Глобальні оголошення!



Християнська етика

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Християнська етика

Повідомлення !OLGA! » 27 вересня 2017, 17:10

Zhannochka написав:Дівчата, та в нас за совковими традиціями школа прагне охопити все - і навчання, і виховання. На мою думку, школа повинна дати дитині наукову підготовку (тобто, підготовити дитину до вибору професії) та навчити жити в соціумі (поведінка в колективі, розподіл соціальних ролей). А виховання, в тому числі і релігійне, - справа батьків. Можливо, з прийняттям нового закону про освіту не стане таких предметів як ХЕ. А поки що це - навантаження для вчителя, його зарплата

Ви мене насмішили фразою "...школа прагне охопити все - і навчання, і виховання." Ви вважаєте, що в школі дітей потрібно тільки вчити суто конкретні предмети, а про виховання взагалі не згадувати і не впливати на це? Та зараз є море сімей, які просто відправляють дитину до школи, дають їсти і на цьому вся зацікавленість дитиною закінчується... Є діти, якими опікуються бабусі, дідусі бо батьки за кордоном і діти,фактично, належать самі собі бо елементарно не поважають і незважають на стареньких....Про яке виховання тут може йти мова?
Читаючи дописи, складається враження, що на уроці ХЕ вашим дітьтя роблять велике зло...
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Християнська етика

Повідомлення Natalinda » 28 вересня 2017, 00:12

От—от
На школу зараз спихають все що можна
І причастя, і Чорнобиль, і УПА, і 150 різних флeш—мобів, і конкурс пісні, і конкурс вірша, і в бібліотeці свято, і дeнь туризму, і самоврядування, а діти щe ж валeнтина хочуть, а щe участь у стопятсотій акціі і дослідницька робота, і хвилинка інформування надодачу......
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Християнська етика

Повідомлення Тиха » 28 вересня 2017, 11:59

Напевно, непорозуміння в цій темі будуть завжди. Але я оцінюю ситуацію з позиції клієнта: я не замовляла такої послуги, як ХЕ в садочку і мене про це ніхто не попереджав. Коли я купую взуття, я не хочу, щоб мені там ще й ноги помили.
І я, як платник податків, хочу мати вплив на те, як приймаються рішення щодо наповнення частини виховного процесу, яка не затверджений в програмі. Ну погодьтеся, дивно, що садочок не має психолога, логопеда, але має людину, яка займається духовним вихованням.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Християнська етика

Повідомлення TYulia » 28 вересня 2017, 21:38

Погоджуюсь. Як мінімум, можна б було попередньо батьків повідомити про введення того чи іншого заняття, тим більше доволі особистого.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron