Глобальні оголошення!



Чи варто обмежувати дружбу із збитошником?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи варто обмежувати дружбу із збитошником?

Повідомлення Галина » 17 липня 2013, 21:21

Ulkanet, вона не ходить гола, вона за углом цілувалася з хлопчиком і роздягнулася... Дитині 6 з половиною років. Мама вже за той час 5 чоловіків офіційних змінила і ще н-ну кількість коханців... То їй не дуже цікаво чим займається її дитина, вона може цілий день вулицями тинятися і нічого не їсти...
Сумно... Мені її було спочатку дуже шкода, я їй спочатку їсти давала (булочки якісь з дому виносила на вулицю, печиво, пончики). Але коли побачила як вона керує моєю дитиною і що витворяє, то заборонила їм гратися, поки що моя мала слухається і не йде до неї, але на це мені пішло пів року і купа нервів, поки я їх роз"єднала (якщо можна так сказати).
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Чи варто обмежувати дружбу із збитошником?

Повідомлення nadusha » 18 липня 2013, 08:17

Нашукала таке по темі... Поділюсь тим, що мене зачепило...
| +
Друзі моєї дитини: хороші і не дуже
Діти дошкільного та шкільного віку деколи вибирають собі друзів з якихось незрозумілих для батьків принципам: наприклад, тихий, розумний хлопчик може дружити з першим у класі хуліганом. Така дружба будується за законом єдності протилежностей і допомагає обом компенсувати свої слабкі сторони. Доповнюючи один одного, діти складають гармонійну пару. Так, у наведеному прикладі перший набуває фізичну силу, а другий - інтелектуальний багаж. Ці хлопці можуть бути друзями на все життя, навіть якщо хуліган буде постійно давати своєму другові стусанів, а той буде його піддражнювати і доводити до сказу.

Рада психолога. Якщо вам не подобається друг чи подруга вашої дитини, не поспішайте вимагати розірвання відносин. Ваше завдання - постаратися зрозуміти, чому дитина вибрав саме такого друга. Було б дуже добре познайомитися з його сім'єю. Можливо, в сім'ї дитини відривають - тому він агресивний. Якщо така дитина намагається якомога більше часу проводити у вас вдома, значить він сподівається доодержати тепла у вашій родині.

Спробуйте зробити щось разом, щоб подивитися, як хлопці спілкуються один з одним. У залежності від того, які у вашій родині культурні цінності, сходіть у цирк, в театр, в парк атракціонів, на футбол і т.д. Можна організувати похід або пікнік, де у спільній роботі стануть очевидними ті основи, на яких тримається дружба хлопців: що це - жорстке підпорядкування або взаємне доповнення?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Як захистити дитину ввід поганого впливу
Ось кілька порад, які допоможуть захистити дитину від поганого впливу:
Старайся, у що б то не стало, залишитися для дитини абсолютним авторитетом. Дитина буде випробувати на тобі нову модель поведінки. Покажи, що ти більше не допустиш такої поведінки.
Поясни дитині, що ніхто інший, крім його нового друга не поводиться таким чином. З нього приклад брати не треба. Від того, як він поступає, всім тільки гірше.
Не нав’язуй дитині друзів. По-перше, заборонивши йому з кимось дружити, викличеш зворотну реакцію. А по-друге, діти повинні вчитися розбиратися в людях, інакше в дорослому житті їм буде дуже важко.
Ні в якому разі не піддавайся маніпуляціям дитини. Вона може влаштувати істерику, вимагаючи нову іграшку, лише тому, що його друг так її роздобув. Нехай малюк зрозуміє, що таким чином нічого не доб’ється. Краще купити йому цю іграшку через якийсь час як нагороду за хороший вчинок.
Якщо це можливо, спробуй подружитися з другом твого малюка. Сходіть на прогулянку поза садком, познайомся з його батьками. Можливо, ти скорегуешь поведінку чужої дитини і зробиш так, що твоя сім’я буде позитивно на нього впливати.
Дай можливість маляті знайти нових друзів. У дворі або на секції. Чим більше у нього буде друзів, тим меншим буде негативний вплив однієї дитини.
Поговори з малюком про дружбу. Яку людину можна назвати другом? Чи всі його друзі такі? Як себе буде вести справжній друг?
Мамі, дитина якої потрапила під поганий вплив, важко стримати себе від нотацій і заборон. Але саме зараз дитина потребує довірчих відносин. Досвід такої дружби допоможе йому в майбутньому добре розбиратися в людях.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Друзі наших дітей
На жаль, батьки не мають права вибирати друзів своїм дітям. Батьки особливо хворобливо переживають за те, що їх діти дошкільного віку можуть бути схильні до поганого впливу з боку однолітків.

Батьки завжди прагнуть втрутитися в стосунки своїх дітей з їх друзями, тим більше з тими друзями, які не подобаються батькам. У результаті, діти перестають довіряти своїм батькам якісь таємниці, ділитися з ними своїми планами, іншими словами, діти замикаються в собі і віддаляються від батьків. Для того, щоб такого не відбувалося, можна втручатися в стосунки, але робити це куди делікатніше:

Запитуйте дітей і слухайте їх уважно

Постарайтеся зрозуміти, чому дитині симпатичний той або інший друг, що притягує його, які загальні інтереси у них, чому вашій дитині цікаво спілкуватися з тими або іншими друзями. Навідними питаннями можна визначити, на чому грунтується ця дружба, які мотиви, чому дитина спілкується з тими або іншими друзями. Якщо дитина дійсно підпадає під поганий вплив з боку деяких друзів, постарайтеся на прикладах інших пояснити дитині, як спілкування з тією або іншою людиною може відбитися негативно на інших людях.

Будьте гостинні

Нехай ваш будинок завжди буде відкритий для друзів вашої дитини, частіше запрошуйте їх до вас. Так у вас буде прекрасна можливість самим постежити за поведінкою друзів вашої дитини, визначити, який вплив вони роблять на вашу дитину. Крім того, якщо дитина знаходиться удома, означає і батьки можуть не турбуватися за нього, адже він в цілковитій безпеці.

Спілкуйтеся з учителями


Спілкуйтеся з учителями вашої дитини, розпитуйте, як він поводиться, чи не схильний він поганому впливу з боку інших дітей, як він спілкується в класі і з ким він спілкується, що думають учителі про цих дітей.

Контролюйте дітей

Привчіть дитину постійно інформувати про вас про те, куди він збирається з друзями, де він знаходиться і попереджати, якщо затримується десь. В міру можливості, познайомтеся з батьками друзів вашої дитини, поговоріть про методи виховання дітей, про стосунки цих дітей і батьків.

Займіть чимось ваших дітей

Якщо ви бачите, що якісь друзі негативно впливають на вашу дитину, можна спробувати обмежити спілкування з цими людьми, зайнявши вашу дитину. Можна, приміром, віддати дитину в спортивну секцію, на якийсь гурток, в изостудию. Проте в даному випадку, варто зайняти дитину саме чимось, що дуже цікаво самій дитині, щоб це не виглядало як нав'язування з боку батьків.

Відкрито обговорюйте з дитиною ваші побоювання

Відкрито діліться з вашою дитиною вашими побоюваннями з приводу того, що деякі друзі погано впливають на нього, говоріть про зміни в поведінці дитини, які ви помітили, коментуйте ці зміни.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей