли я знаю свої права і намагаюся, відстояти - я вже агресивна :crazy: Урок нам поставили не останнім, а першим. Але мала любить поспати, то най буде.
Після того, на батьківських зборах роздавали заяву про вивчення ХЕ і дуже просили не відмовлятися, бо в вчительки пропадають години...
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення Тиха » 24 вересня 2017, 18:21

Ох, як я не люблю тих розборок... Мене і так ненормальною вважають, бо я не забираю дитину з садочка в 5 і не стережу іі на дит.майданчику. Бо працюю за звичним графіком - до 6і і фізично не встигаю цього робити.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 24 вересня 2017, 19:19

Тиха а взагалі хто це ходить і з дітьми говорить? я знаю, колись в знайомих в районі в садочок ходили на такі розмови якісь з віруючих, бо вихователька теж з тої церкви. ті жінки ніяких документів, санкнижок не мали. Про них дізналися, бо діти батькам казали, що ті не правильно моляться
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення Тиха » 24 вересня 2017, 20:36

Маю підозру, що то завідуюча.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Християнська етика

Повідомлення nelly » 24 вересня 2017, 21:06

А класна кeрівник нe поміняла відношeння до Даринки? Чи тeпeр поводяться розумно?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 24 вересня 2017, 21:56

nelly реально, дуже мало вчителів будуть "відводити душу" на дитині, в таких чи схожих ситуаціях. А класний керівник, яка до цього взагалі відношення не має, тим більше :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення nelly » 24 вересня 2017, 22:05

мeнe найбільшe лякає, коли хочeш вступитися за дитину в садку чи школі, щоб на ній цe нe відбилося.. :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Християнська етика

Повідомлення TYulia » 25 вересня 2017, 08:50

Я певно вже писала десь вище. Я особисто не маю нічого проти якби моїй дитині не навязчиво розповідали про Бога, але звичайно якби це був представник моєї релігії, чи як то правильно сказати. Бо наприклад, як ми були в Почаєві на екскурсії, то монах казав, що ми грішники, що по хрещені в греко-католицькій церкві і т.п., в такому випадку я була б проти ХЕ.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Християнська етика

Повідомлення Olyana » 25 вересня 2017, 10:31

читаю тему і, чесно, сумно стає...(((( чому ніхто тепер не хоче слухати про Бога???....( цей весь поділ на конфесії....(((( Бог - один! Читаю, наприклад, дитячі ілюстровані Біблії своїм. ("Пустіть дітей до мене"..) Діти - щирі незіпсовані творіння! Молитися, так як моляться діти, мабуть, не вміє ніхто... Пригадалась чомусь ця притча.
Жив на світі чоловік. В дитинстві бабуся казала йому: «Онучок, ось виростеш ти великий, стане тобі на душі погано - ти йди до храму, тобі завжди там легше буде».
Виріс чоловік. Сталася криза. Втратив він роботу. Від нього пішла дружина. І стало йому жити зовсім нестерпно. Згадав він пораду бабусі і пішов до храму.
І тут до нього підходить хтось: «Ти не так руки тримаєш!»
Друга підбігає: «Не там стоїш!»
Третя бурчить: «Не так одягнений!»
Ззаду обсмикують: «Неправильно хрестишся!»
Ще хтось: «Поклонися і голову опусти!»
А тут підійшла одна жінка і каже йому :
- Ти б вийшов з храму, купив собі книжку про те, як себе тут вести треба, потім і зайшов би.
Вийшов чоловік з храму, сів на лавку і гірко заплакав. І раптом чує він голос:
- Чого ти плачеш, чоловіче добрий?
Підняв чоловік своє заплакане обличчя і побачив Ісуса Христа.
Каже:
- Господи Ісусе! Мене люди в храм не пускають!
Обняв його Ісус:
- Не плач, чоловіче, вони й мене вже давно туди не пускають…
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 25 вересня 2017, 10:43

Olyana та чому ніхто не хоче? в нашому класі з 17 дітей не ходять 2, в сусідньому з 30 - 1 дитина. Є така штука як норми і там прописано, що факультативи - останні уроки. Якраз ті хто ходить і вірить не можуть прийняти, що буває якось інакше і всіма силами намагається навязати своє, уявивши себе якимись рятівниками, які мають врятувати моє "невірство" чи дитину, яку я не пускаю до бога. Я не вимагаю заборонити ХЕ в школі - хто хоче, нехай ходить. Але хочу, щоб мою думку і вибір також враховували. З своєю дитиною про релігію і віру я говорю інакше і це теж мій вибір, який я не маю пояснювати і доводити. Якщо їй схочеться до церкви - вона піде, має з ким, та й ходила вже. Наразі знову не хоче.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість