Глобальні оголошення!



Оцінки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Оцінки

Повідомлення Касівочка » 02 лютого 2015, 13:50

Трохи і в тему оцінок, і в тему охайності))
Чомусь, сама не знаю чому, але вже в нас так повелось (бо напевно нас самих так виховували, і в цьому вся наша система), що ми більшу увагу придяляємо саме мінусам, всяким закресленням, переправленням, виходом за поля, за клітинки, аніж не плюсам. Причому, це починається не лише в школі, а часто й вдома з дошкільнятами. В цілому рядочку літер батьки швидше вказують дитині на ту літеру, яка в неї вийшла не надто акуратною і далеко не найкращою, а в школі її ще й червоною ручкою підкреслять чи закреслять, замість того, щоб похвалити дитину за те, що вона дуже старалась, і написала сама АЖ цілий рядок, надаючи їй цим стимул старатись й надалі. Або ж задачу виконано вірно, але понакреслювано, значить те все накреслене ми виділяємо червоною пастою і знижуємо за це оцінку, незважаючи на результат.
Моя мала інколи, але зрідка може запитати, яка літера чи цифра в неї вийшла найкращою і на яку рівнятись, а не яка найгірша. Але ж розумію, що піде в школу, і там такого не буде, там можуть всю її ініціативу і старання присікти отим вказуванням на негативні моменти, бо то вже давним-давно сформована система, хоча і від підходу вчителя може все залежати :confused:
А найприкріше те, що часто в нашому житті один мінус чи недолік перекреслює навіть пів сотні плюсів, і це стосується не лише навчання, нажаль(
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Оцінки

Повідомлення taranjka » 03 лютого 2015, 13:18

так собі подумалося. про можливі форми звязку між вчителем-батьками.
вчитель раз в місяць заповнює форму для кожного учня - не що дитина знає математику на 5 а мову на 3. а скоріше типу - зацікавлення до математики - і 5 балів по шкалі, до мови стількито, каліграфія стількито, ентузіазм на уроках....
але це знову ж таки вчителю важче, не тому, що заповнювати щось, а тому що питання стоїть тепер інше і відповідальність з учня (шо він не знає) лягає і на вчителя - що він не зумів зацікавити...

щодо помилок то я згідна - своїй завжди виділяю тільки те, що в неї вийшло найкраще і вчу, що всім нам щось не вдається або помиляємося, але це не причина занепадати духом і починати все з початку. лише нагода, щоб зробити краще :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Оцінки

Повідомлення Кокетка » 06 лютого 2015, 00:25

наша вчителька в першому класі над буквою, що виходить найкраще малює корону червоною ручкою, бо вона гарно получилася) моя дитина тішиться тим коронам))) то ми як вдома пишемо на чорновику, то я тоже гарним буквам корони малюю червоненькі )) :В):
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Оцінки

Повідомлення Ameli » 06 лютого 2015, 00:34

А моя мала вчора прийшла щаслива, бо вчительки їхньої не було і нікого не написали на дощці. малі діти, але ж вибачте не дурні бачать і розуміють все.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Оцінки

Повідомлення Rylai » 28 червня 2024, 19:07

Главное - это знания, особенно если планировать поступать в Польше. Там больше преимуществ, хотя есть и особенности - http://cenznet.com/2024/06/19/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82%D1%8B-%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%B8/
Rylai Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 104
З нами з: 19 квітня 2019, 12:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron