Глобальні оголошення!



Проба Руф'є

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Проба Руф'є

Повідомлення mari » 09 вересня 2014, 08:19

Проба Руф'є - є простим непрямим методом визначення фізичної працездатності, y якій використовуються значення частоти серцевих скорочень y різні часові періоди відновлення після відносно невеликих навантажень. У випробуваного, що знаходиться в положенні сидячи після 5 хвилин відпочинку виміряється ЧСС (пульс) за 15 с (ЧСС 1), потім обстежуваний виконує 30 глибоких присідань, викидаючи руки вперед, за 45 секунд i відразу ж сідає на стілець. Підраховується ЧСС за перші 15с після навантаження (ЧСС 2), потім в останні
15с першої хвилини після навантаження (ЧСС 3). Індекс Руф'є розраховується за формулою:
4*(ЧСС1+ЧСС2+ЧСС3)-200
Проба Руф*є=_______________________________________
10
Оцінка індексу:
менше 3- висока працездатність,
4- 6 - гарна,
7- 9- середня,
10 - 14 - задовілына,
15 i вище - погана.
_______________________________________________________________________________________________
Школярі, перехворіли, і не пройшли пробу Руф'є, не можуть бути допущені до уроків фізкультури.
Про це заявляють у Міністерстві охорони здоров'я України, яке цитує Інтерфакс.
"Проба Руф'є проводиться не тільки під час профілактичного огляду. Вона обов'язково повинна проводитися як в закладі охорони здоров'я, так і в школі після одужання дитини в наслідок навіть ГРВІ, не кажучи про більш серйозні захворювання у разі повернення до навчального закладу", - сказала начальник управління материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ Олена Терещенко.
При цьому вона повідомила: "Дитина, яка, на жаль, протягом року мала певні захворювання, не може бути допущена до уроків фізкультури, не маючи результатів проби Руф'є".
За допомогою проби Руф'є оцінюють працездатність серця під час фізичних навантаженнях.
Крім того, Терещенко зазначила, що першокласники повинні пройти профілактичний медогляд до 1 вересня.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


А Вашим діткам робили пробу Руф*є? Який у них результат?
І чи є доречним на ваш погляд це обрахування?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Проба Руф'є

Повідомлення олеся » 09 вересня 2014, 10:18

Андрій мин року не хотів присідати взагалі... казав що лікарка погана))) минулого року не пам'ятаю результату, а цього року 4.8
Як на мене це зовсім недоречне принаймі для молодших школярів... бо дітки хвилюються і все одно серцебиття інше ніж в стані спокою...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Проба Руф'є

Повідомлення nadusha » 09 вересня 2014, 12:14

В Артема 6,4. Незважаючи на астигматизм ходить в основну групу по фізкультурі (з дозволу окуліста)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Проба Руф'є

Повідомлення yasinka » 09 вересня 2014, 14:04

у нас підлітковий вік :( вигнався у зріст, худий як тріска, фізичних навантажень як таких немає, ну і проба Руф'є 12 балів :(
Думаю, що таки доречно її рахувати..здорових дітей сьогодні практично немає, а методика викладання-нормативи залишилися ті самі. краще зайвий раз перестрахуватися перед уроком фізкультури, ніж потім себе картати.
yasinka Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 13 серпня 2011, 14:40
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Вже великий син і ще маленька доця

Re: Проба Руф'є

Повідомлення Ulkanet » 09 вересня 2014, 22:18

а що робити коли 16 ??? :confused: а для дорослих такаж формула чи інша????
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Проба Руф'є

Повідомлення олеся » 10 вересня 2014, 09:01

там для різного віку вроді різні норми :pardon:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик


Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей